Rolki dla początkującej

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

czerwonajaszczurka
Posty: 2
Rejestracja: czw lipca 10, 2008 7:11

Rolki dla początkującej

Post autor: czerwonajaszczurka » czw lipca 10, 2008 7:22

Zastanawiam się nad zakupem rolek, ale zupełnie nie orientuję się w sprzęcie.
Najchętniej wydałabym (na same rolki) do 300 zł - nie wiem, na ile to realne, mogę swoje plany jeszcze zrewidować.
Mam 20 lat, ważę ok. 65 kg. Planuję jeździć rekreacyjnie, ale myślę, że z czasem będę wolała ciut szybciej (ale bez przesady). Tak przez wakacje, może ze dwa razy w tygodniu, po asfalcie, skoki co najwyżej na krawężnik.
Jeździłam 10 lat temu (więc prawdopodobnie nie za bardzo pamiętam), poza tym jeżdżę na łyżwach.

Widziałam, że polecano tu Spark 4.0. O czym jeszcze mogę pomyśleć?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rolki dla początkującej

Post autor: zico » czw lipca 10, 2008 9:06

czerwonajaszczurka pisze:Zastanawiam się nad zakupem rolek, ale zupełnie nie orientuję się w sprzęcie.
Najchętniej wydałabym (na same rolki) do 300 zł - nie wiem, na ile to realne, mogę swoje plany jeszcze zrewidować.
Widziałam, że polecano tu Spark 4.0. O czym jeszcze mogę pomyśleć?
Spark 4.0 to świetny model. Ciut wyżej jest Wing 6.0. To są wyśmienite rolki dla początkujących.
Jeśli masz wąskie stopy to celuj w Wing 6.0.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

czerwonajaszczurka
Posty: 2
Rejestracja: czw lipca 10, 2008 7:11

Re: Rolki dla początkującej

Post autor: czerwonajaszczurka » czw lipca 10, 2008 10:15

Hm, no tak, stopa wąska i czasami to sprawia problem. Wing bardziej zachęcające, ale niestety droższe.
Dzięki, poprzymierzam i coś postanowię. :)

edit:
Wing 6.0 przymierzone i leżą ładnie. Teraz szukam sklepu w okolicach Katowic (Chorzów, Sosnowiec itd.).
W Intersporcie mieli, ale wyglądało na ostatnią sztukę z mojego rozmiaru i niekoniecznie muszą tam jeszcze być, poza tym wolałabym dla pewności zobaczyć pół rozmiaru większe/mniejsze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”