Park Chorzowski - spotkanie

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Park Chorzowski - spotkanie

Post autor: koziar2 » śr stycznia 10, 2007 5:38

Witam
Pewnie nie do wszystkich informacja dotarla, ale rolkarze odwiedzajacych Park Chorzowski dowiedziawszy sie o planowanych w Parku inwestycjach (dot. tras rowerowych i narciarskich) postanowili dorzucic do projektu swoje 5 groszy i czynnie koresponduja z wladzami WPKIW.
Kolejnym krokiem jest spotkanie, na ktorym kazdy bedzie mogl cos zaproponowac i po prostu porozmawiac o aktualnej sytuacji rolkarzy w parku.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Jednoczesnie zainteresowanych zapraszam na stworzone miedzy innymi w tym celu nowe forum rolkarzy z WPKIW pod adresem:

http://www.rolkarstwowpkiw.fora.pl/index.php

justuska2tm
Posty: 35
Rejestracja: wt maja 30, 2006 10:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Sosnowiec

..

Post autor: justuska2tm » ndz marca 25, 2007 6:46

Witam,
obiecałam i jestem :) Niestety nie będę mogła już z wami jeździć, ze względu na wyjazd do Manchesteru, ale jak obiecałam Arturowi będę propagować jazdę na rolkach za granicą. Pozdrawiam serdecznie.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć czasu ....

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ..

Post autor: zico » ndz marca 25, 2007 9:12

justuska2tm pisze:Witam,
obiecałam i jestem :) Niestety nie będę mogła już z wami jeździć, ze względu na wyjazd do Manchesteru, ale jak obiecałam Arturowi będę propagować jazdę na rolkach za granicą. Pozdrawiam serdecznie.
Napisz raz po raz do nas ;)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

justuska2tm
Posty: 35
Rejestracja: wt maja 30, 2006 10:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: justuska2tm » wt marca 27, 2007 9:43

Obiecuję :) Narazie motywuje mnie do jazdy mój medal z maratonu :) Nie zawiodę was. Pozdrawiam
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć czasu ....

justuska2tm
Posty: 35
Rejestracja: wt maja 30, 2006 10:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Park Chorzowski - spotkanie

Post autor: justuska2tm » ndz kwietnia 27, 2008 11:41

Hej, witam po długiej przerwie. Z przykrością muszę stwierdzić, że moje rolki pokryły się kurzem. Brakuje mi grupy rolkarskiej :(( Szukam na miejscu osób które jeżdzą regularnie na rolkach ale jest to naprawdę trudne. Dochodzi jeszcze problem językowy. Jest jeszcze jedno wyjście. Będę latać co sobotę do parku Chorzowskiego :):):). Pozdrawiam szczególnie Koziara (mojego nauczyciela jazdy w tył).
Pozdrawiam z Manchesteru
Justuska2tm
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć czasu ....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”