Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - wyniki

Dział komercyjny, firmy, osoby prowadzące działalność komercyjną / commercial shops

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
1. Dział Komercyjny służy do umieszczania ogłoszeń o charakterze komercyjnym.
2. Każda firma bądź Użytkownik Forum, może zamieścić w tym dziale post ze swoja ofertą, pod warunkiem iż nie narusza obowiązującego prawa i pokrywa się z tematyką Forum.
3 Wyróżniamy dwa rodzaje tematów :

a) wizytówki firm zawierające:
- pełna nazwa firmy,
- adres, pod którym zarejestrowana jest działalność gospodarcza,
- telefon kontaktowy, wraz z podaniem godzin, w jakich można telefonicznie kontaktować się z oferentem,
- adresy, numery telefonów i godziny otwarcia punktów handlowych, o ile oferent takowe posiada,
- profil działalności firmy wraz linkiem do strony firmowej
- jeden obrazek reklamowy firmy lub banner o maksymalnym rozmiarze 640 x 480 punktów
- wizytówki są przyklejone w górnej części listy tematów

b) pełna oferta komercyjna :
- pełna nazwa firmy,
- adres, pod którym zarejestrowana jest działalność gospodarcza,
- telefon kontaktowy, wraz z podaniem godzin, w jakich można telefonicznie kontaktować się z oferentem,
- adresy, numery telefonów i godziny otwarcia punktów handlowych, o ile oferent takowe posiada,
- profil działalności firmy zgodny z tematyką forum z linkiem do strony firmowej
- pełna oferta handlowa, zdjęcia, ceny parametry poszczególnych produktów.
- temat zostanie przyklejony na górze Forum, według daty zgłoszenia.

Uwaga, warunkiem umieszczenia:

ad a) wizytówki firmy, jest uiszczenie opłaty rocznej, w wysokości 300pln netto, przeznaczonej w całości na pokrycie kosztów utrzymania serwera i łącza, oraz na przyszłą rozbudowę.

ad b) pełnej oferty, jest uiszczenie opłaty rocznej, w wysokości 500pln netto, przeznaczonej w całości na pokrycie kosztów utrzymania serwera i łącza, oraz na przyszłą rozbudowę. Kwota dotyczy opłaty za reklamę w jednym dziale. Opłata za reklamę w kolejnym dziale wynosi 150pln netto.

Istnieje również możliwość zamieszczania bannerów reklamowych na portalu http://www.wrotkarstwo.pl w cenie 200pln netto rocznie. Kontakt w sprawie reklamy: zico @ poznan.home.pl

4. Firmy i osoby prowadzące działalność komercyjną mogą zamieścić link do swojej strony w stopce.

5. Administracja Forum nie jest pośrednikiem pomiędzy oferentem a nabywcą oraz nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i przebieg transakcji.

6. Oferty sprzedaży produktów, o charakterze komercyjnym, zamieszczane w jakimkolwiek innym miejscu Forum będą usuwane, a użytkownicy je zamieszczający będą otrzymywali ostrzeżenia lub będą usuwani z forum.

Aby zostać użytkownikiem komercyjnym należy się zapisać do odpowiedniej grupy tutaj: Grupa użytkowników komercyjnych
Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - wyniki

Post autor: zico » pn lipca 30, 2012 12:20

Po pierwszej selekcji prawidłowo zostało oddanych 88 głosów. Głosy zostały ponumerowane od 1 do 88 w celu realizacji etapu drugiego wg regulaminu.

Za pomocą strony http://www.randomizer.org/form.htm rozlosowana została kolejność kontaktu z głosującymi. Wg regulaminu pierwsza piętnastka, która odezwie się w przeciągu 24h zdobywa nagrody za głosowanie. Osoba, która nie odpowie - nagroda przepada, łącznie z głosem, który oddała na dany utwór. Nagroda przechodzi na osobę kolejną i tak do wyczerpania 15 nagród dla głosujących. Lista wygrywających zostanie opublikowana po realizacji 15 pierwszych nagród dla głosujących.

