2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: zico » pn sierpnia 30, 2010 3:11

Piana pianą, ale warto takie tematy przedyskutować aby w przyszłości inni się uczyli i robili, tak aby nie było takich czy innych problemów.
Oczywiście ciężko dyskutować o rzeczach, które są złe, ale to nie znaczy, że nie trzeba.

Amen.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: Janusz » pn sierpnia 30, 2010 3:29

Chciałbym również dołączyć do podziękowań dla organizatorów oficjalnych i innych osób, które włączyły się w przygotowania tej imprezy. Z roku na rok coraz lepiej i oczywiście, nie da się dogodzić wszystkim.
Z kwestii zasłyszanych w tłumie do niewielkiej poprawki następujące rzeczy:
- pakiet startowy to wizytówka imprezy - należałoby go ograniczyć do rzeczy niezbędnych lub dodatkowo pozostawiających miłe wspomnienie: pusta reklamówka Hortexu -1pkt, foldery reklamowe 0pkt, mega długopis Pierwszego +10pkt :) ,
- koszulka powinna była być dołączona do zestawu gratis,
- soczki, półbananki i bułki z osą powinny stanowić miły dodatek do grochówki, zaserwowanej tym razem nieco za późno.
- akademik zarezerwowany dla mniej zasobnych finansowo byłby dobrym rozwiązaniem.
To nie są moje osobiste doznania, więc proszę uprzejmie nie strzelać do posłańca złej nowiny. :alien:
PS. Może omawiane przez Was wątpliwości dotyczące zmiany regulaminu można by załatwić dodatkowym punktem przewidującym, że organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie do chwili startu, jeśli zajdzie taka ostateczna konieczność i że będzie to ogłaszane (wielokrotnie) ustnie?

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: WOJTEK45 » pn sierpnia 30, 2010 3:51

Prosze dalej pisać o uchybieniach i błędach. W czwartek mamy odprawę na któej będziemy to wszystko notować aby nie zapomnieć o wszystkim w przyszłorocznej edycji

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: WOJTEK45 » pn sierpnia 30, 2010 3:52

Jutro, we wtorek o godzinie 20.15. w programie TVN 24 "Polska i Świat" będzie o Maratonie Sierpniowym

zajc
Posty: 23
Rejestracja: czw września 03, 2009 12:57
Moje rolki: Bont Z
Jeżdżę od: 01 kwie 2003
Lokalizacja: Czersk

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: zajc » pn sierpnia 30, 2010 4:20

Janusz pisze:.
Z kwestii zasłyszanych w tłumie do niewielkiej poprawki następujące rzeczy:
- pakiet startowy to wizytówka imprezy - należałoby go ograniczyć do rzeczy niezbędnych lub dodatkowo pozostawiających miłe wspomnienie: pusta reklamówka Hortexu -1pkt, foldery reklamowe 0pkt, mega długopis Pierwszego +10pkt :) ,
- koszulka powinna była być dołączona do zestawu gratis,
Mi akurat pasuje,że zamiast 1589 koszulki której w życiu bym nie ubrał dają w Gdańsku jakże przydatną maść Extra Strong. Świetny na katar i gdy nóżka boli.
Tak trzymać !
WOJTEK45 pisze:Prosze dalej pisać o uchybieniach i błędach. W czwartek mamy odprawę na któej będziemy to wszystko notować aby nie zapomnieć o wszystkim w przyszłorocznej edycji
[/quote]
Czytelność sygnałów dawanych przez panie z choragiewkami na niektórych skrzyżowaniach pozostawiała wiele do życzenia. Albo machały jak na przejazd papa mobile i za cholerę nie było wiadomo w którą stronę skręcić, alo stały i na pytanie "gdzie jechać?" robiły wielkie oczy jakbym z księżyca spadł. Biję się w pierś-nie znam trasy na pamięć, pomimo że już cztery kółka na niej zrobiłem :oops: Mam nadzieję ,że następnym razem panie będą bardziej wyrozumiałe w stosunku do mej zaściankowej niewiedzy i mi pomogą :wink:

felkner23
Posty: 19
Rejestracja: sob stycznia 17, 2009 5:44

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: felkner23 » pn sierpnia 30, 2010 4:22

Pytanie: W wynikach trzy ostatnie strony to są tylko osoby które nie ukończyły (DNF) czy razem z osobami, które nie wystartowały (DNF +DNS) ??

