Rollerblade

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

eifersucht
Posty: 12
Rejestracja: wt marca 30, 2010 6:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Rollerblade

Post autor: eifersucht » czw marca 28, 2013 4:22

Ludni powiedzcie mi czy jeśli normalnie noszę rozmiar buta 38/39, a długość moich stóp to 24,5 i 25 cm to rolki Rollerblade Spark tr 80 w rozmiarze 25 będą dla mnie odpowiednie? To oczywiście rolki męskie, a ja mężczyzną nie jestem. Są tutaj jakieś różnice w budowie rolek? Chodzi mi o te które teraz są w Decathlonie za 299zł.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rollerblade

Post autor: zico » czw marca 28, 2013 6:30

Różnicy w budowie raczej nie ma. Czy będą pasować? Kontakt ze sprzedawcą.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Rollerblade

Post autor: Doody » czw marca 28, 2013 6:47

eifersucht pisze: Chodzi mi o te które teraz są w Decathlonie za 299zł.
Uważaj na Sparki z Decathlona, była seria która miała tylko połowę buta wewnętrznego (liner'a)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

eifersucht
Posty: 12
Rejestracja: wt marca 30, 2010 6:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Rollerblade

Post autor: eifersucht » czw marca 28, 2013 7:11

Doody pisze:
eifersucht pisze: Chodzi mi o te które teraz są w Decathlonie za 299zł.
Uważaj na Sparki z Decathlona, była seria która miała tylko połowę buta wewnętrznego (liner'a)
Jak to połowę? O.o W sensie, że w połowie buta był sam plastik/metal czy cokolwiek z czego jest to zrobione? Skoro nie ma różnicy to muszę się przejechać i przymierzyć. Bo i rolka ładna i cena atrakcyjna, tak mi isę przynajmniej wydaje :lol:

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Rollerblade

Post autor: Doody » czw marca 28, 2013 7:15

eifersucht pisze:
Doody pisze:
eifersucht pisze: Chodzi mi o te które teraz są w Decathlonie za 299zł.
Uważaj na Sparki z Decathlona, była seria która miała tylko połowę buta wewnętrznego (liner'a)
Jak to połowę? O.o W sensie, że w połowie buta był sam plastik/metal czy cokolwiek z czego jest to zrobione? Skoro nie ma różnicy to muszę się przejechać i przymierzyć. Bo i rolka ładna i cena atrakcyjna, tak mi isę przynajmniej wydaje :lol:
Dokładnie połowa! Ta od strony pięty - poszukaj na forum, wydaje mi się że gdzieś było zdjęcie wklejone :)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”