Rollerblade Spark 4.0W vs Rollerblade Sugar Free New York

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Uszaty
Posty: 27
Rejestracja: pt sierpnia 01, 2008 10:45
Moje rolki: RB Fusion X7
Jeżdżę od: 20 cze 1995

Rollerblade Spark 4.0W vs Rollerblade Sugar Free New York

Post autor: Uszaty » śr sierpnia 06, 2008 3:20

Widze, iz na tym forum jest zwyczaj, ze co osoba to nowy temat, tak wiec nie bede sie za bardzo wybijal z tlumu i 'pokultywuje' owy zwyczaj. ;)Do rzeczy.

Chcialem zasiegnac opinii na temat tych dwoch modeli rolek... ze szczegolnym naciskiem na ten "bezcukrowy". Planuje dziewczynie zakupic, co by mogla smigac razem ze mna i o ile na temat Sparkow czy - niewymienionych w temacie - Wingow wiem calkiem sporo, bo i na jednych i drugich sam posuwalem (Spark i Astro), to o rodzinie Sugar Free, a konkretnie modelu New York, wiem niewiele, zeby nie powiedziec wrecz - nic. Moze ktos bardziej obyty (panie adminie? :D) potrafi powiedziec o nich cos wiecej? Oczywiscie to, ze sa z zeszlego sezonu, maja plozy kompozytowe i kola 80mm to wiem... a cos wiecej? Polecacie, zdecydowanie odradzacie? Jezeli tak to dlaczego? Jak wypadaja w konfrontacji ze Sparkami? Wiem, duzo pytan. :D

Sparki mam mozliwosc kupienia za 390 zl, Sugar Free New York za 350 zl.

Awatar użytkownika
Szania
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 130
Rejestracja: śr lipca 16, 2008 8:33
Jeżdżę od: 0- 0-2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rollerblade Spark 4.0W vs Rollerblade Sugar Free New York

Post autor: Szania » pt sierpnia 08, 2008 10:01

Hej,

Ja akurat jestem dość świeża w temacie rolek, ale od pewnego czasu intensywnie poczytuję forum i nie spotkałam się do tej pory z żadną wypowiedzią na temat "bezcukrowych" Rollerbladów. Obawiam się, że niewiele osób je zna (co może nie świadczyć o nich dobrze...) i możesz się nie doczekać zbyt wielu recenzji :wink: Za to o Sparkach czytałam duuużo bardzo pozytywnych opinii, na tym forum i nie tylko. Miałam okazję je przymierzyć i to co mogę powiedzieć, to tyle, że są dość "obszerne", szczupła stopka może się w nich utopić :wink: Niewiele pewnie pomogłam, może ktoś bardziej obeznany z tematem coś Ci jeszcze poradzi.

Pozdrawiam!
Ania

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rollerblade Spark 4.0W vs Rollerblade Sugar Free New York

Post autor: zico » sob sierpnia 09, 2008 6:31

Seria Sugar Free była swego czasu droższa od normalnej kolekcji, a oferowała technicznie dokładnie to samo. Różnica jest tylko w cukierkowym designie, reszta bez zmian.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: Rollerblade Spark 4.0W vs Rollerblade Sugar Free New York

Post autor: romanwrotkarz » ndz sierpnia 10, 2008 10:14

Uszaty pisze: Chcialem zasiegnac opinii na temat tych dwoch modeli rolek.Polecacie, zdecydowanie odradzacie? Jezeli tak to dlaczego? Jak wypadaja w konfrontacji ze Sparkami? Wiem, duzo pytan. :D
Sparki mam mozliwosc kupienia za 390 zl, Sugar Free New York za 350 zl.
Zamiast się zastanawiać, proponuje wypróbować z dziewczyną oba rodzaje. I to ona powinna stwierdzić, w których lepiej się jej jeździ. Po co kupować kota w worku. Każdy ma inną nogę i to powinno decydować a nie kolor czy korzystniejsza o kilka % cena. Jeżeli sprzedawca nie pozwoli wypróbować, to lepiej iść do innego. :idea: :D
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”