Jakie rolki kupić? Ograniczone fundusze

Freestyle slalom - wszystko o sprzęcie (rolki itp.) / Inline freestyle slalom equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

p_rafal
Posty: 23
Rejestracja: czw kwietnia 09, 2009 8:57

Jakie rolki kupić? Ograniczone fundusze

Post autor: p_rafal » pt kwietnia 22, 2011 10:59

Witajcie :)

Nie mogę wydać więcej niż 350 zł na rolki. A przydałyby się nowe.
Z aktualnych mógłbym zostawić kółka i łożyska, więc jeśli nie uda się dorwać niczego sensownego w tej cenie (całości) wchodzi w grę kupno buta i szyny...

Kiedyś znalazłem tutaj, można było kupić sam but / szynę, było to podajże powerslide cell I... Wiecie gdzie mogę dorwać takie 'częśći' do rolek?
Ewentualnie co moglibyście mi polecić w tej cenie? Cudów nie robię, ale nie chcę rolek z kiepskim nie trzymającym butem. Jeździłem na spookey jakichś za około 300 zł to raczej kiepskawo trzymały nogę i miały ciut za długą szynę...

Pomóżcie, proszę! :)
Pozdrwiam
Rafał

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie rolki kupić? Ograniczone fundusze

Post autor: Herb » pt kwietnia 22, 2011 1:52

Jaką masz stopę? Bo jak ok 28cm to: http://forum.wrotkarstwo.pl/viewtopic.php?f=22&t=5075
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

p_rafal
Posty: 23
Rejestracja: czw kwietnia 09, 2009 8:57

Re: Jakie rolki kupić? Ograniczone fundusze

Post autor: p_rafal » sob kwietnia 23, 2011 4:19

Za duże niestety, nie mierzyłem dokładnie, ale o ile pamiętam jakieś 265, poza tym, napisałeś, że już sprzedane...
Szkoda, jakby był mój rozmiar, wziąłbym od razu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - sprzęt / Inline freestyle slalom equipment”