Maraton SOLIDARNOŚCI w Gdańsku - 15 sierpnia 2006

Gdańsk Maraton Solidarności historia pięciu edycji od 2004 r. do 2008 r. Wyniki, zdjęcia, komentarze.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
*marta
Posty: 16
Rejestracja: pt czerwca 02, 2006 2:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: opole

Post autor: *marta » śr sierpnia 16, 2006 3:55

mój pierwszy maraton zaliczony :D bardzo sie ciesze ze przejechałam no chociaż nie powiem, że nie było mi przykro jak mnie ten "pan" wygonił z trasy i kazał mi zejsc :cry: (ale i tak pojechałam dalej :D i nie załuje ). Wszyscy jesteście bardo sympatycznii ciesze sie, ze mogłam co niektórych poznac osobiście :D do poznania bardzo chciłabym pojechac tyle, ze narazie nikt nichce się ze mną wybrać, ale jeszcze jest troche czasu wiec zobaczymy...(tam juz mnie nikt nie pogoni :wink:) co do spodenek to zawsze jestem taka rozstrzepana i wszystko robie na ostatnią chwile, ale postram juz ich nie zapomniec :wink: mama bardzo dziekuje za pozrowienia i oczywiscie rownież kazała gorąco pozdrowić:)

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » śr sierpnia 16, 2006 4:05

Gratulacje!

Awatar użytkownika
Zbyhoo
Ścigant 4x100mm
Posty: 283
Rejestracja: śr października 26, 2005 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zbyhoo » śr sierpnia 16, 2006 4:19

*marta pisze:...zawsze jestem taka rozstrzepana i wszystko robie na ostatnią chwile...
Tym się ie przejmuj. To właśnie rozstrzepańcy (sam taki jestem to wiem :D )pchają świat do przodu. Czy fajnie by było żyć, gdzie wszystko byłoby dokładnie poukaładane i nie byłoby żadnych niespodzianek?
Namawiaj kogoś na przyjazd do Poznania. Przecież to o wiele bliżej z Opola niż do Gdańska :D ! A przyjechać warto!

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » śr sierpnia 16, 2006 4:22

*marta!
Czy to Ty byłaś w tym białym robotniczym kasku? Wklej jakąś fotkę bo nie mogę Cię zajarzyć. Sędziemu bardzo dobrze zrobiłaś. Gratulacje za przejazd. W sprawie przyjazdu do Poznania skontaktuj się zs ścigaczem PeterCave.
POZDRÓWKA ALAN54 :D :D :D :D

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » śr sierpnia 16, 2006 9:11

Właśnie przyjechałem, pojeździłem trochę na rolkach i powoli się ogarniam.
Maraton bardzo udany. Poprawiłem czas z zeszłego roku o prawie 28 minut, a życiówkę o 9.
Dzięki LTM za udzielenie napoju w krytycznym momencie, wziąłem sobie na trasę półtora butelki picia, ale gdzieś po drodze wypadł mi cały isostar :x. Chyba muszę zmniejszyć kieszonki w stroju...
Alandy, trenuj ostro, trenuj, to na pewno mi jeszcze nieraz dołożysz jak na półmaratonie w Hohenbohen. Ale ja też będę trenował i łatwo się nie poddam, nawet jak będę miał przez 3 km grupę gonić :twisted:
Co do organizacji, tradycyjnie wiele zastrzeżeń. Policjanci na zakrętach chyba nie wiedzą, że nam w ogóle potrzeba pokazywać trasę. Szkoda LTM na ostatnim zakręcie... W krakowie Wełek też stracił 3-cie miejsce, bo policjant go źle pokierował. W Goerlitz też nie raz rolkarze źle pojechali...
*marta pisze: bardzo sie ciesze ze przejechałam no chociaż nie powiem, że nie było mi przykro jak mnie ten "pan" wygonił z trasy i kazał mi zejsc :cry: (ale i tak pojechałam dalej :D i nie załuje )
Organizatorzy są czasem bardzo hamscy, ale trafili na twardą zawodniczkę, która się nie dała i dalej pognała :) Gratuluję przejechania maratonu i bardzo dobrego czasu, ledwo zdążyłem zrobić Ci zdjęcia na Mecie.
Na starcie ktoś się jeszcze pluł o chłopca na rolkach, bo stał na czele, tuż przy matach, potem chyba się schował i mam nadzieję, że pojechał.
*marta pisze:do poznania bardzo chciłabym pojechac tyle, ze narazie nikt nichce się ze mną wybrać
To ja nie powiedziałem, że chcę z Tobą jechać? jak nie, to mówię, że chcę :)

Alan, Marta nie jechała w tym builder-kasku, będą zdjęcia, postaram się popodpisywać ksywami.
Ostatnio zmieniony śr sierpnia 16, 2006 10:32 przez PeterCave, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Piotrek

kmieto7

Post autor: kmieto7 » śr sierpnia 16, 2006 9:22

Zbyhoo pisze:
zico pisze:
... Przerobić ?
Przerobić.
Kmieto7 Tyle razy sie spotykaliśmy :D w czasie jazdy a ja nie wiedziałem że to Ty :oops: .
Jakbyś miał jakieś zdjęcie osobnika 110 to pięknie proszę: z.ogielski@wp.pl
... Zbyhoo mam jakieś i już ci wysyłam :D

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » śr sierpnia 16, 2006 9:51

maraton jak zwykle super.......pogoda i wiatr chyba opłacone........miało być 1:40 ale było ..........1:42 czyli o 8 min lepiej niż rok temu......może nie jesyem z siebie dumny .....ale zadowolony.......... :D :D :D
oczywiście że jestem za listą wyników z nicami..........miło by było powiesić swój wynik między takimi doskonałościami..........!!!!!!

