Łódź ... :)

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
roxan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 155
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 9:08
Moje rolki: Powerslide Vision
Jeżdżę od: 17 maja 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: roxan » sob listopada 03, 2007 5:19

mikolayo napisał:
przejechałem już 120km
a propos właśnie mi przypomniałeś, że należałoby zacząć monitorować ilość przejechanych kilometrów, a kiedyś coś wspominałeś, że masz do tego jakiś sprytny programik. Jakbyś mógł podesłać na maila, to bym z miłą chęcią wgryzł się w niego przed Nowym Rokiem, abym mógł usystematyzować sobie jakoś ten całkowity jak na razie rolkowy spontan.
Z góry Dziękuję i Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » sob listopada 03, 2007 10:02

Roxan podaj jakiś stabilny adres meilowy bo z tego co mam dostałem zwrota........... :D

Awatar użytkownika
jarazz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lipca 23, 2006 1:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jarazz » ndz listopada 04, 2007 1:19

Dzięki Roxan za wspólny bieg, fajnie że zawitałeś do Arturówka.
Byłeś szybki i na pierwszej pętli nakręciłeś mi niezłe tempo.
Gratuluję ukończenia biegu w dobrym czasie. :lol:
Sorki za głupio brzmiące pytanie o Poznań, ale nie czytałem ostatnio forum.
Teraz wiem, że mi odpisałeś i trochę mi głupio. :wink:
Pytałeś Mikolaya o soft do rejestracji km-etrów - jeśli Ci pomoże, to ja korzystam z SpotrTracks'a
http://www.zonefivesoftware.com/SportTracks/Downloads/
i z dziennika biegowego na http://www.runmania.com (stąd moja stopka na forum)
W dzienniku wpisujesz buty w których biegasz, do każdego treningu dodajesz w jakich biegłeś i masz wykaz ile buty przeleciały.
Chyba tak samo można zrobić z rolkami czy nawet konkretnymi kółkami.
Pzdr - jarazz
Obrazek
____________________________________
http://jarazz.nexto.pl/

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » ndz listopada 04, 2007 4:15

......a co z Etiopczykami, którzy biegają boso............wietrzę tu jakąś dyskryminacje obuwniczą............. :D :D.
Ja dziś na nowych oponkach 60km terenu ale nazwy oponek nie zdradze..........konkurencja nie śpi.......... :D

Awatar użytkownika
jarazz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lipca 23, 2006 1:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jarazz » ndz listopada 04, 2007 8:12

mikolayo pisze:......a co z Etiopczykami, którzy biegają boso............wietrzę tu jakąś dyskryminacje obuwniczą............. :D :D.
Ja dziś na nowych oponkach 60km terenu ale nazwy oponek nie zdradze..........konkurencja nie śpi.......... :D
Boso to spitalają przed lwem albo tygrysem i nie zdążą się obuć :wink:

Roxan, rzuć linka do fotek z biegu w A., żeby się koledzy kółkowi mogli nacieszyć widokiem Ciebie w boju. :D
Obrazek
____________________________________
http://jarazz.nexto.pl/

Awatar użytkownika
roxan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 155
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 9:08
Moje rolki: Powerslide Vision
Jeżdżę od: 17 maja 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: roxan » pn listopada 05, 2007 4:52

jarazz napisał:
Roxan, rzuć linka do fotek z biegu w A., żeby się koledzy kółkowi mogli nacieszyć widokiem Ciebie w boju.
:D :D :D ....raczej pośmiać, że pogubiłem kółka w ferworze przygotowawczym do przyszłego sezonu rolkarskiego.

Awatar użytkownika
roxan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 155
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 9:08
Moje rolki: Powerslide Vision
Jeżdżę od: 17 maja 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: roxan » pn listopada 05, 2007 7:48

jarazz napisał:
Dzięki Roxan za wspólny bieg
...również wielkie dzięki! Dziś przejechałem jakby "z biegu po wczorajszym biegu" :) 24km na roleczkach i fajnie się mi przełożył wczorajszy wysiłek pomimo zakwaszonych nóg troszeczkę. Mam same pozytywne spostrzeżenia, a pierwsze już dosłownie po przejechaniu paru metrów to takie, że wreszcie poczułem ustawienie płóz właściwe w lewej nodze i niewłaściwe w prawej, bo trochę za bardzo jak dla mnie przód w kierunku dużego palca był przekręcony, to efekt pewnie wczorajszego pełnego stawiania podczas biegu stopy i pełniejszego kontaktu, a przez to i czucia z matką Ziemią, więc wiem w którą stronę sobie to skoryguję jutro. Po drugie jechało mi się równiej, bez zbędnych szarpań już od pierwszego kółka, po ostatnie i jakby zapominałem momentami o płucach, znaczy o oddychaniu, więc mogłem skupić się na innym elementach. Reasumując; jak będzie jakaś podobna, biegowa impreza, daj znać, bo mimo, iż nie planuję na co dzień biegać, a jeździć ile się da i kiedy tylko aura na to pozwoli, to chętnie się przebiegnę od tak rekreacyjnie, bez przygotowań, a w celu doznania innego, doświadczenia i możliwości spojrzenia na rolki z innej perspektywy.
Pozdrawiam! roxan :)

