k2 plasma

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

talisman
Posty: 12
Rejestracja: wt lutego 27, 2007 12:29

k2 plasma

Post autor: talisman » wt marca 27, 2007 8:40

witam wszystkich na forum, jako ze pisze pierwszy raz :)
od jakiegos czasu szukam dla siebie rolek, z zakupem jeszcze sie wstrzymuje, bo w sklepach na razie nie ma zbyt duzego wyboru :) chcialabym rolki do jazdy fitness w cenie gdzies tak do 300zl. z tego co wyczytalam k2 velocity moglyby sie do tego nadac. jednak znalazlam dzis na allegro ciekawa oferte rolek k2 plasma:
<nie podajemy linków>/item179671134_okazja_ ... iadze.html
tylko ze nic o nich wczesniej nie slyszalam i nie wiem czy warto :) oczywiscie przed (ewentualnym) zakupem bym je sobie przymierzyla, ale moze ktos uzywal tych rolek i moze cos konkretnego powiedziec? bylabym bardzo wdzieczna!
nie wiem czy oplaca sie dalej wsrzymywac z zakupem - w sezonie pewnie rolki beda najdrozsze, dlatego ta oferta mnie zaciekawila.. :)
pozdrawiam,
Dominika :)

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » wt marca 27, 2007 8:47

Ze względu na kompozytową płozę raczej odradzam.
Co do k2 velocity, to z tego co widzę, niektóre mają szynę aluminiową, a niektóre nie. Znacznie trwalsze, mocniejsze, i bardziej słuchliwe będą te z szyną opartą na jakimś stopie aluminium.
Pozdrawiam Piotrek

talisman
Posty: 12
Rejestracja: wt lutego 27, 2007 12:29

Post autor: talisman » wt marca 27, 2007 8:57

dziekuje za szybka odpowiedz :) przeoczylam ten fakt ;) moze wiec jeszcze troche poczekam na 'rozwoj wydarzen' w zakresie zaopatrzenia sklepow ;)

pozdrawiam serdecznie,
Dominika

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » wt marca 27, 2007 9:08

W jakim mieście planujesz zakup?
Pozdrawiam Piotrek

talisman
Posty: 12
Rejestracja: wt lutego 27, 2007 12:29

Post autor: talisman » wt marca 27, 2007 9:20

aktualnie wiekszosc czasu spedzam w warszawie, wiec pewnie wawa, ale wroclaw tez wchodzi w gre gdyz pochodze z okolicy ;)

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » wt marca 27, 2007 9:28

Ja powiem tak. Moja dziewczyna jezdzi na takich rolkach i nie narzeka. Mysle ze jak na pierwsze rolki dla dziewczyny ok.
Nie za szybkie, dosyc dobrze wykonane i przede wszystkim wygodne.
Moje zdanie - brac.

Moim zdaniem o wiele lepsze beda takie rolki niz rolki np. Nike z Reala za 200zl z ploza aluminiowa, ktora gnie sie przy probie bardziej dynamicznego skretu :) (bylem swiadkiem i jak na razie kumpel jezdzi na plozie prostowanej na imadle :) dopoki nie kupi sobie nowych rolek)

Ja jezdze od roku na K2 Exo2,1 z kompozytowa ploza i jak na razie nic sie z nia nie dzieje a spokojnie to ja raczej nie jezdze i waze ok 90kg :) (kolka zjechalem w ciagu niecalych 3 miesiecy) Zdaje sobie sprawe z tego, ze aluminium lepsze ale na kompozytowych tez sie da pojezdzic.

Podsumowujac - polecam

talisman
Posty: 12
Rejestracja: wt lutego 27, 2007 12:29

Post autor: talisman » wt marca 27, 2007 9:39

dzieki za podpowiedz :) musze jeszcze raz rozwazyc ten zakup ;p a jak cena - nie przeplace? wydaje mi sie ze to nieduzo.. :) czy dostane cos podobnego za podobne pieniadze w zwyklym sklepie? w skiteamie mieli niby k2 velocity za 249 w promocji, ale to musialo byc zaraz po koncu sezonu.. :x

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » wt marca 27, 2007 9:46

Ja moje rolki kupilem pod koniec kwietnia i placilem 450zl, pod koniec sezonu kosztowaly 225 czyli 50% - normalne ze wszystko tanieje ale ile frajdy bym stracil gdybym je kupil kilka miesiecy pozniej. Jesli chodzi o cene to z tego co pamietam w czerwcu 2006 kosztowaly ok 260.

