Brak iskry bożej?!

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

sunbeam2
Posty: 19
Rejestracja: wt kwietnia 11, 2006 12:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Brak iskry bożej?!

Post autor: sunbeam2 » wt kwietnia 11, 2006 12:47

Przechadzając sie z moją dziewczyną po Malcie w Poznaniu często widywałem ludzi z gracją pomykajacych na rolkach. Mijali nas i młodzi i starzy, mężczyźni i kobiety... wszyscy z wyraźnym błyskiem fascynacji rolkami w oczach. Pomyślałem sobie: może i ja mógłbym spróbować? No i spróbowałem... Kierując się radą sprzedawcy w sklepie nabyłem rolki podobno renomowanej firmy ROCES. Zakupiłem również ochraniacze i udałem się na Maltę w celu rozpoczęcia nauki... Spróbowałem przy Maltance, ale moje nieudolne piruety i swietne upadki wzbudzały zbyt duże zainteresowanie przechodzących osób. Postanowiłem udać się w inne, bardziej ustronne miejsce...Znalazłem takowe przy stacji Balbinka. Miejsce to stało się swiadkiem tortur przez następne dni. Jako totalny laik podejmowalem rozpaczliwe proby przejechania bez upadku chociaz kilkunastu metrow....niestety bez powodzenia! Szukalem w internecie informacji dotyczacych nauki jazdy ale nie udalo mi sie przekuc teorii w praktyke. Szukalem w moim otoczeniu osob, ktore moglyby mnie nauczyc podstawowych podstaw...Niestety nie udalo mi sie znalezc osoby ktora chcialaby pokazac takiemu antytalentowi jak ja jak sie jezdzi. Nie rezygnowalem jednak... TRENOWALEM! Godziny ciaglych wywrotek skutecznie zniechecily mnie jednak do rolek... Musze pogodzic sie z prawda! Chyba jednak nie jestem do tego stworzony... Nie bede jezdzil jak inni... Nie bede cieszyl sie wiatrem we wlosach... Pomozcie mi jednak znalezc odpowiedz na pytanie DLACZEGO PAN BOG POZBAWIL MNIE ISKRY BOZEJ DO ROLEK?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » wt kwietnia 11, 2006 8:08

Jeszcze iskra się nie wyzwoliła ;) Można się umówić, raz po raz jestem na Malcie "rekreacyjnie" jak i w Dynamixie. W weekend będę jeździł. Daj znać.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
PiciuM
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 222
Rejestracja: pt października 01, 2004 11:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: PiciuM » wt kwietnia 11, 2006 5:55

Polecem siebie rowniez. Wystarczy zawolac i z pewnoscia pomoge i dam pare cennych uwag :D

Zico: jak dojedzie sprzet to moze mala sesja foto w weekend :?:
Pozdrawiam

PiciuM
SlowSpeedSkater
Sponsorowany przez Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych "PIMAN"

Awatar użytkownika
małysz
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 193
Rejestracja: śr marca 23, 2005 4:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski, chwilowo Poznań
Kontakt:

Post autor: małysz » wt kwietnia 11, 2006 6:42

Pamiętaj nos zawsze przed kolanami :wink:

Karolcia
Posty: 1
Rejestracja: wt kwietnia 11, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Pomocna dłoń

Post autor: Karolcia » wt kwietnia 11, 2006 9:23

zawsze możesz ładnie się uśmiechnąć i poprosić o towarzyszenie w próbach i ewentualną dobrą radę (a na pewno wsparcie) mnie :D 3maj się i do zobaczenia :*
Karolcia

sunbeam2
Posty: 19
Rejestracja: wt kwietnia 11, 2006 12:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: sunbeam2 » pt kwietnia 14, 2006 11:33

Wielkie dzięki!!! Na pewno skorzystam z waszych cennych wskazówek. Pomogliscie mi uwierzyć na nowo w ludzi i w to że może jednak bedę jeździł!!! Jeśli to nie problem to odezwę się po świętachi jakoś się umówimy. Tymczasem życzę wam i wszystkim czytającym WESOŁYCH ŚWIĄT i obfitego dyngusa! Pozdrawiam!

Zuzia
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwietnia 16, 2006 11:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Zuzia » pn kwietnia 17, 2006 11:29

Widzę, ze nie tylko ja mam taki problem. Ale co tam! Ja łatwo się nie poddam. Cieszę się że i Ty planujesz wznowienie "treningów". Widzę też że nie jesteś sam i kilka osób zaproponowało Ci pomoc. To bardzo miłe z ich strony. Ja jak tylko zakupię rolki od razu pędzę ze znajomkami na Maltę pouczyć się nieco jezdzenia. Życzę powodzenia! Odezwij się czasem i napisz jak idzie Ci nauka. Pozdro!

Awatar użytkownika
PiciuM
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 222
Rejestracja: pt października 01, 2004 11:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: PiciuM » wt kwietnia 18, 2006 6:13

Juz kolege nawet osobiscie zachecalem do wiekszej cierpliwosci. Szkoda tylko ze sie spieszylem, ale okazji bedzie coraz wiecej
Pozdrawiam

PiciuM
SlowSpeedSkater
Sponsorowany przez Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych "PIMAN"

sunbeam2
Posty: 19
Rejestracja: wt kwietnia 11, 2006 12:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: sunbeam2 » śr kwietnia 19, 2006 9:09

Ano szkoda! Ale całkiem miło się gawędziło zważywszy na fakt, ze po raz pierwszy w zyciu się widzieliśmy. Mam nadzieję, ze wkrótce bedę miał okazję zasięgnąć rad doświadczonego kolegi i w końcu czegoś się nauczę. Pozdro!

sunbeam2
Posty: 19
Rejestracja: wt kwietnia 11, 2006 12:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: sunbeam2 » pt kwietnia 28, 2006 11:11

A jednak iskra się wyzwoliła!!!!! Nie poddałem się, załapałem podstawy i z każdym dniem robię coraz większe postępy. Musze przyznać że wkrecam się coraz bardziej i że te małe kółeczka potrafią dać niesamowitą frajdę! Postanowiłem, że każdą wolną chwilkę spędzę na pogłębianiu swoich umiejętności. Może maratonczykiem już nie zostanę, ale może będę chociaż niezłym rolkarzem :)

dpilecki
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dpilecki » pt maja 12, 2006 4:12

no no...jestem pod wrażeniem!
tak trzymaj!
Daniel

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”