54, 56, 24, 13, 5, 10, 63, 73, 29, 70, 30, 12, 87, 28, 39,

61, 50, 2, 72, 3, 69, 51, 53, 57, 38, 25, 32, 84, 33, 77, 62, 40, 68, 4, 17, 7, 11, 35, 6, 47, 74, 49, 16, 65, 59, 20, 85, 83, 48, 18, 27, 66, 64, 14, 8, 71, 19, 34, 9, 75, 21, 46, 88, 80, 41, 82, 26, 1, 78, 60, 37, 79, 43, 76, 42, 67, 58, 36, 23, 52, 45, 22, 44, 55, 81, 31, 86, 15

W związku, że wylosowane liczby nie zagrażają w żaden sposób utworowi, który wygrał największą ilością głosów, ogłaszam wszem i wobec, że zwycięski utwór to nr 13! :)



Gratuluję serdecznie i proszę o cierpliwość w celu realizacji nagrody. Miejsca od drugiego wzwyż muszą poczekać na koniec etapu 2, ponieważ różnice są bardzo nieznaczne pomiędzy kolejnymi miejscami.

Na utwór nr 13 głosowały (17 głosów, z czego 2 mogą być unieważnione, ale nie zagrażają w żaden sposób, ponieważ utwór, który może mieć drugie miejsce ma głosów na ten moment 11):

12 micles oddaję swój głos na utwór nr: 13 najlepsza praca spośród zaprezentowanych, dobra grafika i ładna animacja loga

21 kasia1998 oddaję swój głos na utwór nr: 13 dlaczego oddałem głos na ten utwór? widać oryginalnośc i włozona prace.

22 ogar131 oddaje swój głos na utwór nr: 13 Dlaczego oddałem mój glos na ta prace? Najbardziej mi się podoba.

37 mach0102 oddaję swój głos na utwór nr: 13 jest uryginalny, najwiecej poswiecenia włożone w jego realizację.

40 pinqwin3 oddaję swój głos na utwór nr: 13 dlaczego oddałem głos na ten utwór? Ponieważ bardzo podoba mi się prezentacja, ktoś się napracował robiąc tą prace

41 paula9380 oddaję swój głos na utwór nr: 13 Prezentacja bardzo fajna. Orginalnie zrobiona, troche zajęło mu czasu na stworzeniu takiego dzieła

45 tito2009 oddaję swój głos na utwór nr: 13 Ponieważ wiem ile Mateusz pracy włożył w wykonanie animacji.

50 Saymon Głos na 13. Dlaczego oddałem głos na ten utwór: Niesamowity pomysł, fajne wykonanie, świetne na reklamę TV
Wszystko zrobione własnoręcznie, i moim zdaniem włożono w film dużo pracy, czasu i wiele pomysłów

53 skinz utwór nr: 13 Utwór innowacyjny, oryginalny , spełnia wymogi konkursu , super wykonanie , trafiony podkład muzyczny

57 2490456 oddaję swój głos na utwór nr:13 dlaczego oddałem głos na ten utwór? trafia z przesłaniem do kazdego, kto to ogląda.

58 jadwiga1966 oddaję swój głos na utwór nr:13 dlaczego oddałem głos na ten utwór? dużo pracy włożonej zapewne w zrobienie filmu

59 zbyszekk oddaję swój głos na utwór nr: 13 dlaczego oddałem głos na ten utwór? lubie animacje ze zdjeć.

60 silver111Oddaje swój głos na utwór nr 13 Gdyż spodobał mi sie sposób zaprezentowania loga zicorancing .

61 Tjomas Oddaje swój głos na utwór nr 13 Z wszystkich utworów najbardziej wyróżnił się ten.

62 Miego13 Oddaje swój głos na utwór nr 13 Ponieważ widać, że jest zrobione ręczne. Dużo było w tym pracy patrząc na rysunki i sposób robienia.

69 Machal94 oddaję swój głos na utwór nr: 13 Najbardziej mi się spodobał

79 agnieszka1995 oddaję swój głos na utwór nr: 13 oryginalna praca


Wyniki reszty niebawem.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - wyniki

Post autor: zico » wt lipca 31, 2012 11:00

54, 56, 24, 13, 5, 10, 63, 73, 29, 70, 30, 12, 87, 28, 39,

Na 15 poinformowanych osób odpowiedziało 13, czyli mamy 13 uznanych głosów i 13 przyznanych koszulek, dwie osoby zaznaczone na grubo nie odpowiedziały (10 i 39).

