Olsztyn i okolice

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Mirek_83
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:44
Moje rolki: Simmons PRO M1
Jeżdżę od: 01 maja 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Olsztyn i okolice

Post autor: Mirek_83 » ndz lutego 23, 2014 6:39

Witam, ma ktoś wiedzę, gdzie można pojeździć w Olsztynie i okolicach na rolkach?
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
_blues_
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 08, 2013 7:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Olsztyn i okolice

Post autor: _blues_ » ndz lutego 23, 2014 7:15

Podobno wokół jeziora Długiego jest ścieżka rowerowa, gdzie też da się jeździć na rolkach. Nie wiem ile w tym prawdy, nie testowałem jeszcze, ale niedługo jak będę tam to mam zamiar spróbować. Obawiam się jednak, że to będzie kostka frezowana.
Trochę da się też pojeździć w parku przy Kołobrzeskiej i nawet skatepark jakiś tam niby jest. Ale j.w. - nie testowałem.

alien
Posty: 10
Rejestracja: pn marca 10, 2014 8:24
Moje rolki: Twister 243
Jeżdżę od: 08 kwie 2009

Re: Olsztyn i okolice

Post autor: alien » pn marca 17, 2014 11:54

witam
Widzę, że nikt z Olsztyna nie odpowiedział. A przecież tyle osób jeździ...

Mirku, z Twoim sprzętem, to masz bardzo mały wybór w Olsztynie :-)

Już to chyba kiedyś pisałem:
Koło jeziora Długiego jest ul. Leśna. Jedno z najwspanialszych miejsc dla rolkarzy w Olsztynie. Nigdy nie miałem tam problemów z policją i strażą. Spotykałem, rozmawiałem i zawsze miło podchodzili. Inna sprawa, że wystarczy na drodze się odpowiednio zachowywać... Sporo osób tam widywałem w sezonie. No i niejednego rowerzystę wpędzisz w kompleksy :D
Kolejne miejsce, to placyk na Generałów. Nawet WMKS tam trenuje. No bo niby gdzie ma trenować w Olsztynie :lol:
Najlepiej rano lub wieczorem. W bardziej uczęszczanych godzinach jest zbyt dużo kochanych torped z samonaprowadzaniem na rowerkach itp.
Polecam również parking przy Real i Media. Super miejsce! Niestety tylko bardzo wcześnie rano lub gdy markety zamknięte. I tak warto! Zawsze staram się tam być, gdy jest tylko wolny dzień. Super można poszaleć. Dobra nawierzchnia dla rolkarzy.

Niewiele tego jest jak widzisz w Olsztynie.
Kusocin sobie odpuść. Chyba, że jeździsz na rampie :-)
Wokół Długiego polecam, ale na spacer. Sympatyczne miejsce :-)

Mirku, przelotem, czy już na stałe w Olsztynie?
pozdrawiam
Piotr Szychulski
http://www.wyposazeniegaudia.pl/

alien
Posty: 10
Rejestracja: pn marca 10, 2014 8:24
Moje rolki: Twister 243
Jeżdżę od: 08 kwie 2009

Re: Olsztyn i okolice

Post autor: alien » śr kwietnia 23, 2014 10:47

Jak tak pomyślę, gdyby nie te kilka miejsc w Olsztynie, to nie byłoby zupełnie gdzie jeździć!
Przychodzą mi jeszcze do głowy te asfaltowe drogi obok tras na Dobre Miasto i Barczewo. Ale tego z kolei ja nie testowałem :)
Jak kiedyś spróbuję, to podzielę się opinią.
pozdrawiam
Piotr Szychulski
http://www.wyposazeniegaudia.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warmińsko-mazurskie”