Aktywacja nowych użytkowników

Regulamin, jak powstało forum, dyskusje na temat rozwoju i promocji wrotkarstwa w Polsce itp. itd.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Aktywacja nowych użytkowników

Post autor: Pinnhead » pt lutego 14, 2014 6:08

Piszę o tym bo sam miałem z tym problem. Wysłałem swego czasu formularz rejestracyjny na forum i czekałem kilka tygodni na aktywację. Po tym czasie stwierdziłem, że ta aktywacja nie nastąpi jeśli samemu czegoś nie zrobię. Próbowałem się odezwać do admina lub moderatorów ale okazało się że nie mogę wysłać PW, bo nie jestem zarejestrowany. Tak samo nie mogłem na forum nigdzie dać znać o swoim problemie. Później dopiero wpadłem na pomysł by wejść na stronę sklepu Zico i napisać do niego maila. Teraz podobny problem ma moja koleżanka, która jakiś czas temu rejestrowała się na forum i do dzisiaj nie ma aktywacji. Można by coś zrobić w tej sprawie? Może stworzyć jakiś dział dostępny dla niezalogowanych, w którym awaryjnie mogli by pisać o problemach z logowaniem, aktywacją itp?
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Aktywacja nowych użytkowników

Post autor: zico » pt lutego 14, 2014 6:45

Wszystko robię ręcznie, za dużo spamu, nie da się tego obejść.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: Aktywacja nowych użytkowników

Post autor: Pinnhead » pt lutego 14, 2014 11:00

No rozumiem, sam jestem adminem na jednym forum ale może chociaż jakiś odnośnik bądź info zamieścić, gdzie takie osoby mają się zgłaszać w razie problemów.
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zasady korzystania z forum oraz informacje o jego działaniach i rozwoju”