Powerslide Cell II FSK 09

Polecany sprzęt do jazdy freestyle i freeride / freestyle and freeride skates

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
W tym dziale umieszczamy nowości sprzętowe, testy. Większość prezentowanego sprzętu jest z pierwszej ręki, tzn., że mieliśmy "namacalny" kontakt z produktem i staraliśmy się jak najbardziej rzetelnie go opisać i przedstawić. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany umieszczeniem swojego produktu lub chociażby zdjęcia, proszę o kontakt na e-mail.
pts
Czterokółkowiec
Posty: 59
Rejestracja: pt maja 19, 2006 10:16

Powerslide Cell II FSK 09

Post autor: pts » pn listopada 24, 2008 9:50

Obrazek
Zapraszamy do obejżenia spotu prezentującego nową wersję rolki Powerslide Cell II FSK.
http://www.youtube.com/watch?v=xZL_ycXG3VY
Więcej infromacji na temat działu slalom firmy Powerslide znajdziecie na stronie: http://www.freestyle-syndicate.com/

Awatar użytkownika
Zyznia
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob czerwca 28, 2008 11:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Powerslide Cell II FSK 09

Post autor: Zyznia » pn listopada 24, 2008 10:43

Dawal to Zico juz

'Rollerblade Twister III



Pozdrawiam, Marta ;)

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Powerslide Cell II FSK 09

Post autor: jarekt » pn grudnia 08, 2008 10:55

Wie ktos czy dalej 2 kółkojest zle zamocowane? Im dluzej jezdze tym bardziej frustruje mnie to przesuniete o 2 mm kolko tworzace w efekcie cos w rodzaju front rockeringu. Chyba tylko z tego powodu zmienie Celle na Twistery mimo, ze Celle podobaja mi sie bardziej :(
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Powerslide Cell II FSK 09

Post autor: Toudi » pn grudnia 08, 2008 11:15

na www.polysport.pl są niedrogie płozy UFS Salomona. Kompozytowe. 225mm.

Można zamienić płozę i wszystko będzie cacy. Chyba, bo nie wiem, jak w tego rodzaju rolkach spisuje się kompozytowa płoza.

A może Zico ma płozy UFS?
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Powerslide Cell II FSK 09

Post autor: jarekt » wt grudnia 09, 2008 9:46

Taniej byloby kupic po prostu 2 kółka 76mm tylko, ze wtedy wyszedlby flat czyli na płasko. Kiedy chce sie banana sprawa sie nieco komplikuje. Jesli to cholerne kółko jest w wysuniete o 2 mm w doł to trzebaby wymienic na 76 az 3 kółka czyli pierwsze, trzecie i ostatnie :( Pewnym rozwiazaniem jest miec pare zestawow kółek uzywanych i dobieranie ich z suwmiarka jesli jednak dysponuje sie wylacznie nowymi rolkami z jednym kompletem to robi sie problem szczegolni, ze w zimie jezdze glownie na hali i z racji slabego zuzywania twardych kółek w tych warunkach czeka mnie jazda na takim ukladzie jeszcze conamniej do poczatku kolejnego sezonu.
Co do płozy kompozytowej to przy jezdzie freestyle bylaby jeszcze do przyjecia (fajna amortyzacja przy skokach) ale przy slalomie odpada z racji niedokladnego przenoszenia ruchow rolkarza na kolka. Za krotko jezdze zeby sie wymadrzac ale odnosze wrazenie, ze szyna kompozytowa minimalnie odgina sie pod noga i lekko pływa przy wiekszych przeciazeniach - chyba nie ma tak dokladnej kontroli nad rolka jak przy porzadnym alu.

Ps. Mowisz pewnie o szynie 255 mm za 50 zl. Cena faktycznie swietna ale dla mnie 250 mm to dlugosc optymalna i wolalbym ja raczej zmniejszyc niz zwiekszac. Chyba kupie 8 kółek 76 mm oraz suwmiarke i zalatwie sprawe radykalnie :)
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda freestyle i freeride / freestyle i freeride inline skating”