Sprzedam Bont Semi Race, rozmiar 41 (42)

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

joanmadou
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 120
Rejestracja: wt lutego 12, 2008 9:56
Moje rolki: Schänkel Blade 3x110&1x100
Jeżdżę od: 01 mar 2008

Sprzedam Bont Semi Race, rozmiar 41 (42)

Post autor: joanmadou » czw września 02, 2010 4:03

Jezdzilam w tych butach tylko jeden (niecaly) sezon i bardzo je sobie chwalilam. Niestety po jakims czasie okazaly sie za duze, a ja postanowilam przesiasc sie na Jet'y i Semi Race leza w kacie, dlatego postanowilam je sprzedac i sprawic sobie za to jakis sprzet na lodowisko ;-). A wiec:

BUTY: 3-pkt., termoformowalne - do tej pory nie byly w piecu, sa bardzo wygodne, idealna "przejsciowka" dla kogos, kto chce sie przerzucic na szybsze rolki. Rozmiar: wypada duzy, raczej 42. Maja niestety widoczna "blizne" po moim upadku na torze. Kolor: czerwono-czarny.

SZYNA: standard, aluminium, 3-pkt., 4x100mm

KOLKA: zupelnie nowe, Hyper Stripe 100mm/85a (to oryginalne kolka z moich Jet'ow, model wyzszy niz normalnie w Semi Race, cena u Zico: 229 zl)

LOZYSKA: mozna dokupic u Zico - te oryginalne wcale nie byly fajne, wiec uzywalam ich, jak padalo ;-)...

CENA: Do negocjacji. Zaplacilam na poczatku roku ok. 350 euro, teraz te rolki sa tansze (ok. 300 euro, w Polsce: 1140 zl) - dla mnie suma rzedu 200 euro/800 zl bez lozysk bylaby ok, ale jestem otwarta na Wasze propozycje.

Zdjecia na zyczenie.

Pozdrowienia
Ola

patrysiek79
Posty: 20
Rejestracja: ndz marca 29, 2009 11:24

Re: Sprzedam Bont Semi Race, rozmiar 41 (42)

Post autor: patrysiek79 » śr września 08, 2010 8:17

Poproszę o fotki. Pozdrawiam Patryk. patryk79th@interia.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”