Grubasy na rolki ?

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Oberon
Posty: 2
Rejestracja: pn czerwca 02, 2008 12:51

Grubasy na rolki ?

Post autor: Oberon » pn czerwca 02, 2008 3:44

Witam.
Od paru dni szukam informacji w sieci na temat noscnosci rolek i kruca nigdzie nie moge znalezc.
Przed chwila trafilem na to forum, wiec z gory przepraszam jesli sie powtarzam, ale nurtuje mnie pytanie, czy rolki maja jakies dopuszczalne obciazenie ( zaden sklep internetowy tego nie podaje ).
Chodzi o to, ze waze duuuuuzo ponad 100kg. Nie wazylem sie, zeby sie nie zalamywac, ale mysle ze 130 spokojnie bedzie.
Chcialbym sobie kupic rolki, tylko intryguje mnie pytanie: czy sie nie zalamia pode mna po 10m.
Mam wogole szanse pojezdzic, czy z takim balastem lepiej o tym zapomniec ?
Jesli mam szanse, to prosze o porade co kupic.
Nie mam zamiaru skakac na nich, ani szalec na rampie. Chce nimi zastapic autobus i buty na trasie dom-praca, praca-dom oraz pojezdzic "tak sobie" i przy okazji zrzucic zbedne kilogramy.
Jakies 2 lata temu jezdzilem na rowerze, ale to nie to co tygrysy lubia najbardziej, ciagnie do rolek.
Nascie lat temu jezdzilem, ale przez ten czas sprzet sporo sie zmienil, a ja uroslem w szerz :/

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Grubasy na rolki ?

Post autor: krzycho » pn czerwca 02, 2008 6:40

Witaj
myślę że powinieneś poprosić Zica o pomoc w doborze sprzętu, , zna się na sprzęcie wie z czego jest robiony na pewno coś doradzi sensownego. Pamiętaj tylko że przy większej masie użytkownika rolki będą szybciej się zużywać musisz się na to przygotować. Ja też uważam że rolki sprawiają większą frajdę :) , życzę udanych zakupów i świetnej zabawy na rolkach
Pozdrawiam

Oberon
Posty: 2
Rejestracja: pn czerwca 02, 2008 12:51

Re: Grubasy na rolki ?

Post autor: Oberon » wt czerwca 03, 2008 3:57

Temat do zamkniecia/usuniecia. Dogadalismy sie na priv.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”