Lista osób, które wygrały koszulki:

5 masaja80 oddała głos na 9
12 micles oddał głos na 13
13 gatuzo1317 na 9
24 oldman na 14
28 misia87 na 11
29 cocoyasmina na 8
30 maciejsmolar na 16
54 shamus na 17
56 tuz na 8
63 slywek na 1
70 machal94 na 13
73 at3 na 2
87 romanj na 11

Gratuluję! :)

Anulowane głosy:

10 dorotabercik na 9
39 agnieszka198291 na 9

czyli czekamy jeszcze na oficjalne wyniki reszty, ponieważ wysyłam do następnych dwóch osób nr. 61 oraz 50.

Dziękuję za uwagę.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - wyniki

Post autor: zico » śr sierpnia 01, 2012 1:44

Na kolejne dwa, wrócił tylko jeden:

50 Saymon głosował na 13

Głos anulowany:

61 Tjomas anulowany na 13, czyli wygrywający ma 16 głosów, ale i tak ma spory zapas.

Następny w kolejce nr 2 z głosem na 8. Czekamy 24h.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - wyniki

Post autor: zico » czw sierpnia 02, 2012 3:07

I już oficjalne wyniki, 1 miejsce bez zmian.

2 miejsce z ilością 11 głosów wygrywa utwór nr 17



19 Michael Oddaję swój głos na utwór nr: 17. Oddałem swój głos na ten właśnie utwór, ponieważ w przeciwieństwie do pozostałych tchnął ciepłem i optymizmem. Sympatyczna muzyka w tle i równie sympatyczna pani w tle oraz widoczny wkład pracy w przygotowanie całości to to, co sprawiło, że zagłosowałem tak, a nie inaczej. Aha, moim zdaniem całość opdowiada również przesłaniu konkursu, więc mam nadzieję, że więcej ludzi odda na ten numer głos. Nie, nie znam tej pani, nie znam również nikogo, kto mógłby ją znać.

27 shake6 oddaję swój głos na utwór nr: 17 idealnie pasuje do tematyki konkursu

44 AnielskieOczko oddaję swój głos na utwór nr: 17 Oddałem głos na ów filmik, z powodu przyjemnego samopoczucia w jakie mnie wprawił, widać, że Panna, która go zrobiła, uwielbia, a może nawet kocha wrotkarstwo, kto wie .

54 Shamus oddaję swój głos na utwór nr: 17 ponieważ pokazuje to co się kocha, pasję, która daje ogromnego kopa energii i radości, w sposób zabawny i zachęcający do spróbowania.

65 kasiek8623 Oddaje swój głos na utwór 17 ponieważ uwielbiam ten utwór

66 ReginaSz oddaję swój głos na utwór nr: 17 Swój głos oddaję na pracę nr 17, ponieważ w ciekawy i zabawny sposób pokazuje co to jest pasja i jak świetnie można się bawić jeżdżąc na rolkach.

67 Seiboth oddaję swój głos na utwór nr: 17 kiedyś jeździłam na rolkach, patrząc na ten zabawny film przypominają mi się dawne czasy, chwile spędzone z przyjaciółmi.

80 Rollina oddaję swój głos na utwór nr 17 Praca bardzo ciekawa zrobiona z pasją i z poczuciem humoru

82 Barbarrra Oddaję swój głos na utwór nr 17 Najbardziej ze wszystkich prac podoba mi się 17:) Miło i szybko się ogląda, bez przeciągania;]

83 konanpoz oddaje swój głos na utwór 17. Oddałem głos na ten utwór gdyż widać że te dziewczyny naprawdę kochają to co robią a rolki to ich część życia.

85 Ewcia88 oddaję swój głos na utwór nr: 17 Film mówi sam za siebie, nie potrzeba dodatkowego komentarza. Widać dokładnie że dziewczyny kochają rolki Po prostu "urodziły" się z nimi można powiedzieć, że dzień bez rolek jest dniem straconym dla nich

3 miejsce z ilością 10 głosów zdobywa utwór nr 14



8 pola565 oddaję swój głos na nr 14 oddałam głos na ten utwór, ponieważ wydaje mi się, że osoba która pokazuje tu "triki" jest osobą zdeterminowaną i ambitną.

9 aska_990 oddaję swój głos na utwór nr 14 widać, że rolki są jego pasją

14 asienka 14 bo jest najlepszy - poświęcił baardzo dużo czasu na zrobienie czegoś fajnego! (:

15 agooo 14 Głosuję na Ewskiego ponieważ wiem, że autor włożył dużo wysiłku, czasu i pracy w nagranie tego filmiku, a dodatkowo rolki to jego największa pasja. Miał fajny pomysł, który mógł zrealizować dzięki waszemu konkursowi.

