TRÓJMIASTO

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Mimbla
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 112
Rejestracja: ndz września 25, 2005 1:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Mimbla » pt maja 19, 2006 12:09

To może wybierzemy się aby zaznaczy obecność rolkarzy w Trójmieście :?:

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Post autor: dzosef » pt maja 19, 2006 1:08

Koniecznie jedziemy!! Może jakieś większe info, np. w Sportamanii?

Awatar użytkownika
Mimbla
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 112
Rejestracja: ndz września 25, 2005 1:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Mimbla » sob maja 20, 2006 3:56

Piortro, co Ty na to? :wink:

Awatar użytkownika
derykus
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 24, 2006 12:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: derykus » pt maja 26, 2006 12:25

Witajcie mieszkańcy 3Miasta i okolic. Ja juz się prtzedstawiłem na forum, więc nie będę się powtarzał: http://www.zico-skating.com/forum/viewt ... 1&start=15
Mam nadzieję, że jak się poduczę, to spotkamy się kiedyś... Co prawda moje początki są raczej dosłownie "bolesne" ale ja podobno szybko sie uczę. Pozdrawiam. I jak będziecie śmigali obok mnie, to mi pomachajcie, jeśli w ogóle zauważycie :)

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Post autor: dzosef » ndz maja 28, 2006 11:37

siema derykus!
zauważymy, zauważmy:) jak będziesz chciał dołączyc do treningu - napisz PM. służymy wskazówkami
Jeśli chodzi o fajne miejscówki do jazdy w 3mieście to lada dzień pojawi się dział na naszej stronie z dokładnym opisem i zdjęciami - zapraszam do korzystania. Gdzie Ty jeździsz??
Pozdr!

Awatar użytkownika
derykus
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 24, 2006 12:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: derykus » pn maja 29, 2006 1:22

dzosef pisze:służymy wskazówkami
Jeśli chodzi o fajne miejscówki do jazdy w 3mieście to lada dzień pojawi się dział na naszej stronie z dokładnym opisem i zdjęciami - zapraszam do korzystania. Gdzie Ty jeździsz??
Pozdr!
Witaj, wskazówki na pewno sie przydadzą... Na razie jeżdże (uczę sie jeździć) późnymi wieczorami (po 21.30) na parkingu przy Geant. Najważniejsze że nikt nie goni i jest dosyć równo co jak na początki jest bardzo wązne... :) Ciekawe jak jest na innych parkingach przy supermarketach, bo w sumie to bliżej byłoby mi jeździć na Centrum Matarnia.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Post autor: dzosef » pn maja 29, 2006 1:53

W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich rolkarzy do udziału w tegorocznej Bike Parade, która odbędzie się w najbliższą niedzielę - 4 czerwca. Przejazd planowany jest od Wrzeszcza na Stare Miasto. Grupa rolkarzy będzie jechała jako pierwsza.
Dodatkowo planowany jest wyścig rolkarzy na kilkukilometrowej trasie na Starym Mieście - ZAPRASZAMY!!!
Szczegółowe informacje i program znajdziecie tu:

http://www.rowery.gdansk.pl/

Daimoon
Posty: 11
Rejestracja: pn sierpnia 06, 2007 10:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Prośba

Post autor: Daimoon » pn sierpnia 06, 2007 11:00

Szukam kogoś kto wieczorami jeździ na rolkach na bulwarze nadmorskim w Gdyni.
Po prostej całkiem dobrze mi idzie. Patrząc jednak na innych widzę jak fajnie jeżdżą.

Czy mogę kogoś z Gdyni prosić o kilka lekcji skatingu?

Będę bardzo wdzięczny, a może ja będę mógł w czymś pomóc.
Od dziecka fotografuję i mogę udzielić kilka lekcji w zamian:)

Mam 32 lata. Pracuję jako handlowiec. Rolki kupiłem tydzień temu. Kiedyś jeździłem na łyżwach ale to nie do końca to samo.

Poza tym samemu tak sobie się jeździ:(

pozdrawiam serdecznie wszystkich
"Wszystko co można kupić za pieniądze jest tanie" - E.M.Remarque

Gosiaczek28
Posty: 3
Rejestracja: ndz sierpnia 12, 2007 4:20

Post autor: Gosiaczek28 » ndz sierpnia 12, 2007 4:43

witam :) I mam pytanko bo tak sobie czytam i wychodzi na to że chłopaki to naromalnie śmigają prawie zawoadowo :) a jest tu ktoś kto rekreacyjnie, wieczorkami by pojeździł :) bo mi żeby z czystym sumieniem powiedzić że jeżdże dobrze to jeszcze brakuje :)

Gosiaczek28
Posty: 3
Rejestracja: ndz sierpnia 12, 2007 4:20

Post autor: Gosiaczek28 » ndz sierpnia 12, 2007 4:45

a zapomniałam dodać w Gdańsku :) Blisko morza :) bo do Gdyni to daleko mam :( więc tam to cała wyprawa dla mnie :(

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Prośba

Post autor: Slawek » ndz sierpnia 12, 2007 9:15

Daimoon pisze:Szukam kogoś kto wieczorami jeździ na rolkach na bulwarze nadmorskim w Gdyni.
Po prostej całkiem dobrze mi idzie. Patrząc jednak na innych widzę jak fajnie jeżdżą.