Awatar użytkownika
Clapper
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 181
Rejestracja: czw sierpnia 24, 2006 3:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bytów

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: Clapper » pn sierpnia 30, 2010 5:12

a ja z innej beczki. Dziś w skrzynce znalazłem nowy numer Skate-In numer 5/2010 (62) z datą październikową.
A tam Panowie Wito Mazur i Bartek Pisarek.
Wito szeroko opowiada o speedskatingu w Polsce na str. 62 i wspomina- dlatego tu o tym piszę- o Maratonie Sierpniowym.
Dobrze by było, by w tym piśmie pojawiła się i relacja z Gdańska, bo numer ukazał się zbyt późno, by niemieccy rolkarze zauważyli MS.
ogólnie spoko. ZZ

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: pnw22 » pn sierpnia 30, 2010 5:32

Clapper pisze:a ja z innej beczki. Dziś w skrzynce znalazłem nowy numer Skate-In numer 5/2010 (62) z datą październikową.
A tam Panowie Wito Mazur i Bartek Pisarek.
Wito szeroko opowiada o speedskatingu w Polsce na str. 62 i wspomina- dlatego tu o tym piszę- o Maratonie Sierpniowym.
Dobrze by było, by w tym piśmie pojawiła się i relacja z Gdańska, bo numer ukazał się zbyt późno, by niemieccy rolkarze zauważyli MS.
ogólnie spoko. ZZ
Marathon w Gdansku jest u nas dosyc naglosniony,tylko ze odleglosc dosyc daleka a w tym czasie byl tez u nas Marathon(Hunsrück)czyli wiekszosc rolkarzy wzielo udzial w nim.

witomazur
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 214
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 8:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Duszniki Zdroj

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: witomazur » pn sierpnia 30, 2010 5:44

Clapper pisze:a ja z innej beczki. Dziś w skrzynce znalazłem nowy numer Skate-In numer 5/2010 (62) z datą październikową.
A tam Panowie Wito Mazur i Bartek Pisarek.
Wito szeroko opowiada o speedskatingu w Polsce na str. 62 i wspomina- dlatego tu o tym piszę- o Maratonie Sierpniowym.
Dobrze by było, by w tym piśmie pojawiła się i relacja z Gdańska, bo numer ukazał się zbyt późno, by niemieccy rolkarze zauważyli MS.
ogólnie spoko. ZZ
Mam nadzieję,że się ukaże. Pani redaktor wstępnie zadeklarowała chęć opublikowania relacji. Potrzebuję tylko kilku zdjęć dobrej rozdzielczości ze zgodą ich własciciela na publikację. Relacja musi być w redakcji do 10-tego następnego miesiąca aby mogła się znaleźć w kolejnym numerze.Chętnych do udostępnienia zdjęć(start,finisz WIC,ewentualnie sytuacyjne z trasy)proszę o kontakt na p.w
Witek
Ukończyłem maraton w Łomży:) http://www.uks-orlica.pl
http://www.pzsw.org

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: WOJTEK45 » pn sierpnia 30, 2010 5:49

Witek nasz fotograf ( zawodowy) przekaże nam zdjęcia i bez problemu przekażę

Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: bodziowaty » pn sierpnia 30, 2010 6:51

Chylę czoło w ramach uznania szacunku dla organizatorów za świetnie zorganizowaną imprezę. Warunki atmosferyczne wypaczają trochę spojrzenie na maraton, ale jako uczestnik jestem pod WIELKIM wrażeniem.
Czy na stronie Maratonu pojawią się wyniki biegów dziecięcych i czy będzie możliwość drukowania dyplomów? Myślę, że dyplom i medal powieszony na ścianie przez młodego zawodnika jest motywujący do dalszej ciężkiej pracy, która go jeszcze czeka. Choć pewnie nie jeden z nas nieco starszych wiekiem chciało by mieć pamiątkowy dyplom, by mieć co wnukom na starość pokazywać :D .

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: WOJTEK45 » pn sierpnia 30, 2010 7:16

do jutra ma być uruchomiony system drukowania zaświadczeń o wynikach przez internet.
Wyniki dzieci? postaram się .
Bartku - pomóż masz te wyniki

Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: bodziowaty » pn sierpnia 30, 2010 7:41

Dzięki serdeczne za błyskawiczną odpowiedź. W takim razie będę śledził stronę Maratonu.
Pozdrawiam

Yeti
Posty: 26
Rejestracja: ndz marca 22, 2009 4:00

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: Yeti » pn sierpnia 30, 2010 7:49

Wielki szacunek dla organizatorów...WOJTEK jesteś WIELKI......Nawet pogoda się wyrobiła, finisz był w połowie po suchym.Co do wiozącej się dziewczyny to szkoda bić piany.Było minęło i tyle.Mi nie przeszkadzała zbytnio bo nawet przez chwilę była na czołówce.
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla organizatorów z roku na rok jesteście coraz lepsi!!!!! :lol:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: 2010.08.28 Maraton Sierpniowy Gdańsk - ruszyły zapisy

Post autor: WFH » pn sierpnia 30, 2010 9:01

WOJTEK45 pisze:do jutra ma być uruchomiony system drukowania zaświadczeń o wynikach przez internet.
Wyniki dzieci? postaram się .
Bartku - pomóż masz te wyniki
Postaram się coś w tej sprawie zrobić, ale boje się, że może to być w tym roku już niestety niewykonalne :x
Z pewnością postaramy się to poprawić w przyszłym roku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.”