Jeżdżący na śląsku

Nasze trasy do uprawiania wrotkarstwa nordyckiego / our roads for nordic skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

zolwik
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 18, 2010 11:56
Moje rolki: PS Nordic lekko podrasowane;-)
Jeżdżę od: 0- 0-2008

Jeżdżący na śląsku

Post autor: zolwik » sob października 01, 2011 1:02

Poszukuję jeżdżących na nordicach/skikach na śląsku, najlepiej okolice Rudy Śląskiej. Niedawno się przeprowadziłem i śmigam w poszukiwaniu nowych tras, ale wiadomo że z kimś zawsze raźniej. Reflektuję zarówno na jeżdżenie po asfalcie jak i typowo w terenie.

Awatar użytkownika
Adi01
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 103
Rejestracja: pt sierpnia 20, 2010 7:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Jeżdżący na śląsku

Post autor: Adi01 » pt października 07, 2011 2:00

Będziesz miał trudność ze znalezieniem kogoś na takim sprzęcie, niewielu Nas jest :wink: W rejonie Rudy Śl. trochę osób używa nart biegowych, więc zapytaj na "biegowki.pl". Może ktoś tam "biega" również na rolkach albo nartorolkach.
Co to znaczy "PS Nordic lekko podrasowane", co w nich przerobiłeś :?:

zolwik
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 18, 2010 11:56
Moje rolki: PS Nordic lekko podrasowane;-)
Jeżdżę od: 0- 0-2008

Re: Jeżdżący na śląsku

Post autor: zolwik » pt października 07, 2011 7:20

W sumie dobry pomysł, popytam i tam. A swoja drogą to biegówki już czekają na pierwszy śnieg ;-)
To podrasowanie to drobna podmianka butów. Wsadziłem skorupy z RB Twister no i drugi hamulec. Zdecydowanie większa stabilność i kontrola w terenie- teraz już się żadnej górki nie boję :D Jedyne co , to wagowo mnie to trochę dobija na dłuższych dystansach, ale trzeba jakoś sobie radzić.

marekpaweljola
Posty: 1
Rejestracja: pt grudnia 11, 2009 6:46

Re: Jeżdżący na śląsku

Post autor: marekpaweljola » ndz stycznia 15, 2012 6:13

Witam,
mieszkam w Sławkowie, jeżdżę na Powerslidach od 2 lat. Trasy "robię" u siebie-ścieżka rowerowa,drogi asfaltowe. W sierpniu w Gdańsku odbędzie się Maraton Sierpniowy-można startować na naszym sprzęcie obok rolkarzy. W razie pytań proszę o kontakt.Pozdrawiam Marek

SQU4D4K
Czterokółkowiec
Posty: 59
Rejestracja: pt lutego 17, 2012 5:17
Moje rolki: SKIKE , ROLLSPEED
Jeżdżę od: 19 lut 2011

Re: Jeżdżący na śląsku

Post autor: SQU4D4K » sob lutego 18, 2012 5:17

Maraton Sierpniowy polecam, też się wybieram. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze trasy nordyckie / our roads for nordic skating”