prawy but obciera

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

balbiga

prawy but obciera

Post autor: balbiga » pn sierpnia 01, 2005 1:02

co zrobić z obcierającym prawym butem od rolek? czy jakoś ja źle jeżdżę (jestem samoukiem) czy z butami coś nie tak? albo z nogą? wypróbowałam już dwie pary i jest to samo, dotychczas podczas jazdy na łyżwach nie było tego problemu. pomocy!

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

prawy but obciera

Post autor: ALAN54 » pn sierpnia 01, 2005 3:48

Spróbuj założyć 2 skarpetki. Jeżeli masz twardy but (skorupę) mozna ja wygrzać i dopasować do nogi. Starzy rolkarze mówą, że noga musi się dociąć do buta. POZDRO ALAN54

balbiga

but obciera

Post autor: balbiga » pn sierpnia 01, 2005 4:24

dzięki, ale już wypróbowałam podwójną skarpetę, nawet dwukrotnie przed jazdą zakładałam opatrunek na to miejsce, które tak łatwo ulega obtarciom, i na to bandaż - nie pomogło.

Awatar użytkownika
jax900
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 100
Rejestracja: pt maja 27, 2005 12:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jax900 » pn sierpnia 01, 2005 4:26

miałem to samo na łyżwach - i nawet bezskutecznie tych samych metod próbowałem :-)
na szczęście na rolkach jest u mnie ok - czyli dokładnie odwrotnie niż u ciebie
do zbyt konstruktywnych wniosków po łyżwyach nie doszedłem więc niestety ci nie poradzę :(

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

prawy but obciera

Post autor: ALAN54 » pn sierpnia 01, 2005 4:57

Z własnej praktyki - naklejasz plaster i jedziesz, może troszkę ostrożniej ale w końcu noga się przyzwyczai. Sam to na własnych nogach przerabiałem więc chyląc czoła nie robię sobie jaj. No bo jest to sport dla twardzieli. POZDRO ALAN54

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”