Czy mogę kogoś z Gdyni prosić o kilka lekcji skatingu?
Wszystko wskazuje na to ze bedziemy w Trojmiescie od 15.08 do 17-18.08 Nocowac bedziemy prawdopodobnie w Gdyni wiec na powyzszy bulwar pewnie tez jakos trafimy.... A i ewentualnych lekcji rowniez mozemy udzielic, tylko podjedz do nas albo wrzuc fotke zebysmy mogli Cie rozpoznac.... Mysle ze nas rozpoznasz z latwoscia :)

Planujemy tez pojezdzic troche w Gdansku i w Sopocie - jakby ktos mial ochote nas oprowadzic po tamtejszych miejscowkach na rolki to bylo by nam niezmiernie milo :wink:

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Daimoon
Posty: 11
Rejestracja: pn sierpnia 06, 2007 10:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Prośba

Post autor: Daimoon » ndz sierpnia 12, 2007 9:21

Slawek pisze: Wszystko wskazuje na to ze bedziemy w Trojmiescie od 15.08 do 17-18.08 Nocowac bedziemy prawdopodobnie w Gdyni wiec na powyzszy bulwar pewnie tez jakos trafimy.... A i ewentualnych lekcji rowniez mozemy udzielic, tylko podjedz do nas albo wrzuc fotke zebysmy mogli Cie rozpoznac.... Mysle ze nas rozpoznasz z latwoscia :)

Planujemy tez pojezdzic troche w Gdansku i w Sopocie - jakby ktos mial ochote nas oprowadzic po tamtejszych miejscowkach na rolki to bylo by nam niezmiernie milo :wink:

Slawek
Witam,

Jak się okazuje na bulwarze to żadna jazda. Teraz przeniosłem się w inne miejsce. Na Babie Doły. Polecam.

Niestety wyjeżdżam na urlop (z rolkami oczywście:)) w dniu 15.08. Rozminiemy się w tym wypadku. Już bardzo bardzo żałuję.
Myślę, że nic straconego.
Monika z Twisters namawia mnie na Maraton Solidarności. W przyszłym roku na pewno startuję. W tym nie dam rady. Muszę wyjechać.

Wszystkim startującym mocno i serdecznie kibicuję z podróży i życzę wymarzonych wyników.

pozdrawiam
"Wszystko co można kupić za pieniądze jest tanie" - E.M.Remarque

Awatar użytkownika
Lidka :)
Posty: 49
Rejestracja: wt lipca 10, 2007 10:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Szczęśliwice

Post autor: Lidka :) » wt sierpnia 14, 2007 11:33

Witam :)
Warszawscy rolkarze dotarli do Gdyni :)
Jutro bedziemy oczekwiać ne mecie maratonu na zawodnikow, a pozniej ruszamy na podboj miasta :)

Jezeli zostaniemy zauwazeni, a w oczy rzucac sie bedziemy(:P), to nie krepujcie sie utozsamic z forum i zagadac :) My chetnie czegos nauczymy (i pobierzemy lekcje :)), i rownie chetni zostaniemy oprowadzeni.

Pozdrawiam ja, Sławek, Sylviku, Wowan88.
Let's in-line!

Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Post autor: Caravan » wt sierpnia 14, 2007 11:39

Bawcie się zatem dobrze i nie róbcie niczego, czego ja bym nie robił. Na szczęście jest niewele takich rzeczy :mrgreen:
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

Awatar użytkownika
Lidka :)
Posty: 49
Rejestracja: wt lipca 10, 2007 10:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Szczęśliwice

Post autor: Lidka :) » śr sierpnia 15, 2007 5:42

Witam :)
Pilnie (!) poszukujemy w miare dobrej miejscówki do slalomów (płasko, równo, asflatowo) w 3mieście.
Wejherowska? Dobrze reklamujecie, ale napiszcie jeszcze, jak tam trafić :P

Zaliczyliśmy dzisiaj bulwar w Gdyni, da sie jechać ale ciężko było o_O

Pozdrawiamy: My :)
Let's in-line!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”