Witam z Torunia

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
osaya
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: sob marca 19, 2011 12:56
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 90 XR
Jeżdżę od: 12 maja 1995
Lokalizacja: Toruń, Polska

Witam z Torunia

Post autor: osaya » sob marca 19, 2011 2:39

Witam.

Na rolkach jeżdżę od kiedy pamiętam, a może i wcześniej. Pierwsze moje rolki granatowo-czerwone Rollerblade'y dostałem na pierwszą komunię i w zasadzie od tamtej pory nie ma dla mnie sezonu, w którym bym nie jeździł.
Zaczynałem dość sprawnie, tata próbował nawet wziąć mnie na rampę parokrotnie, ale jakoś nie potrafiłem się do niej przemóc.
Teraz mam na wykończeniu dopiero trzecią parę rolek, są to K2 Ascent Carbon, wyhaczone w popularnych obecnie second hand'ach, nówki prosto z Anglii. Wcześniej miałem bliżej nieokreślone czarne (trochę zółtego i szarego) dość ciężkie Bauer'y.

Sezon w zasadzie trwa dla mnie cały rok. Lato, wiosna i wcześna jesień to miejska i podmiejska jazda na rolkach, zima to łyżwy pod dachem i na świeżym powietrzu. Z jednej dyscypliny czerpię pożytek dla drugiej i odwrotnie.

Po tylu latach jazdy zauważam, że najbardziej kręci mnie szybkość i odległość. W niedalekiej przyszłości zamierzam zaopatrzeć się w jakieś szybkie fitness, bądź biegówki.

mela2323
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 08, 2011 4:57
Moje rolki: rollerblade
Jeżdżę od: 19 mar 2008

Re: Witam z Torunia

Post autor: mela2323 » pn maja 16, 2011 10:11

Wrocław wita Toruń :D
Tak ładnie się zaprezentowałeś,a dawno byłeś u komunii? :?:

Awatar użytkownika
osaya
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: sob marca 19, 2011 12:56
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 90 XR
Jeżdżę od: 12 maja 1995
Lokalizacja: Toruń, Polska

Re: Witam z Torunia

Post autor: osaya » śr lipca 13, 2011 3:11

mela2323 pisze:Wrocław wita Toruń :D
Tak ładnie się zaprezentowałeś,a dawno byłeś u komunii? :?:
No tak jakoś '95, więc już trochę na tych rolkach jeżdżę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”