30.09.2007 Płochocin - Mistrzostwa Ambry w j.s. dla Amatorów

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt września 11, 2007 10:02

Wygląda na to, że zawody się odbędą. Byłyby to zarowno zawody dla "zawodowców" jak i Mistrzostwa Polski amatorów. W dniu jutrzejszym powiniennem znac już jakieś szczegoły. Chcielibyśmy przyciągnąć jak najwięcej osób, zapewne zrobimy jakieś ulotki, może plakaty. mam nadzieję, że m.in dzięki osobom z tego forum uda nam się dotrzeć do jak największej liczby osób...

Awatar użytkownika
PiotrekSkater
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 119
Rejestracja: pn października 30, 2006 2:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: PiotrekSkater » śr września 12, 2007 12:27

WFH pisze:Wygląda na to, że zawody się odbędą. Byłyby to zarowno zawody dla "zawodowców" jak i Mistrzostwa Polski amatorów. W dniu jutrzejszym powiniennem znac już jakieś szczegoły. Chcielibyśmy przyciągnąć jak najwięcej osób, zapewne zrobimy jakieś ulotki, może plakaty. mam nadzieję, że m.in dzięki osobom z tego forum uda nam się dotrzeć do jak największej liczby osób...
Skoro mistrzostwa polski dla amatorów to rozumiem, ze jesli wystartuja "zawodowcy" to będą osobno klasyfikowani?
Obrazek

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr września 12, 2007 9:08

PiotrekSkater pisze: Skoro mistrzostwa polski dla amatorów to rozumiem, ze jesli wystartuja "zawodowcy" to będą osobno klasyfikowani?
Byłyby to osobne wyścigi. Niestety najświeższe informacje są takie, że jakość planowanej trasy uległa znacznemu obniżeniu i raczej nie będzie możliwe zorganizowanie w planowanym miejscu zawodów. Trwa poszukiwanie trasy zastępczej, mam nadzieje, że się uda...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”