Info gdzie kupić rolki Warszawie

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Ayla
Posty: 12
Rejestracja: pt maja 08, 2009 3:23

Info gdzie kupić rolki Warszawie

Post autor: Ayla » ndz maja 10, 2009 8:20

Znalazłam kilka fajnych sklepów z rolkami w Wawie i chętnie podzielę się info, gdzie je znaleźć :mrgreen:

RollSport na Jana Pawła 41 - mały sklep, ale to sklep strikte rolkarski, Panowie potrafią doradzić i cierpliwie pomóc w wyborze rolek i co ważne, ceny są normalne.

SkiTeam - na Karolkowej zaraz prze CarrefourExpress i na 17 stycznia 36/38 - wchodzi się przez parking - tam znalazłam głownie K2 i Rocesy, ale są też inne modele. Można mierzyć i swobodnie pojeździć zanim się kupi. Ceny normalne.

Sklep na ul. Zamienieckiej 42a - mały sklep, ale spory wybór rolek.

Intersport - sieć sklepów sportowych, mają spory wybór i też dużo miejsca, zeby pojeździć i sprawddzić rolki, ceny normalne. (Arkadia, Złote Tarasy, Sadyba Best mall, CH Ursynów)

Decathlon - tu się rozczarowałam, bo mały wybór i nic interesującego tak naprawdę nie znalazłam - moze po prostu już sa wykupione. Centrum M1 i Mszczonowska róg Jerozolimskich -z tyłu za Redutą

Delta Sport - Blue City i Reduta na Jerozolimskich

Go Sport - drogo i niezbyt duży wybór.

To narazie tyle, jeśli znajdę coś jeszcze to dopiszę :D
Ostatnio zmieniony pt maja 15, 2009 3:25 przez Ayla, łącznie zmieniany 1 raz.

Marcin_Low
Posty: 10
Rejestracja: czw kwietnia 23, 2009 2:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Info gdzie kupić rolki Warszawie

Post autor: Marcin_Low » pn maja 11, 2009 9:30

Ja akurat w rollsporcie byłem i nie wyszedłem zadowolony. Panowie stwierdzili, że nie będą dla mnie sprowadzać rolki rozmiar 47 skoro nie wiem czy dobrze leży na mojej stopie (ciekawe jak mam zatem przymierzyć :roll: ) powiedzieli, żebym wpadł za 2 tygodnie, może coś przyjdzie. Potem nastąpiła sugestia, że jak chcę jeździć szybko żebym kupił rolki z kółkami 100 albo 110 mm, mieli mój rozmiar za bagatela 1700 albo 1900 pln już nie pamiętam dokładnie. (wyraźnie nadmieniłem że nigdy nie miałem na nogach rolek, ani łyżew :evil: ) , potem mi udowadniali, że dla dziewczyny która ma bardzo małą stopę nie dostanę w ogóle rolek rollerblade dla osoby dorosłem.

Pomijam,że usłyszałem bardzo dużo malkontenctwa na allego, że tam ludzie wolą kupować, nie chciało mi się z panami rozmawiać, że może to dobry pomysł sprzedawać tam swoje rolki :lol:

Potem skontaktowałem się z dobrym sklepem zrolkami i udało się załatwić wszystko, właściwie w 2 a może 3 dni, z kompletami ochraniaczy. Dobry sklep jaki ja polecam w Warszawie (dodam, że to mój ulubiony) to www.zicoracing.com

PS. panowie w Rollsporcie mówili mi, że im się nie opłaca sprowadzać konkretnych rozmiarów rolek bo modeli, które mnie interesowały sprzedają po 2 - 3 sztuki rocznie. No cóż mój ulubiony sklep sprzedał w ciągu jednego dnia 2 sztuki fusion x5 i komplet ochraniaczy ;)

Ayla
Posty: 12
Rejestracja: pt maja 08, 2009 3:23

Re: Info gdzie kupić rolki Warszawie

Post autor: Ayla » pn maja 11, 2009 3:40

super, cieszę się, że pasowały na Ciebie rolki kupione przez internet :D
ja wolę zmierzyć i pojeździć, zanim kupię, bo np. RB Sparki uważane za bardzo wygodne, tak mnie uwierały, że nie mogłbym na nich jeździć.

