Speed vs freeride - co wybrać?

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Emilia95
Posty: 21
Rejestracja: czw kwietnia 10, 2014 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2011

Re: Speed vs freeride - co wybrać?

Post autor: Emilia95 » czw września 11, 2014 12:37

Obojętnie czy będę chciała wymienić szynę, koła żeby zrobić custom na fitnessówki, czy sprzedam Seba i kupię fitnessówki to i tak wychodzi na to, że teraz powinnam kupić Seba FRX. Pojadę do sklepu do Zico, przymierze i zobaczę jak się w nich w ogole czuję, może nie będzie tak źle jak mi się wydaję. No właśnie, pinnhead, masz rację z tą skorupą, z czego wychodzi, że lepiej sprzedać i kupić całe rolki niż wymieniać części, żeby nie było problemu z tą sztywnością podczas jazdy fitness.

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: Speed vs freeride - co wybrać?

Post autor: Pinnhead » czw września 11, 2014 12:51

Czy mam rację czy nie, to się okaże w praniu :) Przymierz kilka par rolek, przetestuj, miej własne zdanie. Zico na pewno dobrze doradzi na miejscu. :)
Możliwe że te dywagacje teraz są bez sensu bo zostaniesz sobie np przy freeridzie i nie będzie potrzeby kombinowania a jeśli nie to w przyszłości będziesz miała większe pojęcie niż teraz. Pozdro :)
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

Emilia95
Posty: 21
Rejestracja: czw kwietnia 10, 2014 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2011

Re: Speed vs freeride - co wybrać?

Post autor: Emilia95 » czw września 11, 2014 11:28

To na pewno, bardzo mi pomogliście, dzięki za poświęcony czas! :wink:

Awatar użytkownika
_blues_
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 08, 2013 7:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Speed vs freeride - co wybrać?

Post autor: _blues_ » ndz października 26, 2014 9:12

Z tym kupnem całego zestawu to śliska sprawa. Jeżeli masz pasującego i WYGODNEGO buta to ostatnią rzeczą jaką należy robić to jego zmieniać. Dlatego kluczowa jest dobra podstawa do modernizacji. Oczywiście, często zmiana całości jest racjonalna, ale należy się nad tym mocno zastanowić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”