LUBIN - Czy ktoś zna jakieś miejsca ?

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
_Anka_
Posty: 8
Rejestracja: śr stycznia 23, 2008 11:21
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław / Lubin

LUBIN - Czy ktoś zna jakieś miejsca ?

Post autor: _Anka_ » czw stycznia 24, 2008 11:57

Witam.
To mój pierwszy post na forum. Jako, że jestem z Lubina chciałabym się dowiedzieć gdzie w naszym mieście można spokojnie pojeździć na rolkach? Bo szczerze powiem, nigdy nie widziałam u nas rolkarzy (nie licząc tych kiedyś pod "Pałacykiem" - ale tam jest teraz zakaz jazdy). Jeżeli ktoś jest z Lubina i jeździ to proszę o info :) z góry wielkie dzięki.

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: LUBIN - Czy ktoś zna jakieś miejsca ?

Post autor: PeterCave » pt stycznia 25, 2008 11:53

_Anka_ pisze:Witam.
To mój pierwszy post na forum. Jako, że jestem z Lubina chciałabym się dowiedzieć gdzie w naszym mieście można spokojnie pojeździć na rolkach? Bo szczerze powiem, nigdy nie widziałam u nas rolkarzy (nie licząc tych kiedyś pod "Pałacykiem" - ale tam jest teraz zakaz jazdy). Jeżeli ktoś jest z Lubina i jeździ to proszę o info :) z góry wielkie dzięki.
Nie widziałaś w Lubinie rolkarzy? :shock:
Przecież macie tam tor wrotkarski, klub i niezły SkatePark przy dworcu autobusowym - bardzo dobre miejsce do wszelkiego rodzaju jazdy na rolkach.

P.S. Mieszkasz czy bywasz we Wrocławiu? Zakładamy stowarzyszenie. http://www.zico-skating.com/forum/viewt ... a&start=15
Zapraszamy
Pozdrawiam Piotrek

_Anka_
Posty: 8
Rejestracja: śr stycznia 23, 2008 11:21
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław / Lubin

Re: LUBIN - Czy ktoś zna jakieś miejsca ?

Post autor: _Anka_ » pt stycznia 25, 2008 11:25

Nie widziałaś w Lubinie rolkarzy?
Może wydawać Ci się to dziwne, ale nie. Chyba, że jeżdzą w jakimś jednym sobie znanym miejscu. Po mieście czy na osiedlach nie widziałam, żeby ktoś jeździł na rolkach. Owszem dużo młodzieży chodzi z deskami, to się daje zauważyć, ale rolek naprawdę nie widziałam.
Jeżeli chodzi o skatepark, to o tym wiem, że powstał, ale jest on przeznaczony raczej dla freestylowców albo lubiących jazdę agresywną, a nie żeby sobie po prostu pojeździć. O torze za to nie wiem. Mieszkam tu od urodzenia i nie wiem :) :oops: aż wstyd.
Usprawiedliwiając troszkę swoją niewiedzę - dopiero rozpoczynam przygodę z rolkami, wcześniej nie interesowało mnie to na tyle by wiedzieć, że mamy takie miejsca do jeżdzenia.
Na chwilę obecną mieszkam we Wrocławiu. Wiem, że zakładacie stowarzyszenie, czytałam troszkę forum wcześniej. Nie wiem, czy się będę nadawać, bo na razie zieleń bije ode mnie jak z łąki :) Najpierw muszę poczynić parę kroczków i nabrać wprawy...A potem zobaczymy. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: LUBIN - Czy ktoś zna jakieś miejsca ?

Post autor: PeterCave » sob stycznia 26, 2008 9:04

Dookoła tego skateParku jest jakaś 400-500 metrowa pętla, idealne miejsce do pojeżdżenia sobie tak o. Poza tym, podobno macie fajne ścieżki rowerowe.
A co do stowarzyszenia, nadawać będziesz się na 100%. Stowarzyszenie jest dla ludzi lubiących rolki, jeżdżących na rolkach, ale nie koniecznie super jeżdżących. Zapraszam i nie przejmuj się tym, że dopiero zaczynasz. W kupie raźniej i na pewno ktoś Ci pomoże, jeśli będziesz chciała się czegoś nowego nauczyć.
Zapraszam w czwartek o około 17 do Spiża na spotkanie przy piwku w sprawie stowarzyszenia. Nie pożałujesz;)
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
Guralenko
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 05, 2008 5:46

Re: LUBIN - Czy ktoś zna jakieś miejsca ?

Post autor: Guralenko » śr maja 07, 2008 5:47

W Lubinie nie widziałas wrotkarzy??...niemozliwe..ale jesli...dla mnie najlepsza sciezka w lubinie zeby sobie fajnie pojezdzic jest odcinek od przylesia(sciezka ktora przebiega obok mc donalda(mozna tam sie zatrzymac;D)) przez park jeden ,drugi potem koło dworca pks...nastepnie na ul.budowniczych LGOM skrecasz i az na cmentarz w Oborze....w słoneczny dzien tak sie przejechac to cos pieknego .Polecam i pozdrawiam!!;] :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ronilub
Posty: 3
Rejestracja: pt czerwca 10, 2011 9:36
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: LUBIN - Czy ktoś zna jakieś miejsca ?

Post autor: ronilub » ndz czerwca 26, 2011 11:59

Aniu ja jestem z Lubina i uwierz mi jest dużo osób jeżdżących na rolkach ja sam troche jeżdze i jest kilka swietnych miejsc chociażby tor do szybkiej jazdy na OSIR opłata smieszna bo 1zł za cały dzień , z tago co czytałem w postach wcześniej to wszystkie te miejsca zostały wymienione . Jedno co zauważyłem u nas w mieście ze z dnia na dzień jest coraz więcej amatrów rolek i aż serce się raduje
poadrawiam i może do zobaczenia :o

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”