16 adam_1990x Oddaje głos na 14 Filmik mnie zachwycił, szacun dla Niego

24 oldman oddaję swój głos na utwór nr: 14 Dlaczego oddałem głos na ten utwór: przede wszystkim najwięcej pracy włożonej w projekt spośród wszystkich dostarczonych. Filmik jest interesujący i insirujący do rozpoczęcia jeżdżenia bądź doskonalenia swoich umiejętności

32 wpaulinee oddaje swój głos na utwór nr: 14 Oddałam głos na ten utwór bo widać,że dla tego Pana jazda na rolkach to też TANIEC i dobra ZABAWA.

46 ryskana Głosuję na numer 14 Głosuję na ten numer, ze względu na profesjonalną jazdę uczestnika konkursu. Jest to bardzo cenne, jak patrzy się na młodego człowieka który tak bardzo angażuję się do danego hobby. Na wylot widać, ze "Ewski" kocha wrotki(rolki?) a to skłania mnie aby oddać na niego głos. Warto by chłopak ten zdobył główną nagrodę, bo może przyczynić się do jego przyszłych sukcesów sportowych.

47 tolhasa oddaję swój głos na utwór nr: 14 Cały projekt ma w sobie coś wyjątkowego. Wszystko ze sobą współgra muzyka, tricki i czupryna wrotkarza.

78 pannajoanna oddaję swój głos na utwór nr: 14 Utwór jest bardzo pomysłowy. Nie nudziłam się ani przez moment jego oglądania, wszystko jest bardzo ciekawie zmontowane. Widać, że zostało włożone w niego mnóstwo czasu i wysiłku. Osoba na filmie ma doskonałą technikę jazdy. Widać, że to co robi, sprawia mu ogromną przyjemność, a cenię sobie ludzi z pasją i to na tak wysokim poziomie.


Następnie:

miejsca 4 - 6 z taką samą ilością 9 głosów zdobywają:

1 skeler oddaję swój głos na utwór nr: 8, przekazuje pozytywną energię i radość z jazdy na rolkach
2 Magda1661 oddaję swój głos na utwór nr: 8 Chłopak genialnie jeździ na rolkach.
3 kstarski oddaję swój głos na fotkę nr: 8 Najciekawsza fotka!
25 Tupiąca oddaję swój głos na utwór nr: 8 Po prostu, subiektywnie mi się podoba Ładnie skomponowane zdjęcia
29 cocoyasmina zdjęcie nr 8 Dynamiczne zdjęcia, oddają sens rolkowego świata:)
43 Jaronadi oddaję swój głos na utwór nr: 8 ciekawa kompozycja, pokazuje zapał i pasję zawodnika.
56 tuz oddaję swój głos na utwór nr: 8 bo mi się po prostu podoba
74 dam.walek oddaję swój głos na utwór nr: 8 Pomysłowe, proste
76 czaro89 oddaję swój głos na utwór nr: 8 ponieważ znam Karola i darzę go szacunkiem za to co potrafi zrobic z rolkami.

4 Doody oddaję swój głos na utwór nr: 11 W mojej głowie odbyła się ostra walka pomiędzy produkcjami 3, 5, 11 i 13. Cóż, ktoś musiał wygrać więc wg mnie za nieszablonowe myślenie jest to nr 11
17 K4MIL nr. 11 Genialny pomysł i zabawne wykonanie - zicopyrki na prezydenta! (a przynajmniej na maskotki zicoracingu)
28 misia87 oddaję swój głos na utwór nr: 11 bardzo spodobał mi sie pomysł z pyreczkami sama mieszkam w poznań i często nazywana jestem pyrą dlatego bardzo pozytywnie odebrałam te zdjęcie, zabawne i oryginalne
48 kasik1415 oddaje swój głos na 11 oddałam głos na ten utwór ponieważ jest bardzo pomysłowy, nietypowy i kojarzy się z Poznaniem
68 8Azi8 Oddaję swój głos na utwór nr 11 Praca najbardziej pomysłowa i oryginalna. Jedyna w swoim rodzaju! Pozytywnie zakręcona i oczywiście z Poznańskim akcentem
70 Jacek321 Oddaję swój głos na utwór nr: 11 Mnóstwo włożonego czasu i pracy. Oryginalny pomysł i poczucie humoru
81 Ewa555 oddaję swój głos na utwór nr 11
84 Andrzej404 Oddaje głos na numer 11 Bardzo mnie rozbawiła ta praca, jestem rodowitym Poznaniakiem i ta wersja "Pyry" bardzo mi się podoba
86 romanj oddaję swój głos na utwór nr: 11 Autor nalegał

