miejscówka

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

veiovis
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 19, 2006 2:50

miejscówka

Post autor: veiovis » śr maja 24, 2006 10:02

Witam,

po wizycie na błoniach stwierdziłem, że do doszlifowania moich newbiarskich umiejętności jest mi niezbędny kawałek równego jak stół placu ;) Jeśli chodzi o moje wymagania odnośnie nawierzchni, to można je potraktować z lekkim przymróżeniem oka..natomiast kwestia przestrzeni jest priorytetowa. Na błoniach śmiga mnóstwo rolkujących, rowerzystów, biegaczy i spacerowiczów. Naprawdę trudno tam poćwiczyć początkującemu hamowanie i nawroty...bo oprócz ryzyka kolizji często brakuje asfaltu. Łakomie przyglądałem się parkingom przed marketami... tak po zamknięciu robi się tam kawał wolnego placu, ze szczególną łakomością patrzę się na te piętrowe parkingi z gładziutką betonową wylewką. Macie jakieś doświadczenia z tymi miejscówkami, czy ochroniarze przeganiają?

Pozdrawiam

Teq
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 10:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: 3City

Post autor: Teq » czw maja 25, 2006 2:26

oo to to to, mnie też korci parking przed Auchan w gdańsku ewentualnie taki piętrowy w Carrefourze :)
aleee by było zjeżdzanko :) muuu

to jak, wyganiają ?

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » czw maja 25, 2006 3:13

Chyba Zbyhoo jeździł po parkingach (nie pamiętam dokładnie) - podobno nie wyganiali. Skasowała mi się już ta wiadomość, tak więc nie powiem na 100%. Koleżanka jeździła po parkingu przy większym supermarkecie i wygonili ją, ale nie dlatego, że nie można jeździć, tylko żeby sobie nie zrobiła krzywdy, bo ledwo się na tych rolkach wtedy trzymała. Druga kolerzanka jeździ sobie do supermarketu na rolkach na zakupy, zdaje się, że do Kauflandu i jeszcze nikt jej nic nie powiedział (a legalnie jeździła sobie między wózkami).
Sam myślę o parkingach przy supermarketach. Wieczorami lub wcześnie rano powinno być spokojnie.

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: odys_kg » czw maja 25, 2006 4:23

Parking piętrowy w Katowicach przy Ikei ... tam przegonili ochroniarze, na parkingu w Silesi ( parking pod sklepem ) to ochroniarze powiedzieli że nie będa gonić, jeśli się przyjedzie np 23 godzina ;) czyli prawie aut nie ma. Z parkingami to róznie jest, w zasadzie wszystko w "rękach" ochrony ... Czasami chyba warto podjechać przed jeżdżeniem, uśmiechnąc się i grzecznie zapytać :)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”