Rolki K2 Andra

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

sylki
Posty: 17
Rejestracja: pn maja 07, 2012 12:03
Jeżdżę od: 02 sty 1987

Rolki K2 Andra

Post autor: sylki » wt maja 08, 2012 8:31

Witam wszystkich
Znalazłam na allegro, kompletnie się nie znam, nie mam pojęcia też do jakiej jazdy się nadają.
<nie podajemy linków>/rolki-k2-andra-80-alu ... 29246.html
Potrzebuję rolek do jazdy w zasadzie różnej, bardziej miasto i równy asfalt, w takich w których będę mogła sobie podskoczyć i przeskoczyć mniejsze przeszkody.
a może takie rollerblade
<nie podajemy linków>/rolki-rollerblade-win ... 45365.html
i takie
<nie podajemy linków>/rolki-rollerblade-aer ... 77687.html
Teraz jeszcze pytanie, jak producent podaje długość buta, czy to jest długość tej skarpety czy może już całości?

Pomóżcie proszę
Najchętniej kupiłabym Rollerblade Fusion X3, ale nie w tym roku, może na następny sezon, gdy się okaże, że załapie konkretnego świra na punkcie jazdy.

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Rolki K2 Andra

Post autor: Doody » wt maja 08, 2012 2:14

Jesłi chcesz jeździć po mieście, to jak piszesz: RB X3 lub SEBA FRX. Moim zdaniem nie ma sensu kupować wcześniej innych (rekreacyjnych) bo się może okazać że ten "świr na punkcie jazdy" nie dopadnie cię tylko dlatego że miałaś nieodpowiedni sprzęt.

Sprzęt rekreacyjny służy tylko i wyłącznie do jazdy po płaskim, a najlepiej jeszcze gładkim i głównie do przodu. I jest duża szansa że każdy inny rodzaj jazdy będzie w nim katowaniem siebie i swoich stóp.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

sylki
Posty: 17
Rejestracja: pn maja 07, 2012 12:03
Jeżdżę od: 02 sty 1987

Re: Rolki K2 Andra

Post autor: sylki » wt maja 08, 2012 8:39

Doody pisze:Jesłi chcesz jeździć po mieście, to jak piszesz: RB X3 lub SEBA FRX. Moim zdaniem nie ma sensu kupować wcześniej innych (rekreacyjnych) bo się może okazać że ten "świr na punkcie jazdy" nie dopadnie cię tylko dlatego że miałaś nieodpowiedni sprzęt.


Sprzęt rekreacyjny służy tylko i wyłącznie do jazdy po płaskim, a najlepiej jeszcze gładkim i głównie do przodu. I jest duża szansa że każdy inny rodzaj jazdy będzie w nim katowaniem siebie i swoich stóp.

Ech, zawsze kochałam jazdę czy to wrotki (od tego zaczynałam) czy to łyżwy. Tylko tak jak piszesz, boję się, że w nieodpowiednim sprzęcie mi się jeździć nie będzie chciało, zwłaszcza, ze gładkiego terenu u mnie mało :(
Gdybym tylko miała te 600 zł, to bez namysłu bym kupiła nowe, ogólnie lubię inwestować od razu w dobry sprzęt...teraz mnie będzie to męczyć :?

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Rolki K2 Andra

Post autor: Doody » śr maja 09, 2012 8:49

Niech Cię nie męczy tylko dozbieraj i kup taki sprzęt który Ci sprawi frajdę, doskonale wiem z autopsji że zawód z kiepskiego sprzętu jest dużo gorszy niż oczekiwanie na ten dobry ;)

Jest jeszcze jedno rozwiązanie: zakup ratalny.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

sylki
Posty: 17
Rejestracja: pn maja 07, 2012 12:03
Jeżdżę od: 02 sty 1987

Re: Rolki K2 Andra

Post autor: sylki » śr maja 09, 2012 9:38

Coś będę musiała wykombinować, wiem jak to jest z gorszym sprzętem, w końcu rakiete do squasha mam jak na moje potrzeby jedną z lepszych i nie wyobrażam sobie mieć gorszą, tak więc to samo jest z każdym innym sportem.

System ratalny nie jest zły, ale kto mi da raty :lol:

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Rolki K2 Andra

Post autor: Doody » śr maja 09, 2012 9:44

sylki pisze:System ratalny nie jest zły, ale kto mi da raty :lol:
W sumie nie wiem czy to tak działa ... ja myślę, że to raczej Ty te raty będziesz musiała od...dać do banku :bom:
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

sylki
Posty: 17
Rejestracja: pn maja 07, 2012 12:03
Jeżdżę od: 02 sty 1987

Re: Rolki K2 Andra

Post autor: sylki » śr maja 09, 2012 10:21

hahaha, co racja, to racja :D
No nic, myślę co zrobić, póki co przeglądam forum i szukam info jak się zjeżdża z długich stromych górek/ulic/chodników, bo na moim osiedlu jedna piękna i długa jest, a że życie mi miłe, to choć teoretycznie muszę się przygotować.

Tak więc trzymać kciuki, obym do końca miesiąca była posiadaczką RB :D

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Rolki K2 Andra

Post autor: Doody » śr maja 09, 2012 10:26

Powodzenia.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”