Jak powinny wyglądać spotkania rolkarzy?

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pn września 11, 2006 10:38

Wczoraj w ramach cotygodniowej przejazdzki po miescie (start o 10:00 z Pl. Zelaznej Bramy) dojechalismy ok. poludnia na Kepe Potocka i dalej do Lasku Bielanskiego. Na Kepie rozdawalismy ulotki zapraszajace na nasze sobotnie spotkania w Parku Szczesliwickim o 10:00. Jest szansa, ze w najblizsza sobote dolaczy do nas kilku nowych rolkarzy.... Zapraszamy !

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kępa Potocka

Post autor: Ariel » pn września 11, 2006 11:35

zuzka323 pisze: a tak w ogóle to szukam guru:)
Witaj zuzka :)
Regularne spotkania to sobota g. 10 placyk w parku Szczęśliwickim, niedziela g. 10 pl. Żelaznej Bramy.
Jeśli chodzi o guru to takich Ci u nas dostatek :wink:

Olencja
Posty: 9
Rejestracja: czw sierpnia 31, 2006 12:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Olencja » pn września 11, 2006 5:38

A ja obtarlam nozki i sie wylamalam wczoraj :cry: Ale zaopatrzylam sie juz w specjalne plasterki, ochraniacze i next week juz sie nie dam! A propos, co z maratonem? Czy sa jacys wariaci-amatorzy, ktorzy chca probowac sil? Bo ja, jak ktos ze mna spacerkiem by ruszyl to chetnie sie pokusze.
O

Awatar użytkownika
bacha
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 198
Rejestracja: pn lipca 17, 2006 3:03
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Post autor: bacha » pn września 11, 2006 5:46

Olencja pisze: A propos, co z maratonem? Czy sa jacys wariaci-amatorzy, ktorzy chca probowac sil? Bo ja, jak ktos ze mna spacerkiem by ruszyl to chetnie sie pokusze.
O
A kilku się na pewno znajdzie aby spróbować sił (czyt. m.in. ja ;)) a im nas więcej tym trudniej ochronie będzie nas złapać :twisted:

Awatar użytkownika
uka
Główny ortograf
Posty: 157
Rejestracja: sob lipca 08, 2006 10:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: uka » pn września 11, 2006 8:30

kajman pisze:Ariel - nam się przecież udało zorganizować spotkania wrotkarzy i to z sukcesem. Skoro nam się udało, to innym też powinno, chyba że potrzebują jakiegoś wsparcia z naszej strony :lol:
Myślę, że to jeszcze nie czas na odcinanie kuponów od "sukcesów" w organizowaniu spotkań, czego dowodem może byc ostatnie spotkanie/zawody w Wilanowie. Na tym spotkaniu jak się zdaje pojawiła się tylko jedna osoba... Tak naprawdę nie chodzi tylko o ostatnie spotkanie, bo temat jest raczej głębszy.

Moim zdaniem w organizacji spotkań brakuje grupy inicjatywnej, kogoś kto czułby się odpowiedzialny za ich organizację, kto czuć się będzie również po trochu ich gospodarzem. Mi się wydaje, że jak ktoś napisze od a do z gdzie i kiedy jest spotkanie, przyjdzie na nie, rozda Vlepki, zagada, etc. (tzn. jak komuś się bedzie chciało to wszystko robić), to idea spotkań bedzie się kręcić a nawet rozkrecać. Pytanie pozostaje kto się pisze do grupy inicjatywnej??? Nie chodzi tylko o dobre chcęci, ale też trochę czasu. Pamiętajmy o tym, że każdy z nas ma jakieś tam zobowiązania w prawdziwej rzeczywistości: sport, szkołę, pracę, rodzinę, etc. Skoro ja piszę tego posta, to pierwsza wkładam palec do budki.

Żeby do końca nie smęcić chciałam powiedzieć, że patrzę sobie z radością na poczyniania grupy niedzielnej, która bez żadnego rozgłosu tydzień w tydzień się spotyka. Myślę że tymi rajdami robią świetną robotę dla całej spoleczmości rolkowej :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » wt września 12, 2006 9:39

uka pisze:Skoro ja piszę tego posta, to pierwsza wkładam palec do budki.
Spoko Uka, nastepnym razem sprobuje zorganizowac Ci taka nalepke ;)
uka pisze:Żeby do końca nie smęcić chciałam powiedzieć, że patrzę sobie z radością na poczyniania grupy niedzielnej, która bez żadnego rozgłosu tydzień w tydzień się spotyka. Myślę że tymi rajdami robią świetną robotę dla całej spoleczmości rolkowej :lol: :lol: :lol:
A ja ciagle w forum-koszulce jezdze, a czasem nawet chodze. :mrgreen: I nikt robala za to nie pochwalil :( :cry: ;)

Uka, sprawe trzeba tez na zywca obgadac - niech taki-siaki spojrzy prosto w oczy i sie zobowiaze, to pozniej bedzie go mozna jakby co scigac ;)

Pozdrawiam,
robal.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”