Stargard Szczeciński

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » pt kwietnia 25, 2008 1:20

Szukam osób jeżdżących rekreacyjnie, fitnesowo na rolkach, często jeżdżę w okolicach parku przemysłowego i na trasie TESCO-Miedwie. chętnych zapraszam do wspólnej nauki jazdy

Awatar użytkownika
kimi
Czterokółkowiec
Posty: 82
Rejestracja: ndz kwietnia 20, 2008 12:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: kimi » pt kwietnia 25, 2008 6:30

Witam,
Szkoda, że nie w Szczecinie... Ja od niedawna jeżdzę z koleżanką w Szczecinie i w sumie towarzystwa rolkowego jeszcze za dużo nie mamy...
Pozdrawiam!

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » pt kwietnia 25, 2008 6:37

No szkoda, myślałem że w Szczecinie nie ma takiego problemu jak w Stargardzie, wy przynajmniej macie więcej asfaltu :). życzę miłej zabawy
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: Toudi » pt kwietnia 25, 2008 9:07

No co ty mówisz, przecież to w Stargardzie jest przy trasie taka długaśna i szeroka ścieżka rowerowa. Trochę miejscami nierówna ale baaardzo długa.
Pozdrawiam
Piotr

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » sob kwietnia 26, 2008 12:32

Tak , to fakt jest ok 5 km + ok 1,5 km drogi w parku przemysłowym i lotnisko to jedynae miejsca jakie znalazłem gdzie można w miarę bezpiecznie pojeździć Szkoda że w parkach nie ma alejek które nadawały by sie do jazdy, dlatego troszeczkę zazdroczczę mieszkańcom szczecina

Rolfan
Ścigant 4x110mm
Posty: 362
Rejestracja: pt lipca 07, 2006 4:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: ze Szczecina

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: Rolfan » pn maja 05, 2008 5:21

[quote="kimi"]Witam,
Szkoda, że nie w Szczecinie... Ja od niedawna jeżdzę z koleżanką w Szczecinie i w sumie towarzystwa rolkowego jeszcze za dużo nie mamy...
Pozdrawiam![/quote]
Hej Dziewczyny ja jezdem ze Szczecina i nigdy nie było mi dane Was spotkać na rolkach. Na filmiku widzialem, że nieżle jedna z Was jeżdzi chyba bylaś zawodniczką figurową bo takie masz łyzwiarskie podejscie. Ja jeżdzę wieczorami przy Castoramie na Gumieńcach.
Pozdrawia Rolfan.
Pozdrowienia

Awatar użytkownika
kimi
Czterokółkowiec
Posty: 82
Rejestracja: ndz kwietnia 20, 2008 12:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: kimi » sob maja 10, 2008 8:31

No na rolkach to akurat się jeszcze nie spotkaliśmy, ale na lodowisku zapewne niejednokrotnie... :-)

Awatar użytkownika
PiciuM
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 222
Rejestracja: pt października 01, 2004 11:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: PiciuM » wt maja 13, 2008 9:59

krzycho pisze:Tak , to fakt jest ok 5 km + ok 1,5 km drogi w parku przemysłowym i lotnisko to jedynae miejsca jakie znalazłem gdzie można w miarę bezpiecznie pojeździć Szkoda że w parkach nie ma alejek które nadawały by sie do jazdy, dlatego troszeczkę zazdroczczę mieszkańcom szczecina
Witam

Natomiast ja jeżdżę na treningi w okolice Wierzbna. Między miejscowością Obryta i Wierzbno jest mało uszczęszczana trasa o dobrej nawierzchni i długości ponad 3 km.

