IV Maraton Sierpniowy 2012 - kategorie MP

Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

IV Maraton Sierpniowy 2012 - kategorie MP

Post autor: zico » pn sierpnia 20, 2012 8:17

Wiadomość z PZSW dla startujących w Gdańsku:

W związku z licznymi zapytaniami i dążeniem PZSW do promowania wrotkarstwa w kategoriach Masters decyzją PZSW podczas Maratonu Sierpniowego oprócz kategorii wiekowych rozgrywanych w ramach tej imprezy zostaną także rozegrane Mistrzostwa Polski w kategoriach Masters ( AK 30-40, AK 40-50, AK 50-60, AK 60+) zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Podstawą do rozegrania Mistrzostw Polski w danej kategorii wiekowej jest start minimu 3 zawodników posiadających licencje PZSW ( fitness bądź zawodnicze). W związku z tym PZSW wprowadza możliwość zakupu licencji na tą jedną imprezę w biurze zawodów w dniu poprzedzającym maraton tj 25.08.2012. Koszt licencji to 10zł. Wierzymy, że te ułatwienia wpłynął na zawodników z kategorii Masters zachęcająco i będziemy się pasjonować zaciętą walką o tytuły Mistrzów Polski.

Dodatkowo oprócz tytułu Mistrza Polski zwycięzcy ( I miejsca) zostaną nagrodzeni przez organizatorów podczas oficjalnych dekoracji.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: IV Maraton Sierpniowy 2012 - kategorie MP

Post autor: WOJTEK45 » pn sierpnia 20, 2012 9:52

no właśnie też chciałem ją upublicznić....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.”