Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.

Bede korzystal z hali

Tak
19
83%
Nie
4
17%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pt października 19, 2007 2:50

Do tego dazymy......

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Drzastwa » sob października 20, 2007 2:40

słyszałem ze taka hala jest tez w poznaniu czy to prawda podobno na os. rzeczypospolitej ?? prosze o odpowiedz

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Krzysztof » sob października 20, 2007 3:37

Drzastwa pisze:słyszałem ze taka hala jest tez w poznaniu czy to prawda podobno na os. rzeczypospolitej ?? prosze o odpowiedz
patrz temat: http://www.zico-skating.com/forum/viewtopic.php?t=2068
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Czerwone_rolki
Posty: 3
Rejestracja: sob lutego 09, 2008 5:13

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: Czerwone_rolki » sob lutego 09, 2008 5:22

Buhha ha !

brando
Posty: 7
Rejestracja: wt lipca 03, 2007 12:02
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Piaseczno /wawa

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: brando » wt kwietnia 28, 2009 3:34

Witam , czy ta hala jest aktualna ?
... co do sporu o opłaty ;
1 . ktoś ją musi wynająć ... i zaplacić
2. z jednorazowych wejść można skorzystać ...ale jako dodatek do całośći .
3. musi się zgłosić grupa - do opłacenia - całej hali i dopiero wtedy - zbierać za ,, wejscia jednorazowe np.5 zł .


W tym roku przerobiliśmy ten temat na lodowisku - i sie sprawdził .. w praktyce - płacisz abonament jeździsz ....jednorazówki płacą 10 zł ( np)i mają wolną ręke ... nie są obciążeni dużą kwotą

Dobry pomysł z halą - na powietrzu ..niestety my grający w hokej - za dużo ganiamy po piłeczkę ....kondycja sie wyrabia - ale reszta podpiera ,,betoniarkę ,,
pzdr .
Jakby ktoś był chętny , moje gg 5204070. Piotr
mowa jest srebrem...

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: Slawek » śr stycznia 13, 2010 4:40

Przydaloby sie moze odswiezyc temat.... Zwlaszcza, ze jest ku temu dobra okazja... :)
Milo mi poinformwac, ze pojawilo sie bardzo dobre miejsce do jazdy zima pod dachem - mowa o hali Arena BGZ w Pruszkowie k. Warszawy... Miesci sie tam najnowoczesniejszy w europie srodkowej kryty tor kolarski wewnatrz, ktorego jest ogromna przestrzen z twarda, gladka i rowna (choc dosyc sliska) nawierzchnia... Cztery razy w tygodniu trenuja tam hokeisci na rolkach z druzyny Kobra Brwinow i przy okazji ich treningow jest mozliwosc pojezdzenia sobie "z boku"... :) Warunki sa komfortowe - cieplo (stala temp. przez caly rok) sucho, widno, swietne naglosnienie... Miejsca jest duzo mimo, ze wynajeta jest tylko czesc gigantycznej hali... Wstep jednorazowy to 10 pln/os. za 1,5 godz. jazdy... Osoba, z ktora nalezy sie kontaktowac na miejscu to pan Arkadiusz Janiszek...
Najlepiej przychodzic we wtroki i czwartki od 20:30 do 22:00 bo luzniej, gdyz w poniedzialki i srody (18:30-20:00) jest sporo dzieci i osob poczatkujacych...
Ze wzgledu na dosc sliska nawierzchnie warto zaopatrzyc sie w miekkie kolka przeznaczone na hale lub ew. dobre ochraniacze... ;)

Tu jest strona Areny z info jak dojechac:
http://www.bgzarena.com

Piszcie kto chetny - mozna sie zabrac w kilka osob autem ew. dojechac kolejka WKD....

Slawek
*janarolki freestyle skating team*

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: Luzak19:57 » śr stycznia 13, 2010 5:12

Slawek pisze:Przydaloby sie moze odswiezyc temat.... Zwlaszcza, ze jest ku temu dobra okazja... :)
Milo mi poinformwac, ze pojawilo sie bardzo dobre miejsce do jazdy zima pod dachem - mowa o hali Arena BGZ w Pruszkowie k. Warszawy... Miesci sie tam najnowoczesniejszy w europie srodkowej kryty tor kolarski wewnatrz, ktorego jest ogromna przestrzen z twarda, gladka i rowna (choc dosyc sliska) nawierzchnia... Cztery razy w tygodniu trenuja tam hokeisci na rolkach z druzyny Kobra Brwinow i przy okazji ich treningow jest mozliwosc pojezdzenia sobie "z boku"... :) Warunki sa komfortowe - cieplo (stala temp. przez caly rok) sucho, widno, swietne naglosnienie... Miejsca jest duzo mimo, ze wynajeta jest tylko czesc gigantycznej hali... Wstep jednorazowy to 10 pln/os. za 1,5 godz. jazdy... Osoba, z ktora nalezy sie kontaktowac na miejscu to pan Arkadiusz Janiszek...
Najlepiej przychodzic we wtroki i czwartki od 20:30 do 22:00 bo luzniej, gdyz w poniedzialki i srody (18:30-20:00) jest sporo dzieci i osob poczatkujacych...
Ze wzgledu na dosc sliska nawierzchnie warto zaopatrzyc sie w miekkie kolka przeznaczone na hale lub ew. dobre ochraniacze... ;)

Tu jest strona Areny z info jak dojechac:
http://www.bgzarena.com


Piszcie kto chetny - mozna sie zabrac w kilka osob autem ew. dojechac kolejka WKD....

