Terry Fox Run - Bieg Terry'ego Fox'a - Warszawa 08-10-2006

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
bacha
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 198
Rejestracja: pn lipca 17, 2006 3:03
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Post autor: bacha » pn października 09, 2006 3:46

zico pisze:Czy to jest impreza cykliczna? Można coś zrobić na przyszły rok?
Tak, impreza odbywa się co roku, mam nadzieję że w następnym roku rolkarzy będzie więcej niż 15-stu, chociaż przy ogólnej liczbie uczestników fekwencja rolkarzy była całkiem niezła.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn października 09, 2006 3:47

bacha pisze:
zico pisze:Czy to jest impreza cykliczna? Można coś zrobić na przyszły rok?
Tak, impreza odbywa się co roku, mam nadzieję że w następnym roku rolkarzy będzie więcej niż 15-stu, chociaż przy ogólnej liczbie uczestników fekwencja rolkarzy była całkiem niezła.
Czyli może być tzw. efekt solidarności, że rolkarze mocno zdominują imprezę jak na maratonie w Trójmieście :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Inso
Ścigant 4x110mm
Posty: 365
Rejestracja: czw czerwca 15, 2006 6:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Inso » pn października 09, 2006 3:50

zico pisze:Czy to jest impreza cykliczna? Można coś zrobić na przyszły rok?
Bieg w Warszawie został zorganizowany już po raz 11, w przyszłym roku zapewne też się odbędzie.
Na świecie organizowany jest od 26 lat, a liczba uczestniczących krajów wciąż rośnie (obecnie jest ich 58 ).
Obrazek

Awatar użytkownika
Inso
Ścigant 4x110mm
Posty: 365
Rejestracja: czw czerwca 15, 2006 6:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Inso » pn października 09, 2006 3:51

zico pisze: Czyli może być tzw. efekt solidarności, że rolkarze mocno zdominują imprezę jak na maratonie w Trójmieście :)
Dobry pomysł :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bacha
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 198
Rejestracja: pn lipca 17, 2006 3:03
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Post autor: bacha » pn października 09, 2006 3:55

zico pisze:
bacha pisze:
zico pisze:Czy to jest impreza cykliczna? Można coś zrobić na przyszły rok?
Tak, impreza odbywa się co roku, mam nadzieję że w następnym roku rolkarzy będzie więcej niż 15-stu, chociaż przy ogólnej liczbie uczestników fekwencja rolkarzy była całkiem niezła.
Czyli może być tzw. efekt solidarności, że rolkarze mocno zdominują imprezę jak na maratonie w Trójmieście :)
Dobrze by było tylko wtedy trzeba by było troszeczkę przeorganizować trasę bądź, współuczestniczyć w jej planowaniu....

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pn października 09, 2006 4:08

Wiecie gdzie mogliby zorganizowac nastepna edycje.... ? :) Jest taki fajny park.... ;)
Napisze o tym do tej sympatycznej pani z ambasady.....

A tu jeszcze jedna fotka wyszperana na forum biegajznami.pl (dostepna przez 30 dni):

http://s1.upload.sc/request/822b694d97f ... c9587a10a2

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Awatar użytkownika
Inso
Ścigant 4x110mm
Posty: 365
Rejestracja: czw czerwca 15, 2006 6:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Inso » pn października 09, 2006 4:11

Slawek pisze:Wiecie gdzie mogliby zorganizowac nastepna edycje.... ? :) Jest taki fajny park.... ;)
Park Szczęśłiwicki? :shock:

:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Inso
Ścigant 4x110mm
Posty: 365
Rejestracja: czw czerwca 15, 2006 6:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Inso » pn października 09, 2006 4:14

Slawek pisze:
A tu jeszcze jedna fotka wyszperana na forum biegajznami.pl (dostepna przez 30 dni):

http://s1.upload.sc/request/822b694d97f ... c9587a10a2

Slawek
> http://www.janarolki.pl <
Fotka zrobiona podczas udzielania wywiadu :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
stopczyk98
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 109
Rejestracja: wt sierpnia 15, 2006 10:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stopczyk98 » pn października 09, 2006 8:32

No właśnie, jeszcze wczoraj nie wiedziałem kto to ten Terry Fox i po co ten bieg. Dzisiaj już wiem i myślę że warto utrzymywać kontakt z organizatorami, bo gość (Terry) był ambitny, bo cel jest szczytny, bo zostaliśmy miło przyjęci przez organizatorów biegu, wreszcie że wspólnie można więcej. Przecież gdybyśmy wcześniej wiedzieli o imprezie to i na masie i przy innych okazjach ściągnęlibyśmy więcej ludzi. Myślę że koniecznie powinniśmy bardziej zaistnieć przy okazji tego biegu zresztą mam kilka pomysłów.

