Warszawski Bieg Południowy, 17 czerwca 2007

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
sanczol
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 216
Rejestracja: śr czerwca 14, 2006 7:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: capital

Warszawski Bieg Południowy, 17 czerwca 2007

Post autor: sanczol » sob czerwca 16, 2007 9:04

Nie widziałem żeby ktoś założył ten temat wiec sam postanowiłem to zrobić.

Otóż w niedzielę 17 czerwca o godzinie 13:00, spod Urzędu Dzielnicy Ursynów wyruszy 1. Warszawski Bieg Południowy. Uczestnicy będą mieli do wyboru 2 trasy 2,5 i 5 km, wiodące min. aleją Komisji Edukacji Narodowej i ul. Surowieckiego. Meta biegu będzie zlokalizowana w parku im. Romana Kozłowskiego.

Oczywiście chodzi o udział na rolkach, ale nie koniecznie (sam prawdopodobnie przebiegnę ten dystans).

Wiem, że część osób bierze udział w Skate around the world in 24 hours for UNICEF, te imprezy na szczęście nie kolidują ze sobą, wiec można śmiało jechać na obie.

Przewidziane są nagrody dla najlepszych, chociaż pewnie tylko dla biegaczy. Więcej informacji tutaj link.

Zapraszam, będzie się działo!!!
rolki: Mission Helium 500
gg 5264245

Awatar użytkownika
sanczol
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 216
Rejestracja: śr czerwca 14, 2006 7:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: capital

Post autor: sanczol » ndz czerwca 17, 2007 7:23

I po imprezie. Rolkarzy nie było wcale (przynajmniej na rolach). Właściwie bieg bez historii, żar lał się z nieba skutecznie wyciskając siódme poty z zawodników.

Niestety organizacja była marna. Dla większości zawodników zabrakło wody na mecie, co w tak upalny dzień jest nie do pomyślenia. Na mecie rozdawano medale, a właściwie zdejmowano je z wieszaka :?
Nikt też nie kontrolował tego kto i ile bierze, wiec każda mamuśka mogła dla swojego brzdąca wziąć krążek na pamiątkę :x
Oby organizatorzy wyciągnęli odpowiednie wnioski na przyszłość. To pierwszy bieg wiec na wpadki organizacyjne można przymknąć oko, oby za rok było lepiej...
rolki: Mission Helium 500
gg 5264245

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”