A duże rozmiary sa w Intersporcie :D

Awatar użytkownika
Bogusz_poznan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 199
Rejestracja: pt sierpnia 15, 2008 11:49
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Info gdzie kupić rolki Warszawie

Post autor: Bogusz_poznan » pn maja 11, 2009 3:52

W warszawie? Najelpiej w Poznaniu :)

Marcin_Low
Posty: 10
Rejestracja: czw kwietnia 23, 2009 2:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Info gdzie kupić rolki Warszawie

Post autor: Marcin_Low » pn maja 11, 2009 4:35

Ayla pisze:super, cieszę się, że pasowały na Ciebie rolki kupione przez internet :D
ja wolę zmierzyć i pojeździć, zanim kupię, bo np. RB Sparki uważane za bardzo wygodne, tak mnie uwierały, że nie mogłbym na nich jeździć.

A duże rozmiary sa w Intersporcie :D
Tyle, że ten sklep nie dał mi możliwosci przymiarki mimo,że jest w warszawie i o tym właśnie piszę, a z kupnem rolek przez internet jest tak,że masz 10 dni na zwrot bez podania przyczyny. Mi akurat zalezało na czasie i mogę Cię zapewnić że profesjonalny sklep internetowy obsłuży Cię szybciej niż mało profesjonalny sklep do którego możesz pójść :)

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Info gdzie kupić rolki Warszawie

Post autor: zico » pn maja 11, 2009 5:57

Ayla pisze:bo np. RB Sparki uważane za bardzo wygodne, tak mnie uwierały, że nie mogłbym na nich jeździć.
Bo obsługa nie wie, że trzeba wyciągnąć papier z butów wewnętrznych :lol: lub nigdy nie wpadną na to, że można wygodę w bucie wyregulować wkładkami, po to one m.in. są. Ta wiedza dla nielicznych, wiedzą to szczególnie osoby, które jeżdżą. Sparki są to jedne z najwygodniejszych rolek - nie podlega to żadnym kwestiom, tylko trzeba umieć je przypasować.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Re: Info gdzie kupić rolki Warszawie

Post autor: michał1990 » wt maja 12, 2009 1:37

Cóż niestety rollsport odchodzi do lamusa. Dopóki P. Konrad nie zrozumie ze bez sklepu internetowego nie ma co wogole konkurować z Zico, to za jakies 2-3 lata ten sklep przestanie istniec
Pozdrawiam
Michał Machowski

Nightskating Warszawa (www.nightskating.waw.pl)
Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater
Rollschool - szkoł jazdy na rolkach i wrotkach (www.rollschool.pl)
Rolkowa MapaWarszawy - www.rolkowamapa.pl


Ayla
Posty: 12
Rejestracja: pt maja 08, 2009 3:23

Re: Info gdzie kupić rolki Warszawie

Post autor: Ayla » wt maja 12, 2009 1:41

:D Zico, to jeśli mozesz doradz mi jak mam wyregulowac wkładkę, żeby Sparki pasowaly, bo bardzo bym chciala je mieć i byłam rozczarowana, kiedy uwierały :|

nosze rozmiar buta 41 - 41,5
a kiedy zmierzylam stope pod naciskiem z ugietym kolanem wyszlo mi 280mmm
kupilam wiec rozmiar 43 Sparkow, ale oddałam do sklepu, bo nie mogłam w nich jezdzic dłużej niz pół godziny - stopy bolały, piekly i czulam się jakbym miała je bardzo ścisło zabandażowane :cry: .
mierzyłam jeszcze na miejscu 285mm, ale po 10 minutach jazdy znow to samo - ból, uwieranie i pieczenie jakbym chodziła po rozgrzanej blasze.

Pewnie mi powiesz, ze za krótko jezdzilam i po godzinie by sie dopasowały, ale ja nie wytrzymałabym w nich godziny!!!!
Wiec sie poddalam, bo nie chce cierpieć katuszy, tylko miec przyjemność z jeżdżenia i nie chce za każdym razem przez godzinę albo dlużej sie"przyzwyczajać" do ciasnych rolek. :evil: ale bardzo chiałam mieć Sparki :mrgreen:
No i skoro jest sposob, żeby byly wygodne to super:)

O wiele wygodniejsze z RB okazaly sie Aero II, juz o tym pisalam, obawiam sie je kupic, bo maja cos z kolkami - klikaja, stukaja i sie luzuja. Moze trafilam na jakas felerną parę - nie wiem.

Dla mnie najwygodniejsze okazały się Rocesy R253 i K2, ale naczytałam się tego forum i chciałabym miec RB :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”