Złe dobrego początki :-)

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Post autor: eVe » czw sierpnia 03, 2006 1:01

Wrzuciłam już dane na temat tego niby pasa startowego do wątku o trasach we Wrocławiu:
>>wątek<<

Okazało się że nie ma jednak 8km tylko 4km. Info mam od kolegi - muszę się jeszcze dowiedzieć dokładnie jak szukać tego miejsca już w tej miejscowości...

gilbeert
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 8:08
Moje rolki: Rollerblade Astro 5
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: gilbeert » pt sierpnia 04, 2006 11:24

eVe, odwiedziłem wczoraj Andersa i asfalt na samym parkingu niezbyt przypadł mi do gustu: opis. Jeśli tam się nauczysz jeździć, to już chyba nic nie będzie Ci straszne ;) Ścieżka pomiędzy parkingiem a Wzgórzem jest w porządku i fajowo się po niej skacze :)

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Post autor: eVe » pt sierpnia 04, 2006 1:39

A mi się tam dobrze jeździ. :-) I na tym podwyższonym supergładnnim chodniczku i na tym mniej gładkim na dole. :-) Zresztą poki sie nie nauczę, to cieszy mnie fakt, że mam takie miejsce niedaleko mnie i nie musze nigdzie jeździć dalej. Może się tam kiedyś zderzymy :-D

gilbeert
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 8:08
Moje rolki: Rollerblade Astro 5
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: gilbeert » pt sierpnia 04, 2006 2:18

Może mam twardsze kółka i przez to mniej przyjemne są dla mnie nierówności.
Też cenie sobie najbliższą okolicę: Nowy Dwór jest cały zalany asfaltem - jakby osiedle pod rolki zrobione ;) Co prawda bardzo różnie bywa z jakością nawierzchni, ale jak się okazuje - jestem dość wybredny :)
Tak czy siak, do nauki przeskoków parking Andersa jest bezkonkurencyjny. Jak jeździsz regularnie na Andersa, to napisz w jakich godzinach, może kiedyś wpadnę, a może jakiś inny utajniony czytacz forum się ujawni i dołączy, będzie weselej wywijać orły ;)

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Post autor: eVe » pt sierpnia 04, 2006 10:00

Ja dopiero tam raz byłam więc ciężko powiedziec że jeżdzę regularnie. :-) Kupiłam przeciez dopiero 3 dni temu rolki. :-) Dziś chciałam jeździć, ale pada a boje się sliskiej nawierzchni. :-( Wczoraj było tak samo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”