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Krzysztof » śr sierpnia 16, 2006 10:13

Mój pierwszy Gdański Maraton mogę zaliczyć do udanych, choć czas 2:00:54 jest denerwujący (jesli chodzi o te 54s) :(

Ale jak przez 9 dni nie jeżdzi się na rolkach to nie ma czego się spodziewać.

Szkoda też, że nie ma też zegara z czasem dla rolkarzy, no ale przecież to zbyt duże wymaganie jak na tę część UE.

Jednak najważniejszą rzeczą było spotkanie i poznanie "na żywo" wielu forumowiczów płci obojga :D
Mam nadzieję, że nie obrażą się niektórzy jeśli nie będę pamiętać imienia, bo jednak tyle imion w tak krótkim czasie i bez lecytyny to trudno zapamiętać.

Postaram się w najbliższym czasie zamieścić fotkę na forum.

I gratulacje dla czołówki męskiej i żeńskiej.
Dla PeterCave za sportową postawę - wielkie uznanie.

PS Marek Sz. mówi, że jak nogi nie bolą to jazda była jako taka i ... coś w tym jednak jest !!!!!

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » śr sierpnia 16, 2006 11:28

Andrzej pisze:UWAGA
BŁAGAM WSZYSTKICH. JEŚLI KTOŚ MA ZDJĘCIA ZAWODNIKÓW NA ROLKACH Z NUMEREM 245 I 246 (lub w strojach grupy CSC) TO PROSZĘ PRZEŚLIJCIE NA MAILA: a.krystkowiak@elite.com.pl
Mogę być w tle, z boku , gdziekolwiek. Nasz fotograf zawalił sprawę i nie mamy żadnych zdjęć.
Mam was na mecie - z pięć zdjęć, ładują się właśnie, podam linka w odpowiednim dziale
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
Don Lama
Posty: 26
Rejestracja: wt marca 14, 2006 8:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Don Lama » śr sierpnia 16, 2006 11:52

Dla wszytkich, którzy byli na przejeździe w poniedziałek małe przypomnienie :D Kto nie był niech żałuje. Mam nadzieje, że rozdzielczośc was nie odstraszy :))

Pozdrawiam
www.NaRolkach.pl - największy portal rolkowy w Polsce

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » czw sierpnia 17, 2006 12:54

w budowlanym kasku jechała moja córka Ada............też zpoza konkuraencją z racji wieku..........na szczęście nikt jej nie zganiał z trasy ....bo bym się musiał wrócić i dac upust......... :D

Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: kajman » czw sierpnia 17, 2006 1:39

Gratuluję wszystkim, którzy wystartowali i dojechali, w szczególności Alandy'emu, bo PeterCave to był mój pewniak na pierwszą 5.
Alandy - młody chemiku, świetny czas!!! Treningi nie wskazywały, że będzie aż tak dobrze!!!! Chyba jednak na treningach to ja postaram się dostosować do Ciebie.

Co do mnie to kompletna klapa organizacyjna. Nie odebrałem na czas numeru startowego - tak mi było dobrze z żoną na Helu ;). Dodatkowo po 5 dniach zalegania w rybo i piwodajniach, zdecydowałem się na ostry trening na rowerku stacjonarnym - tak dowaliłem (czas 1h, HR: max 188,avg 165), że nie mogłem zasnąć, a miałem wstać o 5 rano.
Do Gdyni dotarłem dopiero 20 min przed czołówką rolkarzy.
Po drodze widziałem pierwszą "grupę pościgową" jak się wdrapywała na ostatnią górkę przed metą.
Obrazek
Pozdrawiam Kajman

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » czw sierpnia 17, 2006 2:13

JAK NASTĘPNYM RAZEM NAWALISZ TO PREZES CI NIE DARUJE :x :evil:
A zdjęcia jakieś wyszły?



PS. Dobrze chociaż, że z żonką fajny czas mieliście.

Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: kajman » czw sierpnia 17, 2006 2:17

Ariel pisze:JAK NASTĘPNYM RAZEM NAWALISZ TO PREZES CI NIE DARUJE :x :evil:
A zdjęcia jakieś wyszły?
Prezes liczy na to, że się wykażę dobrym wynikiem na następnym maratonie.
Dobrze wyszło zdjęcie z Tobą. Prześlim mi na priva swój adres mailowy to wieczorkiem podeślę Tobie zdjęcie.
No i oczywiście gratuluję też Tobie bo czas masz super, chyba mocno poprawiłeś. Ja już się niestety nie dowiem jak ja bym pojechał.
Obrazek
Pozdrawiam Kajman

Awatar użytkownika
admiral
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 08, 2006 11:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: admiral » czw sierpnia 17, 2006 2:20

Witam,
Choć bardzo poobijany (dopiero po 2 dniach czuć wszystkie następstwa upadku) jestem.
Jak dla mnie pomimo złamanej ręki impreza bardzo udana.
Wielkie podziękowania dla Kuby i Alana ( musisz mi dać przepis na ten “izotonik” :wink: ), oraz szczególne dla Andrzeja :lol: (naprawdę dzieki brachu) .
Również dla Marka za te ciężko przepracowane miesiące i wiele cennych porad (ucieczka przetestowana skutecznie na trasie) :twisted:
CHŁOPAKI WIELKIE DZIĘKI !!! :twisted: :lol:
Jak na debiutanta uzyskany czas wydaje mi całkiem niezły.
Będzie co poprawiać w Poznaniu. :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Solidarności - historia pięciu edycji od 2004 r. do 2008 r.”