Krótka historia Terrego Foxa
Terry Fox (ur. 28 lipca 1958 , zm. 28 czerwca 1981) - kanadyjski lekkoatleta i działacz na rzecz walki z nowotworami. Uznany za jednego z największych bohaterów narodowych Kanady.
Terry Fox był studentem i sportowcem amatorem, który zamierzał zostać nauczycielem wychowania fizycznego. W wieku 22 lat w wyniku choroby nowotworowej stracił nogę powyżej kolana. Po tym fakcie Terry zdecydował się przebiec w poprzek Kanady, od jej Wschodniego do Zachodniego wybrzeża. W czasie biegu, nazwanego Marathon of Hope - Maraton Nadziei, zbierane były składki na fundusz walki z nowotworami. Terry Fox rozpoczął swój bieg 12 kwietnia 1980 w St. John's na Nowej Fundlandii od symbolicznego zanurzenia swej sztucznej nogi w falach Oceanu Atlantyckiego i napełnienia baniaka wodą, którą zamierzał wylać pod koniec biegu do Oceanu Spokojnego. W wyniku postępu choroby nowotworowej (przerzuty do płuc) Fox zmuszony był 1 września 1980 do przerwania swego biegu w okolicach Thunder Bay w zachodnim Ontario, po przebiegnięciu w ciągu 143 kolejnych dni ogółem 5300 km przez Nową Fundlandię, Nową Szkocję, Wyspę Księcia Edwarda, Nowy Brunszwik, Quebec i Ontario. Terry Fox przebiegał więc każdego dnia około 42 kilometrów - długość maratonu. Wkrótce po przerwaniu Maratonu Nadziei, Terry Fox zmarł.
Well I'm a skater, yes I am

Obrazek

Awatar użytkownika
stopczyk98
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 109
Rejestracja: wt sierpnia 15, 2006 10:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Terry Fox Run

Post autor: stopczyk98 » wt października 17, 2006 8:32

W niedzielę 15 pażdzirnika kiedy innni relaksowali się w Poznaniu ja ciężko pracowałem ogladajac telewizję. W podsumowaniu wydarzeń tygodnia na TVP3 była relacja z biegu Terrego Foxa. Było nas dobrze widać (moja skromna osoba również była widoczna) a najbardziej było widać Sławka jak sie do kamery usmiechał.
Tak więc myślę ze podsumowujac ilość relacji w TVP, Polsat- Wydarzenia, TVN- Fakty, TVN24 -podobno live z Agrykoli myślę że bieg Terrego Foxa możemy uznac za najbarziej medialną imprezę z udziałem rolarzy. :D A już napewno w Warszawie.
Ostatnio zmieniony wt października 24, 2006 8:46 przez stopczyk98, łącznie zmieniany 1 raz.
Well I'm a skater, yes I am

Obrazek

Awatar użytkownika
Inso
Ścigant 4x110mm
Posty: 365
Rejestracja: czw czerwca 15, 2006 6:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Terry Fox Run

Post autor: Inso » wt października 17, 2006 8:38

stopczyk98 pisze:W niedzielę 15 pażdzirnika kiedy innni relaksowali się w Poznaniu ja ciężko pracowałem ogladajac telewizję. W podsumowaniu wydarzeń tygodnia na TVP3 była relacja z biegu Terrego Foxa. Było nas dobrze widać (moja skrom na osobe również była widoczna) a najbardziej było widać Sławka jak sie do kamery usmiechał.
Tak więc myslę ze podsumowujac ilość relacji w TVP, Polsat- Wydarzenia, TVN- Fakty, TVN24 -podobno lieve z Agrykoli myślę że bieg Terrego Foxa możemy uznac za najbarziej medialna imprezę z udziałem rolarzy. :D A już napewno w Warszawie.
Nie nagrałeś tego przypadkiem?
Obrazek

Awatar użytkownika
stopczyk98
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 109
Rejestracja: wt sierpnia 15, 2006 10:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stopczyk98 » wt października 24, 2006 8:54

Pamiętacie może przesympatyczną hostessę z Chiquity roznoszącą banany podczas biegu Terrego Foxa? 8) Mamy z nią nawet wspólne zdjęcie. Wtedy zdjęcie robiła jeszcze reporterka z Teletygodnia. No i zdjęcie ukazało się w gazetce, tylko że zostaliśmy pięknie wycięci tak że nikogo nie widać. Podpis pod zdjęciem bym mniej więcej taki: „HOSTESSA W BARWACH TVN”. Nic nie było o napisane o rolkarzach. :cry:
Well I'm a skater, yes I am

Obrazek

Awatar użytkownika
Inso
Ścigant 4x110mm
Posty: 365
Rejestracja: czw czerwca 15, 2006 6:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Inso » sob listopada 04, 2006 3:37

W końcu udało się znaleźć chwilę czasu i zmontować mały filmik z biegu Terry'ego Foxa:

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 0974&hl=pl

Pozdrawiamy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bacha
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 198
Rejestracja: pn lipca 17, 2006 3:03
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Post autor: bacha » sob listopada 04, 2006 4:12

Inso pisze:W końcu udało się znaleźć chwilę czasu i zmontować mały filmik z biegu Terry'ego Foxa:

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 0974&hl=pl

Pozdrawiamy :)
Baaaardzo fajny:)....... Rolki, rolki, rolki, tylko dlaczego teraz pada:(???

P.S. Dorzucilabyś to Jirina do reszty na płytkę? Byłabym wdzięczna :)

Awatar użytkownika
Inso
Ścigant 4x110mm
Posty: 365
Rejestracja: czw czerwca 15, 2006 6:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Inso » pn listopada 13, 2006 10:02

Do ściągnięcia relacje z TV - Terry Fox Run :

http://s1.upload.sc/request/ec3652fe836 ... 3c089909c7
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”