Emigrant

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

romekjagoda
Posty: 44
Rejestracja: śr sierpnia 10, 2016 12:48
Moje rolki: PS R2 (4x100mm) / Salomon 4x78
Jeżdżę od: 02 sty 2002

Emigrant

Post autor: romekjagoda » czw sierpnia 11, 2016 2:21

Witam wszystkich.
Mam na imię Romek i nie piję od 5 lat... ;-) (sorry za skojarzenie, takie przedstawianie zawsze mi się kojarzy z tym sucharskim tekstem)

Wracam do rolek po latach. Jeździłem na studiach w dynamixie i dookoła Malty na jakichś podstawowych fitnesach. Potem kupiłem trochę lepsze salomony optima 78mm i wyjechałem za pracą i rolki trafiły do szafy. Salomony mam do dzisiaj i w międzyczasie kilka razy na nich jeździłem po parkingach supermarketów (super tory do jazdy! :) ), a teraz znowu mnie wzięło, gdy odkryłem fajną trasę wzdłuż rzeki, gdzie obecnie mieszkam. Po paru wypadach przypomnialem sobie, że zawsze marzyłem o panczenach i jeździe szybkiej i może coś w tym kierunku zrobię w najbliższym czasie...

W sumie do rolek wróciłem jako do środka do przygotowań do sezonu siatkarskiego, ale wzięło mnie na dobre znowu i mam nadzieję utrzymać zapał w najbliższych miesiącach, a może i dłużej. Obaczymy.

To tyle chyba.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: Emigrant

Post autor: Pinnhead » czw sierpnia 11, 2016 4:23

Współczuję tych 5 lat...
Ja najdłużej nie piłem jakieś 2 tygodnie. Nie pod rząd oczywiście. ; )

Pozdro
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”