Awatar użytkownika
jarazz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lipca 23, 2006 1:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jarazz » śr listopada 07, 2007 10:01

roxan pisze:Reasumując; jak będzie jakaś podobna, biegowa impreza, daj znać, bo mimo, iż nie planuję na co dzień biegać, a jeździć ile się da i kiedy tylko aura na to pozwoli, to chętnie się przebiegnę od tak rekreacyjnie, bez przygotowań, a w celu doznania innego, doświadczenia i możliwości spojrzenia na rolki z innej perspektywy.
Super, że Ci się podobało a przede wszystkim, że masz doświadczenie, które wykorzystasz w Swojej dziedzinie.
Z tego co mi wiadomo, to najbliższa impreza w Łodzi, to Bieg Sylwestrowy - 31.12 - ok południa - trasa ta sama.
Ja staram się regularnie 4x w tyg truchtać w A. - niedziela o 10tej jest długie wybieganie z tego miejsca gdzie był Start/Meta z KB A.
Jest jeszcze 8.12 półmaraton w Toruniu - zbiera się grupa na forum, ale chyba nie polecam bez przygotowania stricte biegowego.
Jeśli nie wcześniej, to w Sylwestra myślę, że razem polecimy. :wink:
Obrazek
____________________________________
http://jarazz.nexto.pl/

Awatar użytkownika
roxan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 155
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 9:08
Moje rolki: Powerslide Vision
Jeżdżę od: 17 maja 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: roxan » czw listopada 08, 2007 11:51

jarazz napisał:
Jest jeszcze 8.12 półmaraton w Toruniu - zbiera się grupa na forum, ale chyba nie polecam bez przygotowania stricte biegowego.


...a może i się nawet przebiegnę po Toruniu, najwyżej do mety nie dobiegnę jak rady nie dam :) , a co mi tam

pozdrawiam! roxan.

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » czw listopada 08, 2007 8:18

............też kiedyś biegałem w Sylwestrowym.........i to z moim przybocznym krasnoludkiem........ :D :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
jarazz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lipca 23, 2006 1:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jarazz » czw listopada 08, 2007 8:38

Oooo! Rewelacja Mikolayo :lol:
Ja biegłem w zeszłym wieku, ale zdjęcia mi nie zrobili :(
W tym roku się wybieram, to chyba będzie po 10-ciu latach, jak debiut.
Obrazek
____________________________________
http://jarazz.nexto.pl/

Awatar użytkownika
jarazz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lipca 23, 2006 1:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jarazz » czw listopada 08, 2007 8:44

roxan pisze:jarazz napisał:
Jest jeszcze 8.12 półmaraton w Toruniu - zbiera się grupa na forum, ale chyba nie polecam bez przygotowania stricte biegowego.


...a może i się nawet przebiegnę po Toruniu, najwyżej do mety nie dobiegnę jak rady nie dam :) , a co mi tam

pozdrawiam! roxan.
Jak chcesz do Torunia, to się popytam w niedzielę, jak to jest z tym autokarem, albo się na forum zgadamy.
Prawdę mówiąc ja bym też pojechał, chociaż nie trenuję do tych zawodów, tylko tak, żeby zimę przelatać.
Może być fajowo, trzeba czapki czerwone zakupić i Mikolaya namówić żeby jechał z nami :lol:
Obrazek
____________________________________
http://jarazz.nexto.pl/

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » czw listopada 08, 2007 11:07

...........mnie nie wypada biegać z "fałszywkami"... i to w dodatku wkoło piernika...... :lol:

Awatar użytkownika
roxan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 155
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 9:08
Moje rolki: Powerslide Vision
Jeżdżę od: 17 maja 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: roxan » pt listopada 09, 2007 5:47

mikolayo napisał:
............też kiedyś biegałem w Sylwestrowym.........i to z moim przybocznym krasnoludkiem........
...........mnie nie wypada biegać z "fałszywkami"... i to w dodatku wkoło piernika......

:) :) :) no to teraz już wszystko jasne! ....inni pozazdrościli i się podszywają :);) :D

Awatar użytkownika
roxan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 155
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 9:08
Moje rolki: Powerslide Vision
Jeżdżę od: 17 maja 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: roxan » pt listopada 09, 2007 6:17

jarazz napisał:
Jak chcesz do Torunia, to się popytam w niedzielę, jak to jest z tym autokarem, albo się na forum zgadamy.
..dowiedz się, :) tak czy siak jakoś się dotrze, daleko nie jest, można o 6 rano autkiem też wystartować, bo z regulaminu biegu wynika, że zapisy są do przedstartu prawie, a wpłatę i tak najkorzystniej przesłać jest przelewem wcześniej do końca listopada.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”