[Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
websafe
Posty: 6
Rejestracja: pt września 04, 2009 2:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

[Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: websafe » pt września 04, 2009 2:24

Czołem :-)

Jakie znacie miejscówki z dobrą nawierzchnią w Opolu? Generalnie jeździmy na parkingu Real/Media, dobrze jest też (a chyba nawet lepiej) na parkingu LIDLa koło Okrąglaka. Na usenecie znalazłem też następujące propozycje miejscówek (niestety jeszcze nie zostały spawdzone organoleptycznie):
Droga przy wale przy Kanale Ulgi. Parking tam też jest do pojeżdżenia.
http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=op ... =2&scale=1
ok. 700m wzdluz ul. wygonowej, jesli to kogos urzadza, ale nie sadze. juz wlasnie lepiej wzdluz obwodnicy.

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: pnw22 » pt września 04, 2009 10:28

Za byla firma OFAMA na ul niemodlinskiej za osiedlem Dambonia wzdluz torow kolejowych kierunek Chruscina Opolska piekny odcinek drogi 4300m plaska nawiezchnia.

Awatar użytkownika
flake
Posty: 7
Rejestracja: pn września 07, 2009 11:51
Jeżdżę od: 01 lip 2009
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: flake » pn września 07, 2009 12:16

Jest ktoś chętny by potrenować i zgłębiać tajniki freestyle slalomu? Prawie codziennie męczymy kubeczki pomiędzy realem, a media około 19 w górę. Może ktoś do nas dołączy i wspomoże doświadczeniem ;)

pnazar
Posty: 1
Rejestracja: pn września 07, 2009 3:09

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: pnazar » pn września 07, 2009 3:27

Witam
W wieku 30 lat kupiłem rolki i szukam osoby która nauczy mnie sztuki jazdy na nich - odpłatnie.
Pozdrawiam

websafe
Posty: 6
Rejestracja: pt września 04, 2009 2:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: websafe » pn września 07, 2009 5:29

pnazar pisze:Witam
W wieku 30 lat kupiłem rolki i szukam osoby która nauczy mnie sztuki jazdy na nich - odpłatnie.
Pozdrawiam
My tak samo :-) też się uczymy. Zapraszamy na parking między Real a Media. Wrzuć na prywatną wiadomość albo mailem jakiś namiar na siebie (gg/mail) to Ci damy znać kiedy będziemy. Generalnie jesteśmy tam prawie codziennie między 19-21. Dzisiaj pewnie też, o ile praca pozwoli.

Awatar użytkownika
flake
Posty: 7
Rejestracja: pn września 07, 2009 11:51
Jeżdżę od: 01 lip 2009
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: flake » ndz września 13, 2009 7:00

Na parkingu pod tesco za wiaduktem, tez się dobrze jeździ. Rewelacyjnie jest w samym tesco :)

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: jarekt » śr września 16, 2009 9:04

W czwartki jezdzimy wieksza ekipa po ulicach w nocy. Generalnie po calym miescie wiec dobrze jest miec jakies lampki rowerowe (pozycyjne) i latarki. Zbiorka o 21 za teatrem kochanowskiego. Oczywiscie jesli bedzie padal desz to sobie odpuszczamy...
Jakby cos to do mnie namiar 514150200.

PS. Tempo dosc ostre ale nikt nie kaze jezdzic do samego konca z nami, jak juz kondycja nie pozwoli zawsze mozna sie zerwac do domu. Predkosci nie sa zawrotne bo wiekszosc jezdzi na bananie (hokejowki/fitnesy/slalomowki).

Co do tematu to dzisiaj jezdzilem w parku za realem i gdybym wiedzial, ze pod realem ktos jest na pewno bym zajechal przynajmniej sie przywitac. Byla genialna pogoda na pare ostrych okrazen po ciemku :)
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

websafe
Posty: 6
Rejestracja: pt września 04, 2009 2:18
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: websafe » śr września 16, 2009 9:34

O Jarek :) tu fazer ;> pewnie kojarzysz. Dzisiaj robiliśmy akurat tesco (nowe) tam fragment parkingu też jest całkiem całkiem. Dzięki za namiar na czwartkowe jazdy, postaramy się zorganizować i tam dotrzeć, raz kozie śmierć ;-)

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: jarekt » śr września 16, 2009 11:15

Zanim sie wybierzecie skrobnijcie SMSa do mnie zeby to potwierdzic. W zeszlym tygodniu bylem na mazurach na targach caly tydzien i jeszcze nie mialem kontaktu z chlopakami wiec wypadaloby sie upewnic czy nic sie nie pozmienialo.
Pozdrawiam
jarekt

Edit: Podoga dzisiaj taka sobie - niby jezdnia wyschla ale cholera wie jak sie do wieczora sytuacja rozwinie. Tym bardziej radze potwierdzic ew. pojawienie sie. I pamietajcie o lampkach, latarkach czy swiatelkach ;)
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: jarekt » pt września 18, 2009 9:29

No i fajnie bylo. Pare osob nie dotarlo ale brak Rafala, ktory zawsze narzucal tempo oraz obecnosc poczatkujacych wymusila dosc spokojne tempo. Zapraszam za tydzien w czwartek o 21 za Kochanowskim. Jesli tylko sucho bedzie na pewno bedziemy smigac.

Fotka z wczoraj - nie znalazl sie na niej Łukasz bo ktos musial obslugiwac wypasiony sprzet telefonujaco-fotografujacy :)

Obrazek
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: jarekt » śr września 23, 2009 11:32

Monolog mi wychodzi w tym temacie ale nic to. Nie chce mi sie zaczynac nowego.
Dzieki nocnym rajdom srodowisko opolskie nam sie ladnie konsoliduje. Na wczorajszej masie krytycznej spontanicznie uzbieralo sie ladnych pare osob a potem pod nowym tesko na kubeczkach i wokolo smigalo juz ponad 10. Nie wiem jak dzisiaj z kubeczkami bo sam musze obtarcia podleczyc ale na czwartek powinno byc juz naprawde sporo ludzi.
Codzienne kubeczki byc moze przeniesiemy pod Lidla, ktory wydaje sie jakos tak bardziej w centrum ale na razie puki pogoda dopisuje jestesmy jakos po 19 pod Tesko. Od pazdziernika rusza Okraglak i pewnie tam sie wszyscy przeniesiemy.

Na koniec najwazniejszy powod naskrobania tego posta - fotka z zeszlego tygodnia w pelnej rozdzielczosci do sciagniecia:
http://img200.imageshack.us/img200/4750/1photo006.jpg
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: [Opole] Dobre miejscówki do jeżdżenia na rolkach

Post autor: jarekt » sob września 26, 2009 4:05

Fotki z ostatniego tygodnia - sa 2 bo musielismy rotacje wsrod operatorow sprzetu fotografujacego zrobic.

http://img441.imageshack.us/gal.php?g=photo027m.jpg
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opolskie”