Roll Line Skil – NEW Aggressive Wheels! 61mm/88a (56mm/92a)

Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
scooby666
Czterokółkowiec
Posty: 67
Rejestracja: wt kwietnia 03, 2012 10:53
Moje rolki: Rollerblade Open Shell
Jeżdżę od: 15 mar 1999
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Roll Line Skil – NEW Aggressive Wheels! 61mm/88a (56mm/92a)

Post autor: scooby666 » czw kwietnia 04, 2013 6:48

Dzień dobry!

Po raz kolejny dobre wieści i po raz kolejny zapowiedź ciekawego testu!

Obrazek

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z Włoch prosto od Roll Line Skil, a w niej znajdowały się piękne, niedostępne jeszcze w sprzedaży koła agresywne. Dwa koloru białego i dwa koloru szarego. Tego samego typu.

Obrazek

zdj. koła agresywne i powerbladingowe.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego jednak jest coś co bardzo odróżnia koła Roll Line Skil od produktów innych firm. Mają rdzeń/core identyczny jak duże koła do powerbladingu(Thunder Demon). Czy to źle? Wręcz przeciwnie! Core zastosowany w kołach Thunder Demon to jeden z najlepszych z jakimi się spotkałem w życiu. Piekielnie mocno trzyma łożyska, jest wykonany z bardzo dobrej jakości plastiku i moim zdaniem potrafi wiele znieść.

Obrazek

zdj. widać podobieństwo?

Oczywiście nie zapomniałem o cyferkach i sprawach technicznych! Koła które otrzymałem mają rozmiar 61mm(zmierzyłem 60mm) i twardość 88a(muszę to jeszcze dokładnie sprawdzić u producenta). Profil koła jest maksymalnie spłaszczony. Powierzchnia styku z podłożem jest bardzo duża – około 1,5 cm. O mieszance nie mogę napisać nic ponad to, że będzie dostępna w trzech kolorach(może wkrótce więcej) – biały, szary i pomarańczowy. Bez testów niestety nic nie mogę powiedzieć o mieszance. Zima za oknem, pada śnieg chociaż jest już kwiecień, także na wyniki trzeba jeszcze poczekać.

Na dokładkę wrzucam kilka zdjęć!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment”