Szukamy osób chętnych do zabezpieczenia imprezy Nightskating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Szukamy osób chętnych do zabezpieczenia imprezy Nightskating

Post autor: odys_kg » pn czerwca 14, 2010 12:38

Szukamy osób chętnych do pomocy przy zabezpieczaniu imprezy.
Na ostatniej imprezie było 20 osób, które zabezpieczały przejazd 400 uczestników Nightskating ( przy fatalnej deszczowo-burzowej atmosferze ). Następna impreza odbędzie się pod koniec czerwca ,miejmy nadzieje przy dobrej pogodzie, wiec rolkarzy może być zdecydowanie więcej. Dlatego chcielibyśmy zwiększyć liczbę osób, które będą zabezpieczały przejazd uczestników.
Szukamy osób zdecydowanych, które przyjdą bez względu na pogodę i jakiekolwiek inne okoliczności.
Szukamy rolkarzy, dla których jazda na rolkach jest czymś naturalnym i którzy podczas jazdy będą w stanie uważać na innych uczestników a nie tylko na siebie :)
Decydując się na udział w imprezie jako członek teamu zabezpieczającego, musisz również mieć parę w nogach, zwrotność przy poruszaniu się na rolkach oraz umiejętność gwałtownego hamowania gdyż mimo, że peleton porusza się z prędkością 10 km/h, umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na różne sytuacje jest bardzo ważna.


W razie zainteresowania i ewentualnych pytań proszę pisać na maila do mnie : wsw.wrolka@gmail.com
lub też na mail organizatora: kontakt@dopamina.pl

Awatar użytkownika
Rado
Posty: 16
Rejestracja: pn czerwca 16, 2008 9:51
Moje rolki: Panczeny
Jeżdżę od: 07 lut 2001
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukamy osób chętnych do zabezpieczenia imprezy Nightskating

Post autor: Rado » pn czerwca 21, 2010 10:39

Odys ja jestem chętny , niestety nie mam 18 lat :eye: :D :lol:

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Szukamy osób chętnych do zabezpieczenia imprezy Nightskating

Post autor: odys_kg » wt czerwca 22, 2010 10:36

Spokojnie Radek :) jeszcze parę lat i będziesz miał 18 :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”