2009.09.19 wpisowe na imprezy berlińskie

Niemcy. Berlin City Nacht - sprint 10km, 25km von Berlin, XRace, Halbmarathon - Półmaraton 21km, Marathon - Maraton 42km. Geierswalde, Oder Cup, Lebus i wiele, wiele innych. Historia oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

2009.09.19 wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: Toudi » sob stycznia 17, 2009 8:14

W zeszłym roku można było zapłacić jednorazowo wpisowe za wszystkie 4 imprezy w Berlinie. Czy ktoś może podpowiedzieć, gdzie można było wpisywać zgłoszenia i opłacać jednorazowo?
Jeśli dobrze pamiętam, to kosztowało takie wpisowe 100 EUR.
Ostatnio zmieniony pt grudnia 11, 2009 11:27 przez Toudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: mrv » sob stycznia 17, 2009 9:07

Toudi pisze:W zeszłym roku można było zapłacić jednorazowo wpisowe za wszystkie 4 imprezy w Berlinie. Czy ktoś może podpowiedzieć, gdzie można było wpisywać zgłoszenia i opłacać jednorazowo?
Jeśli dobrze pamiętam, to kosztowało takie wpisowe 100 EUR.
Cos takiego bylo mozliwe 2 lata temu - skatecard.de Obecnie jednak sa to tylko znizki + rozne rzeczy z typu value added. trzebaby to mocno przeanalizowac czy jest oplacalne.

Obecnie expert in speed maja podobna oferte z tym ze dotyczy ona wyścigow GIC (Berlin Polowka, Koblenz, Berlin, Koln).
http://www.experts-in-speed.de/143.html ... e7ba50b35e

W obydwu przypadkach cena nie jest atrakcyjna dla kogos zainteresowanego jedynie zbiorczym wykupem uczestnictwa.

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: ALAN54 » ndz stycznia 18, 2009 1:55

Wszedłem wczoraj na stronę DAVENGO, która obsługuje zapisy online. Nie znalazłem niestety pakietu na 4 imprezy Berlińskie. Co ciekawe - zapisy na półmaraton Berliński przejął Mika Timing każąc dodatkowo przed rozpoczęciem rejestracji wypełnić jakąś ankietę zdrowotną czy coś w tym rodzaju. Niestety nie przebrnąłem jeszcze przez ten proces. :evil: :evil: :evil:
Z ciekawostek - do końca stycznia wpisowe na maraton w Berlinie 45EUR (oszczędność 10 EUR przy wysokim kursie)
POZDRO ALAN54

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: zico » ndz stycznia 18, 2009 2:04

Na stronie Davengo ankieta już była na zeszły maraton, trudne nie jest, ale dużo tych pytań. Bardziej o zdrowie się martwią.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: mrv » pn lutego 02, 2009 12:49

Toudi pisze:W zeszłym roku można było zapłacić jednorazowo wpisowe za wszystkie 4 imprezy w Berlinie. Czy ktoś może podpowiedzieć, gdzie można było wpisywać zgłoszenia i opłacać jednorazowo?
Jeśli dobrze pamiętam, to kosztowało takie wpisowe 100 EUR.

Jednak jest! Jest chrapka dla Toudiego :)
http://www.scc-events.com/skating/skating_total.php

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: Toudi » pn lutego 02, 2009 8:37

Dzięki, jesteś niezastąpiony.

I jeszcze jest jakiś skatecard - xspeedy mówił, że z tą kartą kebaby za 50% ceny.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: mrv » pn lutego 02, 2009 1:10

Toudi pisze:Dzięki, jesteś niezastąpiony.

I jeszcze jest jakiś skatecard - xspeedy mówił, że z tą kartą kebaby za 50% ceny.
Podejrzewam że z tym skatecard to przypadek
Pewnie Turek zobaczył po XRace-'Rain Battle' calkowicie przemoczonego Xspeediego to umożliwił zakup po zniżce ;) Ja bym sie w każdym razie nie napalał ;)
I jeszcze bym sie upewnil czy za te 99Eur to tylko miejsca w sektorze H ;)

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: Toudi » pn lutego 02, 2009 1:37

mrv pisze:I jeszcze bym sie upewnil czy za te 99Eur to tylko miejsca w sektorze H ;)
Już wpłaciłem. Zresztą przed H bym się nie uchronił, bo było w formularzu pytanie o najlepszy rezultat i nie odważyłem się skłamać - może w ankiecie na maraton w Kingston, czy w Nowym Orleanie bym się skusił na małe kłamstewko :luz: czy podkoloryzowanie ale przenigdy na imprezę w Niemczech. Ordnung must sein. :scar:
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: mrv » wt lutego 03, 2009 8:41