11Herb oddaję swój głos na utwór nr: 16 Oddałem głos na utwór nr 16 ponieważ widać że autorzy włożyli w film pracę, wysiłek, pot, a momentami i krew. Na tle innych prac, zdecydowanie się wyróżnia.
18 hejt oddaję swój głos na utwór numer 16 Podoba mi się bardzo pozytywna atmosfera tego nagrania, jak również ukazanie wzlotów, upadków i wszechstronności rolkarstwa.
20 cobham oddaję swój głos na utwór nr: 16 Spełnia warunki konkursu, film posiada wstęp (z logiem zico), rozwinięcie, zakończenie (również z logiem, na dodatek oryginalnie przedstawione, nikt nie wpadł na podobny pomysł). Montaż jak i sama treść na dobrym poziomie. Zachowano optymalną proporcję między przedstawieniem loga ZicoRacing jak i oddaniu się hobby jakim są rolki.
26 konrad654 oddaję swój głos na utwór nr: 16 dlaczego oddałem głos na ten utwór? Fajne gleby! (a szczególnie 1:26 - dobrze mieć ochraniacze!), a im bym zapomniał są TWISTERY - JEST MOC
30 maciejsmolar Oddaję swój głos na utwór nr.16 Sądzę, iż wkład pracy włożony w przygotowanie tego filmu był naprawdę duży. Autor tego dzieła w dosyć ciekawy sposób pokazał, że wrotkarstwo to naprawdę wspaniała zabawa, a społeczność wrotkarzy to uśmiechnięci i pozytywni ludzie. Lecz jak każdy sport także i w tym zdarzają się upadki, dlatego należy bezwzględnie pamiętać o wszelkiego rodzaju ochraniaczach. Także użycie znaku firmowego Zico Racing w perspektywie czasu i pokazanie go jako wyznacznika nowej ery - wrotkarstwa sprawiło, że właśnie taki był mój wybór.
42 Ania7764 Nr: 16 Głosuję na ten projekt, ponieważ ukazuje dokładnie to jakie podejście powinien mieć każdy rolkarz. Gdy upadnie, powinien wstać i dalej z uśmiechem na twarzy robić to co kocha
51 Uzi 16 Ze względu na końcową grafikę ewolucji człowieka do rolkarstawa Zico Racing
87 szuszu oddaję swój głos na utwór nr: 16 Już od pierwszych sekund widać połączenie logo Zico Racing z wrotkarstwem, dodatkowo na filmiku jest Schumi i reszta ekipy z Łęg Dębińskich :) - nie ma lipy, trzeba było oddać głos! :D
88 ktar oddaję swój głos na pracę nr 16 Jest najfajniejszy

utwór 8

Obrazek

utwór 11

Obrazek

utwór 16



miejsce 7 z ilością 7 głosów:

5 masaja80 oddaję swój głos na utwór nr: 9 bo jest związana z naturą - liście są wszędzie
6 radiolotka oddaję swój głos na utwór nr: 9 najładniejsze a zarazem subtelne, widać że ktoś włożył w to
dużo pracy. Bardzo mi się podoba
13 gatuzo1317 ODDAJĘ SWÓJ GŁOS NA UTWÓR NR 9 GENIALNY POMYSŁ. WIDAĆ GOŁYM OKIEM, ŻE W PRACĘ JEST WŁOŻONE CAŁE SERDUCHO. POMYSŁ NIETUZINKOWY.
31 koRba oddaję swój głos na utwór nr: 9 wybrałam pracę nr 9 ponieważ uważam ,że jest bardzo kreatywnie zrobiona widać w niej zaangażowanie autora oraz różności formy zawarte w pracy. Ręce ,liście ,plastelina. Widać w niej kreatywność ,spójność z tematem oraz zaangażowanie w wykonanie pracy.
35 ajda81 oddaję swój głos na utwór nr: 9 Bardzo kreatywny i oryginalny pomysł,(kształt dłoni wycięty z liścia).
71 Ponurak nr: 9 Proste a nie jakieś siłowanie się z przerostem treści nad formą.
77 Izabella oddaję swój głos na utwór nr:9 podoba mi się forma, kolory, pomysł 5 z liścia i zaangażowanie dzieci i rolkarzy.



