OLIMPIADA - PROTEST

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: Andrzej » wt maja 06, 2008 8:22

WFH pisze:W ramach protestu zawodnicy AMBRY postanowili nie wygrywać maratonu w Krakowie. Przyniosło to pożądany skutek, bo sporo osób to przeżywa :twisted: :twisted: :twisted:
Cieszę się że nasza inicjatywa przynosi efekt w postaci tak wielkiego poswięcenia. Pęd do wygrywania u zawodników Ambry jest ogromny dlatego w pełni doceniam taką formę protestu. Mam nadzieje że Drzastwa też kiedys zaprotestuje i wygra a nie tylko naobiecuje.
A poznańscy rolkarze dzisiaj o poranku chyba takze zaprotestowali - NIE PRZYSZLI NA PORANNY TRENING
Teraz trochę jestem w kropce bo nie wiem czy po prostu mnie olali czy była to forma protestu ?

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: Toudi » wt maja 06, 2008 8:29

Normalnie siedzę sobie przy kompie z kawką i podziwiam was chłopaki.
Za to, że chce wam się trenować tak wcześnie ale szczególnie za to, że niektórzy wstali po to,
żeby sie zastanowić, przemyśleć i dojść do wniosku, że warto jednak podjąć protest w ten pięknie zapowiadający się dzień. Pewnie wrócili do łóżek ale wątpię ,żeby zasnęli, kiedy rozedrgane serca targane są wątpliwościami (wiem, bo mam to samo, jak trzeba rano w łikend iść po chleb).
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: WFH » wt maja 06, 2008 9:57

Mrmysterious pisze: Kurka wodna Bartek, alez Ty kopiujesz Marka :twisted: :twisted: :twisted: :P
Pod jakim względem???
Nie da się jednak ukryć, że poświęcenie było duże, ale sądząc po komentarzach na forum warto było :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: Andrzej » wt maja 06, 2008 10:06

WFH pisze: Nie da się jednak ukryć, że poświęcenie było duże, ale sądząc po komentarzach na forum warto było :twisted: :twisted: :twisted:
Za wszystko inne zapłacisz kartą mastercard, wygrać z Ambrą i Szymańskim - bezcenne

Awatar użytkownika
Guralenko
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 05, 2008 5:46

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: Guralenko » wt maja 06, 2008 6:29

jak mozna przyłacze sie do protestu.zapoznałem sie ze wszelkimi konsekwencjami i postanowiłem protestowac i jako nowy użytkownik bede protestowac...zapraszam na http://www.zlozprotest.pl/ ;D

Awatar użytkownika
go
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 223
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 12:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: go » wt maja 06, 2008 10:41

Mrmysterious pisze:Kurka wodna Bartek, alez Ty kopiujesz Marka :twisted: :twisted: :twisted: :P
Bo ja wiem? To że emotka " :twisted: " jest uderzająco podobna do kolegi Marka jeszcze o niczym nie świadczy... :twisted: :twisted: :twisted: :P


A na marginesie - jak wam idzie głodówka? Bo ja już ze trzy kilo w ramach protestu utyłam...

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: Andrzej » pn maja 12, 2008 1:31

Protest Bartka zatacza coraz szersze i wyzsze kręgi. Teraz dotarł do Zarzadu PZSW !!!
Tak trzymać

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: krzysztof_plich » sob maja 17, 2008 10:29

w ramach protestu trzeci dzień jem w Chińskiej restauracji i podkreślam kelnerowi aby do mojego dani były użyte tylko polskie produkty 8) byłem już w kilku restauracjach ale najlepsza najsmaczniejsza i najtańsza wydaje się być knajpka "Pekin" polecam kurczaka w słodkim sosie i ryż z warzywami zajebiste dania no i na przystawkę pomidorki zapiekane a na deser pieczone banany w panierce z miodkiem co prawda nie tak smaczne jak w restauracji w której pracowałem ale ujdą :lol:
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: Krzysztof » pt lipca 11, 2008 12:49

Protest olimpijski nabiera tempa - do rozpoczęcia Igrzysk coraz bliżej.

Postanowiłem ograniczyć ruchy wykonywane lewą ręką - w ramach protestu oczywiście !!!!!!
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: romanwrotkarz » pt lipca 11, 2008 1:07

krzysztof_plich pisze:w ramach protestu trzeci dzień jem w Chińskiej restauracji i podkreślam kelnerowi aby do mojego dani były użyte tylko polskie produkty 8) byłem już w kilku restauracjach ale najlepsza najsmaczniejsza i najtańsza wydaje się być knajpka "Pekin" polecam kurczaka w słodkim sosie i ryż z warzywami zajebiste dania no i na przystawkę pomidorki zapiekane a na deser pieczone banany w panierce z miodkiem co prawda nie tak smaczne jak w restauracji w której pracowałem ale ujdą :lol:
Czy ten kurczak miał 4 nogi i szczekał wczoraj na ulicy, a może miauczał :)) :idea:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

Awatar użytkownika
viejo
Czterokółkowiec
Posty: 84
Rejestracja: śr maja 16, 2007 7:28
Moje rolki: Prus,Viking,Bont,Powerslide
Jeżdżę od: 02 sty 1968
Lokalizacja: Olsztyn

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: viejo » pt lipca 11, 2008 9:05

romanwrotkarz pisze: Czy ten kurczak miał 4 nogi i szczekał wczoraj na ulicy, a może miauczał :)) :idea:
Pewnie nie, ale za to nie padł od hormonów w młodym wieku
tak jak serwują w jednej ogólnoświatowej sieci sprzedających panierowane kurczaki,
ani nie był krową padłą na białaczkę, jak surowiec z jednej znanej sieci
serwującej hamburgery.
Obrazek

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: WFH » śr września 17, 2008 2:53

Nie wiem jak Wy, ale ja kontynowałem protest do samego końca - byłem nawet w Pekinie, ale nie udało mi się wstrzymać rozpoiczęcia Igrzysk...
Teraz trzeba znaleźć jakiś nowy pretekst do protestu.

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: Andrzej » śr września 17, 2008 2:58

WFH pisze:...byłem nawet w Pekinie, ale nie udało mi się wstrzymać rozpoiczęcia Igrzysk...
Z pewnych źródeł wiem że dzięki Bogu nie jako działacz

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: WFH » śr września 17, 2008 9:50

Andrzej pisze:
WFH pisze:...byłem nawet w Pekinie, ale nie udało mi się wstrzymać rozpoiczęcia Igrzysk...
Z pewnych źródeł wiem że dzięki Bogu nie jako działacz
No niestety nie, bo nasz Związek jest w takiej sytuacji, że mi nie sfinansował pobytu...Chyba przerzuce się na LA :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: OLIMPIADA - PROTEST

Post autor: Andrzej » czw września 18, 2008 8:23

WFH pisze:
Andrzej pisze:
WFH pisze:...byłem nawet w Pekinie, ale nie udało mi się wstrzymać rozpoiczęcia Igrzysk...
Z pewnych źródeł wiem że dzięki Bogu nie jako działacz
No niestety nie, bo nasz Związek jest w takiej sytuacji, że mi nie sfinansował pobytu...Chyba przerzuce się na LA :lol: :lol: :lol:
Ty się do tamtego związku nie nadajesz. Tam trzeba dużo pić i nawet noclegów nie zapewniaja tylko trzeba szukać spania po krzakach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”