[Lubin] Nauka jazdy?

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
arxell
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 18, 2009 8:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Lubin

[Lubin] Nauka jazdy?

Post autor: arxell » czw maja 21, 2009 11:40

Hej! Zaopatrzylem sie wlasnie w rolki u zico, teraz stawiam pierwsze, niepewne kroki. Zastanawiam sie, czy jest w Lubinie ktos, kto z kim mozna by sie dogadac i ew. skorzystac z fachowej porady? :) Mieszkam tu od miesiaca, takze nie orientuje sie jeszcze czy i gdzie istnieje jakas forumowa grupa rolkarzy.
"Twój doskonały plan niekoniecznie przetrwa kontakt z rzeczywistością ;)" Murphy.

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: [Lubin] Nauka jazdy?

Post autor: odys_kg » pt maja 22, 2009 11:08

Lubin, Lubin.

W Lubinie jest tor łyżwiarski i jest pewnie ekipa łyżwiarska ;) Oni trenując do sezonu zimowego pewnie w lecie pomykają na rolkach. Coprawda nigdy nie byłem w tym mieście, ale może się przejdziesz w rejon toru. Możliwe, że tor jest otwierany dla rolkarzy ? podobnie tak jak stegna w Warszawie ?

Jeśli nie znajdziesz ludzi jeżdżacych na rolkach to polecam przyjazd do Wrocławia :)

Pozdrawiam

arxell
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 18, 2009 8:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Lubin

Re: [Lubin] Nauka jazdy?

Post autor: arxell » pt maja 22, 2009 11:24

Patrząc na aktywność Lubinian na tym forum, wyjazd do Wro będzie chyba jedyną sensowną opcją :P Narazie jeszcze poczekam i rozeznam się w sytuacji.
"Twój doskonały plan niekoniecznie przetrwa kontakt z rzeczywistością ;)" Murphy.

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: [Lubin] Nauka jazdy?

Post autor: MirekCz » pt maja 22, 2009 11:59

Uderz do kmieto7 , powinien móc tobie pomóc :)

Swoją drogą macie tam chyba całkiem sporo łyżwiarzy i latem oni chyba śmigają na rolkach. Na pewno macie całkiem przyzwoity tor tam gdzie lodowisko/bieżnia itd. Odbywały tam się nawet mistrzostwa polski bodajże.
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

arxell
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 18, 2009 8:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Lubin

Re: [Lubin] Nauka jazdy?

Post autor: arxell » sob maja 23, 2009 5:58

Szczerze mówiąc nie znam jeszcze w ogóle miasta i realiów ;) Ale dzięki, skorzystam z rad i porozglądam się. Narazie byłem tylko na pętli przy (prawie) dworcu pks ;) Jak widać, żyję i mogę pisać :P Te rolki same jadą -.-
"Twój doskonały plan niekoniecznie przetrwa kontakt z rzeczywistością ;)" Murphy.

arxell
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 18, 2009 8:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Lubin

Re: [Lubin] Nauka jazdy?

Post autor: arxell » śr maja 27, 2009 8:26

No i oto jestem właśnie po pierwszym, krótkim, zapoznawczym spotkaniu z kmieto7 ^^ Teraz już powinna ta nauka jakoś pójść.

W ogóle, idąc do parku zobaczyłem parę chłopak/dziewczyna na rolkach i mało nie przysiadłem z wrażenia, widząc rolkarzy w Lubinie, a wierzcie mi, cały tydzień się rozglądam po mieście... I co się okazało? Syn kmieto7 z koleżanką O.O
"Twój doskonały plan niekoniecznie przetrwa kontakt z rzeczywistością ;)" Murphy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”