utwór 9

Obrazek

miejsca 8 - 10 z ilością 3 głosów:

34 emtic oddaję swój głos na utwór nr: 1 Utwór na który oddaję swój głos najlepiej oddaje temat 'połączenie hobby wrotkarskiego z logo Zico Racing'. Kubeczek, jako towarzysz rolkowych wariacji opatrzony logo w sposób nierozerwalny wtapia się w tło uprawiania ulubionej aktywności. Prosty i bardzo konkretny przekaz. Większość pozostałych prac umieszcza logo Zico Racing niemal nachalnie, przez co tenże element składowy pracy staje się niechcianym detalem, a powinien stanowić starannie dobrany element kompozycji.
63 Slywek oddaję swój głos na utwór nr: 1 podoba mi się w tym zdjęciu uchwycona dynamika rolek w prostej formie (zdjęcie bez obróbki komputerowej)
75 chilijka oddaję swój głos na utwór nr: 1 nie napisze "bo tak" chociaż mam ochotę, ale właściwie ... bo tak jakoś najbardziej do mnie przemówił
23 lasic na nr 3 why bo dzieciaczki to nasz przyszlosc bo ktos musi pracowac na nasze emerytury heheh zarcik
38 Tyran91 Waham się między zdjęciem nr 3 a 4. 3 świetnie nadaje się na reklamę, ciekawy pomysł, zgodny z zasadami konkursu, natomiast 4 - koleś się bardzo postarał, motyw w stylu " od kołyski aż po grób na rolkach" Filmik smoka spoko, ale brakuje mi tam konkretnego loga "zicoracing" - "wraz z pomysłowym wstawieniem logo Zico Racing." Głosuje na 3.
55 ewczyk oddaję swój głos na utwór nr: 3 Głosuje na tą pracę , bo autorzy pokazują że na rolkach można zaczynać jeździc świeżo po tym jak nauczymy się chodzić, a dwa - super logo
52 Miri oddaję swój głoś na utór nr: 5 Dlaczego 5? Jako jedyne wydaje mi się być zrobione z głową. Uczestniczka w pełni zrozumiała przekaz konkursu. I jedyne zdjęcie gdzie logo zico faktycznie trafnie i pomysłowo zostało wkomponowane w całość zdjęcia. Podoba mi się idea uczestniczki jako takiej "Alicji w krainie rolek" biegnącej za umykającym rolkarzem
64 sliwka oddaję swój głos na utwór nr: 5 Spodobało mnie się połączenie dwóch pasji: wrotkarstwa i fotografii.
73 cjaworski oddaję swój głos na utwór nr 5 głosuję ponieważ ta praca jest ciekawie skomponowana i najbardziej mi się podoba.
utwór 1

Obrazek

utwór 3

Obrazek

utwór 5

Obrazek

miejsce 11 z ilością 2 głosów

36 dzierdziel oddaję swój głos na utwór nr: 2 odzwierciedla kobiecą pasję do rolek
72 at9 oddaję swój głos na utwór nr: 2 dlaczego oddałem głos na ten utwór? Powód jest prosty - podoba mi się dziewczyna na zdjęciu

utwór 2

Obrazek

miejsce 12 - 14 z ilością 1 głos

33 GrzesieKCE oddaję swój głos na utwór nr: 7 praca w humorystyczny sposób nawiązuje do pop-kultury i jest dobrze wykonana
7 smok oddaję swój głos na utwór nr: 10 Fajne przesłanie i podziw że wybrał rolki a nie PS3
49 UrsaMinor oddaję swój głos na utwór nr: 15 uwielbiam fotografować i uwielbiam jeździć na rolkach. Ten film łączy jedno i drugie


utwór 7

Obrazek

utwór 10

Obrazek

utwór 15




Gratuluję! :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Konkurs - Przybij piątkę z Zico Racing! - wyniki

Post autor: zico » czw sierpnia 02, 2012 3:35

Miejsce III Ewski - prosimy o pilny kontakt w celu realizacji nagrody! :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Zablokowany

Wróć do „Dział komercyjny / commercial shops”