Ale koło Tesco mogę też się zjawić.[
Pozdrawiam

PiciuM
SlowSpeedSkater
Sponsorowany przez Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych "PIMAN"

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: Andrzej » śr maja 14, 2008 9:40

PiciuM pisze:
Ale koło Tesco mogę też się zjawić.[
Piotrek TY ŻYJESZ ?
Huraaaaa

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » pt kwietnia 10, 2009 11:42

Witam! W zasadzie to chciałam się tylko przywitac :) Dopiero dziś znalazłam to forum :) Jeździć zaczelam w tamtym roku (po jakis 10 latach przerwy), rowniez na tej samej trasie :) Niestety nie za czesto w zwiazku z czym do tej pory moja technika jazdy pozostawia wiele do zyczenia :D Byc moze kiedys sie miniemy na tej trasie :) Widzialam, ze coraz wiecej osob na rolkach sie tam pojawia:) Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
PiciuM
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 222
Rejestracja: pt października 01, 2004 11:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: PiciuM » pt kwietnia 10, 2009 2:06

DolinaNocy pisze:rowniez na tej samej trasie :)
O której trasie piszesz ??

Poza tym już się nie miniemy bo w styczniu sięwyprowadziłem znaczy wróciłem do Poznania :)
Pozdrawiam

PiciuM
SlowSpeedSkater
Sponsorowany przez Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych "PIMAN"

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » pt kwietnia 10, 2009 8:14

DolinaNocy pisze:Witam! W zasadzie to chciałam się tylko przywitac :) Dopiero dziś znalazłam to forum :) Jeździć zaczelam w tamtym roku (po jakis 10 latach przerwy), rowniez na tej samej trasie :) Niestety nie za czesto w zwiazku z czym do tej pory moja technika jazdy pozostawia wiele do zyczenia :D Byc moze kiedys sie miniemy na tej trasie :) Widzialam, ze coraz wiecej osob na rolkach sie tam pojawia:) Pozdrawiam!
Witaj DolinoNocy :) mam nadzieję zę w Stargardzie będzie coraz więcej entuzjastów rolek, jeśli jeździsz Tesco – Miedwie to z pewnością się miniemy :) na razie popołudniami jak pozwala czas poprawiam technikę w Kluczewie na płycie lotniska, próbuję slalomu Pozdrawiam

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » pt kwietnia 10, 2009 9:35

W Poznaniu niestety się "nie minę" :D byłam tam tylko raz w swoim życiu poki co i to bodajże tylko na weekend ;) a co do trasy TESCO-Miedwie to właśnie dzisiaj pierwszy raz w tym roku się tam wybrałam :) (swoja drogą już się nie mogę doczekać kiedy skończą tamtą obwodnicę, bo najbardziej sie zmeczyłam "idąc" przez ten piach tamtędy :| No i ta ścieżka rowerowa biegnąca górą ... chyba na zębach będę pod nią podjeżdżać :lol: ) Do tej pory jeździłam "nową" drogą w Parku Przemysłowym. Technika jazdy jeszcze pozostawia trochę do życzenia, ale mam nadzieję, że z czasem nie będę machać rękoma na każdych kamyczkach :wink: No i póki co przy hamowaniu wszystkie lampy, znaki i trawniki moje :wink:
Pozdrawiam!

DolinaNocy
Posty: 14
Rejestracja: pt kwietnia 10, 2009 11:07
Moje rolki: Rollerblade Spark
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: DolinaNocy » sob kwietnia 18, 2009 3:41

Hej Krzycho!
Nie wiem czy moja wiadomość dotarła, bo mam tu jakieś problemy z wysyłaniem chyba :| Daj znać. Jak cos spróbuje wysłać ponownie.
Pozdrawiam!

krzycho
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwietnia 06, 2008 10:21
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 05 maja 2008
Lokalizacja: Stargard Szcz
Kontakt:

Re: Stargard Szczeciński

Post autor: krzycho » czw kwietnia 23, 2009 10:05

Hej DolinoNocy :) , Informacja dotarła na PW tz. opis ścieżki , jeszcze raz dziękuję :), zaliczyłem Miedwie w niedzielę niestety do przyjemności jazdy na rolkach w promocji dostałem odciski i tydzień przerwy, :), wiesz rzeczywiście ta kładka nie zachęca, do czasu otwarcia przejazdu górą trzeba nauczyć się świetnie wytracać prędkość, bo bez hamulca przy rolce może być problem , odpisałem na Twoją wiadomość ,ale widać to moja nie dotarła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodnio-pomorskie”