Mysle ze jak za K2 - mozna wydac. Tym bardziej ze sezon sie zaczyna i rolki wracaja na bardziej eksponowane miejsca w sklepach a co za tym idzie beda coraz drozsze. Tak do wrzesnie kiedy powoli beda sie przygotowywac do sezonu zimowego.

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » wt marca 27, 2007 9:49

Oczywiście rolki powinny być firmy, która zajmuje się tym profesjonalnie, a Nike do takich nie należy. W ogóle jeździłaś już na rolkach? Bo jazda fitness, to jakby kolejny stopień wtajemniczenia :wink:
P.S. Napisałem Ci PM'a. Sprawdź wiadomości, bo widzę, że nie przeczytałaś:)
Pozdrawiam Piotrek

talisman
Posty: 12
Rejestracja: wt lutego 27, 2007 12:29

Post autor: talisman » wt marca 27, 2007 9:57

wlasnie przed chwilka odpisalam ;)
kiedys jezdzilam, ale daaawno temu i to jeszcze na bardzo niewdziecznych rolkach. wydaje mi sie ze w miare szybko sobie przypomne o co w tym chodzi, zima jezdze troche na lyzwach, a to chyba pomocne :) interesuja mnie rolki fitness bo mam zamir jezdzic czesto - wiosna idzie, a park blisko ;)

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr marca 28, 2007 12:34

Skoro wiekszosc czasu spedzasz w okolicy Warszawy to polecam wybranie sie do Rollsportu przy Al Jana Pawla II - tam uzyskasz porady i bedziesz mogla sobie poprzymierzac rozne modele rolek.

talisman
Posty: 12
Rejestracja: wt lutego 27, 2007 12:29

Post autor: talisman » śr marca 28, 2007 3:26

bylam tam juz jakis czas temu... pani ktora stala za lada nie byla zbyt pomocna, wrecz mnie "olała" a z tego co sie dowiedzialam maja tam same duze rozmiary rolek (z tych co by mnie ewentualnie interesowaly) i - tak powiedziala ta pani - mniejszych nie bedzie... :/

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » śr marca 28, 2007 8:14

talisman pisze:bylam tam juz jakis czas temu... pani ktora stala za lada nie byla zbyt pomocna, wrecz mnie "olała" a z tego co sie dowiedzialam maja tam same duze rozmiary rolek (z tych co by mnie ewentualnie interesowaly) i - tak powiedziala ta pani - mniejszych nie bedzie... :/
Pani teraz tam pracuje...? :shock:
Był tam taki Pan w średnim wieku... to on był świetnym człowiekiem do rozmów o takich sprawach... jestem ciekaw czy pracuje tam czy nie ?
talisman spróbuj być w innych sklepach sportowych...
Na ten temat było już opisane... poszukaj.
Pozdrawiam
"Google moim przyjacielem" ;P

talisman
Posty: 12
Rejestracja: wt lutego 27, 2007 12:29

Post autor: talisman » śr marca 28, 2007 10:35

wiem ;), caly czas laze po sklepach bo mam na oku kilka w ktorych mozna sie zaopatrzyc w taki sprzet (np. Intersport, GoSport, Skiteam), ale w wiekszosci na razie sa jakies resztki z poprzedniego sezonu. w Intersporcie juz sie przestawiaja na sezon letni, jest duzo rollerblade'ow ale od 400zl wzwyz - jesli by sie dalo chcialabym dac troszke mniej.. :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » śr marca 28, 2007 11:49

talisman pisze:wiem ;), caly czas laze po sklepach bo mam na oku kilka w ktorych mozna sie zaopatrzyc w taki sprzet (np. Intersport, GoSport, Skiteam), ale w wiekszosci na razie sa jakies resztki z poprzedniego sezonu. w Intersporcie juz sie przestawiaja na sezon letni, jest duzo rollerblade'ow ale od 400zl wzwyz - jesli by sie dalo chcialabym dac troszke mniej.. :)
pozdrawiam
Musisz mieć odrobinę cierpliwości, cieplo się robi to będą sprowadzać sprzęty. Na pewno będą rolki poniżej 400 zł. Jak pisałem cierpliwości ... :wink:
"Google moim przyjacielem" ;P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”