Recenzja miękkich ochraniaczy.

Polecana odzież na rolki, ochraniacze, plecaki i inne / wear, pads, backpacks, etc.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
W tym dziale umieszczamy nowości sprzętowe, testy. Większość prezentowanego sprzętu jest z pierwszej ręki, tzn., że mieliśmy "namacalny" kontakt z produktem i staraliśmy się jak najbardziej rzetelnie go opisać i przedstawić. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany umieszczeniem swojego produktu lub chociażby zdjęcia, proszę o kontakt na e-mail.
salomonteam1
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 127
Rejestracja: czw maja 15, 2008 2:00
Moje rolki: crossmax s-lab/st. r.thompson
Jeżdżę od: 15 kwie 1995
Lokalizacja: Katowice

Recenzja miękkich ochraniaczy.

Post autor: salomonteam1 » ndz lutego 20, 2011 10:42

Ochraniacze USD Knee Gaskets nadają się idealnie pod spodnie i chronią je przed przetarciem na kolanach. Posiadają dwa rzepy ściągające. Istnieje też możliwość przyczepienia plastikowego krążka który zwiększa odporność na uderzenia podczas upadku. Są świetna alternatywą do jazdy freeridowej dając swobodę ruchów. Nie ograniczają w żaden sposób ani nie ciążą. Przy tym dają poczucie bezpieczeństwa. Nie można jednak polegać na nich w 100% bo potrafią jedynie wytłumić nieznacznie uderzenie, jednak w wielu sytuacjach jest to wystarczające.
Te ochraniacze to świetna opcja dla osób nie lubiących typowych grubaśnych ochraniaczy z plastikiem. Jako dodatkową ich zaletę można wymienić funkcję ocieplania kolana w przypadku gdy jeździ się zimą lub jesienią. Po bokach maja podłużne wstawki i początkowo mogą zbytnio trzymać nogę jednak kilka wypadów w nich na kolanach załatwia sprawę.
Cena około 100zł nie jest zbyt wygórowana, nie jest też niska. The Conference się ceni. Ale w zamian otrzymujemy wygodne protektory, bardzo wysokiej jakości. Należy pamiętać że za tą kwotę można mieć bardzo dobre, twarde ochraniacze które na pewno więcej zniosą.
Ostatecznie mogą też posłużyć jako ściągacz.
Jak dla mnie są to idealne ochraniacze, biorąc pod uwagę mój asekuracyjny styl jazdy, ze stosunkowo małą ilością gleb. ;)
Na koniec cyferki
Ocena(0-10)
Jakość wykonania 9
Działanie 7
Wygoda 8
Cena 6
Obrazek
Z plastikową nakładką.

Obrazek
I bez ;)

Obrazek
A tak to wygląda pod spodniami ;)

ZAPRASZAM NA NOWE FORUM POŚWIĘCONE WYŁĄCZNIE FREERIDOWI http://www.freeskatenews.pl :alien: :cyclops: :alien:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzież, ochraniacze, plecaki i inne / Wear, pads, backpacks etc.”