prosze o pomoc w sprawie sprzetu :)

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

lokasz
Posty: 1
Rejestracja: wt czerwca 07, 2011 7:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010

prosze o pomoc w sprawie sprzetu :)

Post autor: lokasz » wt czerwca 07, 2011 7:17

witam chcial bym sie poradzic co do sprzetu mam 185 cm 103 kg wagi chciał bym na wrotkach troche stracic kilo i zarazem troszke podciagnac kondycje prosze doradzcie jaki sprzet kupic mam jak na poczatek max 350 zl pozdrawiam:)

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: prosze o pomoc w sprawie sprzetu :)

Post autor: Herb » wt czerwca 07, 2011 9:17

lokasz pisze:103 kg wagi chciał bym na wrotkach troche stracic kilo
Ciężko na rolkach zgubić kilogramy. Siłownia to sprawdzony i skuteczny sposób.
max 350 zl pozdrawiam:)
Nie da rady znaleźć dobrych, wytrzymałych rolek w tej cenie. Minimum dla Ciebie to Fusion X3, poszukaj na serwisach aukcyjnych może trafisz na okazję.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

waluś
Ścigant 4x110mm
Posty: 388
Rejestracja: wt kwietnia 20, 2010 1:41
Moje rolki: SR Tempest, Twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: prosze o pomoc w sprawie sprzetu :)

Post autor: waluś » śr czerwca 08, 2011 10:01

Herb pisze:Ciężko na rolkach zgubić kilogramy.
Kwestia jak się jeździ. Wystarczy mocniejsza rekreacja i na pewno zgubisz w rok bez problemu 10kg. I co najważniejsze stabilnej wagi. Miałem taki okres, gdzie jeździłem może raz na miesiąc albo wcale i doszedłem do 95kg. Jak zacząłem jeździć normalnie (bez żadnych długich tras, wydolnościowych treningów itp.) to zjechałem w 1,5 roku 12kg. Obżeram się cały czas tak samo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”