Toudi pisze:
mrv pisze:I jeszcze bym sie upewnil czy za te 99Eur to tylko miejsca w sektorze H ;)
Już wpłaciłem. Zresztą przed H bym się nie uchronił, bo było w formularzu pytanie o najlepszy rezultat i nie odważyłem się skłamać - może w ankiecie na maraton w Kingston, czy w Nowym Orleanie bym się skusił na małe kłamstewko :luz: czy podkoloryzowanie ale przenigdy na imprezę w Niemczech. Ordnung must sein. :scar:
Ja raz sklamalem ale chyba wiedzieli bo i tak zaczynalem w H :)
My tu o xspeedym a po poludniu balagan sie zrobil w watku o mydlach i prysznicach...

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: Toudi » wt lutego 24, 2009 4:25

Ktoś jeszcze kupił tą wejściówkę za 99 EUR na 4 imprezy w Berlinie?
Pytam, bo nie wiem co dalej z tym robić - kurde wszystko po niemiecku, nawet helpy.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: MirekCz » śr lutego 25, 2009 7:57

A czego Piotr nie wiesz?

Ja właśnie się zorientowałem, że XRACE odpada - w tym czasie jest trójmiasto. Tylko aktualnie nadal 99E to mniej niż 101E za trzy imprezy ;)

Jak chodzi o tego PAPSa to tam generalnie pytają bzdury o zdrowie - choroby serca, urazy, cukrzyca - zarówno zawodnika jak i w rodzinie. Na końcu pytają czy jesteś M czy W, rok urodzenia, wzrost i kiedy miałeś ostatnio sportowe badania lekarskie. Generalnie wszystko robisz na nein i będzie si.
Potem dostajesz PAPS numer - zapisz go sobie i możesz go później używać.
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: mrv » śr lutego 25, 2009 2:54

MirekCz pisze:A czego Piotr nie wiesz?

Ja właśnie się zorientowałem, że XRACE odpada - w tym czasie jest trójmiasto. Tylko aktualnie nadal 99E to mniej niż 101E za trzy imprezy ;)

Jak chodzi o tego PAPSa to tam generalnie pytają bzdury o zdrowie - choroby serca, urazy, cukrzyca - zarówno zawodnika jak i w rodzinie. Na końcu pytają czy jesteś M czy W, rok urodzenia, wzrost i kiedy miałeś ostatnio sportowe badania lekarskie. Generalnie wszystko robisz na nein i będzie si.
Potem dostajesz PAPS numer - zapisz go sobie i możesz go później używać.
Toudiemu chodzi o formularz uczestnictwa na Mika Timing zapewne - bo test PAP mozna zrobic po angielsku, ale już same zapisy na skate card sa tylko w nowym lingua franca - niemieckim :)

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: Toudi » śr lutego 25, 2009 3:44

No właśnie
Opłaciłem, dostałem meila z jakimś kodem ale nic więcej - może coś powinno przyjść pocztą?
Na przyjkład DVD, które zamówiłem.

No i teraz, co z tym kodem - w formularzu zgłoszeniowym na półmaraton, nie ma żadnego miejsca, gdzie ten kod się wpisuje.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: mrv » śr lutego 25, 2009 4:56

Toudi pisze:No właśnie
Opłaciłem, dostałem meila z jakimś kodem ale nic więcej - może coś powinno przyjść pocztą?
Na przyjkład DVD, które zamówiłem.

No i teraz, co z tym kodem - w formularzu zgłoszeniowym na półmaraton, nie ma żadnego miejsca, gdzie ten kod się wpisuje.
Moim zdaniem to juz Cie zapisali na wszystkie zawody. A nawet Ci co wiedzieli ze euro podskoczy i zapisali się już w grudniu jeszcze nie dostali materiałów. Jeśli chodzi o półmaraton w kwietniu, bo ten pewnie masz na mysli, to w pierwszym/drugim tygodniu marca powinno coś nadejść. Wtedy potwierdzi się moja hipoteza z pierwszego zdania ;)

Sprawdz na stronie BM (ale na sajcie dla biegaczy bo tradycyjnie search w sekcji dla rokarzy nie dziala) czy na Teilnehmerliste jest Twoje nazwisko - o ile sie nie myle to je znalazłem i to samo z polmaratonem ;)

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wpisowe na imprezy berlińskie

Post autor: Toudi » śr lutego 25, 2009 6:20

A ja nie znalazłem ani na 1/2 ani na BM :cry:
No nic, napiszę do nich i może do kwietnia odpowiedzą.
Ale dzięki za pomoc - nie wpadłem na to, żeby szukać na liście dla biegaczy.
Pozdrawiam
Piotr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy - zawody, historia, zdjęcia oraz najświeższe informacje.”