[Warszawa] Pole Mokotowskie - chętna dusza do slalomowania?

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Tan
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwietnia 15, 2012 2:35
Jeżdżę od: 02 sty 1998
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa] Pole Mokotowskie - chętna dusza do slalomowania?

Post autor: Tan » ndz kwietnia 15, 2012 3:01

Witam wszystkich!
Zamiar kupna nowych rolek urósł w mojej głowie do rozmiarów niewyobrażalnych i na dniach, podejrzewam, dokonam realizacji. Za radą Zico zainwestuję w Twistery, a skoro Twistery, to trzeba spróbować slalomu, bo aż się prosi :wink: Jeżdżę od dzieciaka, cały Wrocław objeżdżony, a że teraz stacjonuję w stolicy, to szukam chętnej osoby stąd właśnie, która, uzbrojona w kubeczki i dużą dozę cierpliwości, pokazałaby mi któregoś pięknego dnia podstawy slalomowania. Mam duży zapał, tyłek twardy, na nogach stoję pewnie, ale jak dotąd wygibasów na rolkach nie uprawiałam i fajnie byłoby zobaczyć na żywo, co i jak. Przyszły weekend może, zakładając, że już mi się uda w sprzęt uzbroić? Aktualnie jeżdżę na jakichś Nike'ach, ale obawiam się, że nic na nich nie wyrzeźbię. Zaznaczam, że osoby bez kynofobii poszukuję, bo zjawię się z nieodłącznym czterołapem, w domu nie zostawię nieboraka przeto, kiedy pani będzie się bawić w dechę ;) Czterołap kulturalny i usłuchany - http://goo.gl/44cGu
Anyone? :)

Dantierre
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 103
Rejestracja: ndz lipca 03, 2011 8:12
Moje rolki: rollerblade spark alu /twister
Jeżdżę od: 01 paź 2010

Re: [Warszawa] Pole Mokotowskie - chętna dusza do slalomowania?

Post autor: Dantierre » ndz kwietnia 15, 2012 3:18

Cześć
Jeśli korzystasz z facebooka to wejdź na Rolki Warszawa. Są tam osoby, które bardzo często umawiają się na polach mokotowskich. Slalom ćwiczą na szczęśliwicach. Na pewno pokażą co i jak. W sumie sam muszę się wybrać bo od paru dni jestem w posiadaniu ślicznych twisterków od zico ;)

p.s zapraszam na nightskating warszawa. Najbliższy 26.04. Profil na fejsie Nightskating Warszawa.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tan
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwietnia 15, 2012 2:35
Jeżdżę od: 02 sty 1998
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Pole Mokotowskie - chętna dusza do slalomowania?

Post autor: Tan » ndz kwietnia 15, 2012 3:30

Super, zachęcająco wyglądająca czaszka już odnaleziona ;) Nocna jazda też już w terminarzu!
Wiosna, rolki, aż chce się żyć :D

Dantierre
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 103
Rejestracja: ndz lipca 03, 2011 8:12
Moje rolki: rollerblade spark alu /twister
Jeżdżę od: 01 paź 2010

Re: [Warszawa] Pole Mokotowskie - chętna dusza do slalomowania?

Post autor: Dantierre » ndz kwietnia 15, 2012 4:08

Cieszę się, że trochę pomogłem :)

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: [Warszawa] Pole Mokotowskie - chętna dusza do slalomowania?

Post autor: Pedro » pn kwietnia 16, 2012 2:07

Tan pisze:osoby bez kynofobii poszukuję, bo zjawię się z nieodłącznym czterołapem
wbijaj na Szczęśliwice i szukaj Lidki - jeżeli jesteś miłośniczką psów i chcesz wskoczyć między kubeczki, to w W-wie lepiej trafić nie możesz :)
... i podrów ją od Pedra 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”