Slawek
*janarolki freestyle skating team*
Ja niestety nie :( . Ale polecam Wszystkim, którzy chcą się "doszlifować" w jeździe na rolkach z W-wy i miejscowości
na trasie WKD. Goście z "janarolki ......" chyba pomogą :wink:
Pozdro.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Anka81
Posty: 3
Rejestracja: czw stycznia 14, 2010 7:03
Jeżdżę od: 0- 0-1995
Lokalizacja: Warszawa Praga Płn
Kontakt:

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: Anka81 » czw stycznia 14, 2010 7:18

Cześć Sławku!
Przede wszystkim dzięki za baaardzo dobrą informację!:) Już się stęskniłam za rolkami i jeżeli tylko jest możliwość pojeżdzenia wcześniej niż przed nadejściem wiosny to ja bardzo chętnie.
Wybierasz się może w przyszłym tygodniu? Jeżeli mówisz, że wtorek i czwartek są najlepsze to ja wybieram wtorek. Potem będę mogła dopiero w lutym.
Jeżeli jedziesz to może się jakoś umówimy? Zawsze to raźniej, zwłaszcza, że to będzie mój pierwszy raz:) No a jak nie to adres znalazłam:)
Anyway, mam nadzieję - do zobaczenia!:)

ANia

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: Slawek » pt stycznia 15, 2010 9:46

Wczoraj nie moglem, ale we wtorek bede... Zmienilem kolka we wrotkach z szerokich i twardych do speeda na rolkowe Hypery Formula G i koniecznie musze sprawdzic roznice - poki co wyglada to obiecujaco... :)

Zapraszam i do zobaczenia...

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: Slawek » pn stycznia 25, 2010 12:56

Pierwsze testy wyszly nad wyraz dobrze, wiec jutro bedzie kontynuacja.... Kto wie moze sie przesiade na wrotki... :)

Kto chetny do pojezdzenia w wiekszej grupie w milym i cieplym otoczeniu ? Jedziemy jutro (wtorek) na 20:00 Zapraszam....

Slawek
*janarolki freestyle skating team*

bj43
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pn lipca 28, 2008 7:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: bj43 » pn stycznia 25, 2010 3:08

Slawek pisze:Pierwsze testy wyszly nad wyraz dobrze, wiec jutro bedzie kontynuacja.... Kto wie moze sie przesiade na wrotki... :)
Wrotki są bardziej zwrotne od łyżworolek, ponadto mają gumowe hamulce z przodu, które nieraz bardzo się przydają, szczególnie przy skokach. Może kiedyś sobie takie sprawię.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: Slawek » pn stycznia 25, 2010 9:05

Hamulce wykrecilem, zeby sobie zebow nie powybijac.... Podobnie jak hamulce w rolkach, tylko ze tamte usunalem w trosce o tylek.... :D

Przesiadka z 4x100 na wrotki moze sie okazac dosyc bolesna.... :) Roznica w stabilnosci przod-tyl w stos do rolek (mam szyne 243mm) jest olbrzymia.... Ale ze zwrotnoscia to bym nie przesadzal... Wrotki raczej niechetnie skrecaja, ale to kwestia przyzwyczajenia... :)

Zapraszam do Pruszkowa - kto moze niech wpada... Warto.... !

smerfetka
Posty: 22
Rejestracja: śr kwietnia 11, 2012 7:11
Moje rolki: wrotki!
Jeżdżę od: 01 sty 1995

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: smerfetka » śr czerwca 20, 2012 2:21

czy to jest jeszcze aktywne??
moim zdaniem inwestycja jak w stanach: kawal rowniutkiej nawierzchni z DJ i barkiem (albo nawet bez tych dodatkow) plus wejsciowki jak na ogolne slizgawki na Torwarze (10zl/h na przyklad) to MEGA pomysl i baaardzo oplacalny. i przydalo by sie cos takiego czynne caly rok!!!!!! Bo zeby w stolicy nie bylo krytego rolkowiska??? litosci...
podpisuje sie pod tym rekami i nogami i bede stala bywalczynia :)

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: Slawek » śr czerwca 20, 2012 5:29

Gdyby to bylo takie oplacalne to juz dawno by powstalo... Poki co nie bylo wielu chetnych, ale z tego co widze po ilosci ludzi bioracych udzial w Nghtskatingu moze jest nadzieja, ze cos takiego powstanie... Tyko musi byc frekwencja, bo utrzymanie takiej hali na dobrym poziomie kosztuje kupe kasy....

smerfetka
Posty: 22
Rejestracja: śr kwietnia 11, 2012 7:11
Moje rolki: wrotki!
Jeżdżę od: 01 sty 1995

Re: Warszawa - Hala do jazdy na rolkach zima

Post autor: smerfetka » ndz sierpnia 26, 2012 1:51

poki co - jakby ktos gdzies jechal na Arene albo byscie wynajmowali magazyn (bo slyszalam cos o grupie osob wynajmujacych gdzies co jakis czas na nocke magazyn --> 1200zl na noc to dawajcie prosze znac!!!!!! chce sie dolaczyc konecznie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”