nowa z Gdańska

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

red
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 29, 2006 10:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

nowa z Gdańska

Post autor: red » czw czerwca 01, 2006 10:17

a raczej dwie bo jeszcze koleżanka. Na razie uczę się, więc ciesze sie, ze jadę do przodu i PRAWIE hamuję:) te wszystkie ewolucje, o których piszecie zostawię na póxniej. Zreszta rolki - mam nadzieję, że nikt się nie obrazi - traktuję jako przygotowanie nóg do sezonu narciarskiego. Ale fajnie jest:)
Na razie jeździłysmy trochę po Sopocie z tyłu w Łazienkach Północnych i odkryłam jeden fajny kawałej nieuzęszczanej prawie drogi (ładny asfalt i spory kawałek) na Olszynce.
Zawsze wydawało mi się, że jest trochę ścieżek rowerowych to i rolkarze maja gdzie jeździć dopóki na jedną taką nie wjechałam i nie "poturkotałam" :( Teraz dopiero widzę to co na rowerze mi nie przeszkadzało - studzienki, kratki przy drzewach, kostka byle jak położona itp.
Lato podobno ma być deszczowe co mnie martwi bo nie idzie jeździć po mokrym :(

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » czw czerwca 01, 2006 11:32

No, koleżanki do zimy trochę czasu wiec zachęcamy do treningu na rolkach. W okolicach Waszych są fajni ludzie, jest fajna impreza - Maraton Solidarności ( fotki z 2005: http://www.zico-skating.com/forum/viewtopic.php?t=183) Trenujcie i przyłaczcie się !!!!!!
W 2005 roku bylismy zaskoczeni duża ilością b. fajnych debiutantek!!!!!!!

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Post autor: dzosef » pt czerwca 02, 2006 12:11

Hej red! Tutaj są opisy trójmiejskich ścieżek:

http://inline.freeride.pl/miejscowki/

zdradź, gdzie jest ten asfalt na Olszynce:) - wrzucimy na stronkę

red
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 29, 2006 10:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: red » pt czerwca 02, 2006 10:51

no nie wiem bo się tłok zrobi ;)
Powaznie to prawie na końcu ul. Łanowej w lewo odbija ulica łącząca Łanowa z Modrą i Zawodziem. Na moje oko to koło kilometra, ale jak większośc kobiet mam problemy z określaniem odległości, więc do tej informacji się nie przywiązujcie:) Szerokość na półtora samochodu. Wydaje mi się, że na ul. Zawodzie jest też dobry asfalt do jazdy, ale nie sprawdzałam jeszcze na rolkach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”