Rolki Fila

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Ula
Posty: 2
Rejestracja: ndz stycznia 22, 2006 7:44
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Rolki Fila

Post autor: Ula » ndz stycznia 22, 2006 8:45

Witam .Zamówiłam rolki Helix 50 Lady firmy Fila .Czy ktoś może potwierdzić ,że warto je kupić . Jak się szuka rolek w necie to najczęściej wyskakują K2 albo Salomony . Będą to moje pierwsze rolki i chciałabym kupić dobrze :):):) :)
Ula

jack-78
Czterokółkowiec
Posty: 59
Rejestracja: pn września 05, 2005 11:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jack-78 » sob stycznia 28, 2006 7:08

Skoro zamówiłaś, to nie masz już zbyt dużego wyboru. Nie wiem jakie to rolki, ale jeśli potrzebujesz tylko żeby ktokolwiek potwierdził, że warto było je kupić, to dla poprawy Twojego samopoczucia powiem, że warto i dokonałaś doskonałego wyboru ;)
Tak na prawdę, to nie mam pojęcia co to za rolki, ale jeśli czujesz się w nich dobrze, to to jest najważniejsze. Mam też nadzieję, że nie kupowałaś w ciemno i przymierzałaś takie rolki wcześniej w jakimś sklepie.
Miłej nauki jazdy

Ula
Posty: 2
Rejestracja: ndz stycznia 22, 2006 7:44
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: Ula » ndz lutego 12, 2006 6:39

Dzięki za pocieszenie :D Rolki są Ok ,dokładnie takie jak w opisie sklepu inernetowego .Niestety będę musiała wymienić na romiar większy .W tych czuję się lekko ciasnawo .Wiem ,że powinno się mierzyc w sklepie ,ale w tej chwili w sklepach są tylko rozmiary od 41 .. :? Teraz jestem na etapie ochraniaczy .Pozdrawiam :D :D
Ula

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”