2008.06.15 - II Półmaraton Mała Dylewska

Mała Dylewska Półmaraton - historia od 2007 r. oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: Ariel » wt czerwca 17, 2008 5:03

Chyba wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że Półmaraton MD nie jest zbyt łatwy. Dlatego gratuluję wszystkim, którzy go ukończyli, a szczególnie PANIOM.
Miłość wzrasta poprzez miłość

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: Ariel » śr czerwca 18, 2008 9:14

Radesz, napisałbyś parę słów jak odbieracie imprezę z punktu widzenia organizatorów?

Czy ktoś mógłby udostępnić jakieś zdjęcia? Link do zdjęć podany wcześniej w tym wątku u mnie nie działa.
Miłość wzrasta poprzez miłość

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: Krzysztof » śr czerwca 18, 2008 9:51

Fotki do obejrzenia i pobrania już są.

Zdjęcia ze startu i mety wykonywała para fotografów: Dagmara (start i meta) oraz Filip (meta), dzięki temu zdjęcia z mety są wykonane z dwóch stron :D
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: michał1990 » śr czerwca 18, 2008 10:00

Świetne zdjecia :!:
Dzieki Krzychu za ich umieszczenie oraz fotografom :D
Pozdrawiam
Michał Machowski

Nightskating Warszawa (www.nightskating.waw.pl)
Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater
Rollschool - szkoł jazdy na rolkach i wrotkach (www.rollschool.pl)
Rolkowa MapaWarszawy - www.rolkowamapa.pl


Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: Toudi » śr czerwca 18, 2008 10:32

Dzięki fotografom. Jechać tak daleko, żeby wystartować to jest coś ale jechać daleko, żeby robić startującym zdjęcia to jest większe coś. Dzięki.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: Ariel » śr czerwca 18, 2008 10:46

Ładne fotki, wielkie dzięki :)
Miłość wzrasta poprzez miłość

krzysztof_plich
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 174
Rejestracja: pn marca 17, 2008 10:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: krzysztof_plich » śr czerwca 18, 2008 11:59

siema, super impreza oby frekwencja rosła, myślę że za rok będzie super zabawa, jak zjadą sie dobrzy zawodnicy z całej Polski :D będziemy poprawiać rekord trasy :wink: gratuluje zwycięzcy obronił tytuł lidera 8) pozdro
Impreza na rolkach - http://marathon.poznan.pl/

Awatar użytkownika
jeWo
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: śr maja 23, 2007 2:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gorzów.Wlkp~poznaŃ_

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: jeWo » śr czerwca 18, 2008 12:48

Sławek.

:Rollerblade Racemachine:

Monik
Czterokółkowiec
Posty: 50
Rejestracja: czw sierpnia 17, 2006 11:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: Monik » śr czerwca 18, 2008 12:52

Hejka,
bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w bieg Mała Dylewska: rodzicom, przyjaciołom, strażakom, znajomym, policjantom i oczywiście WAM - zawodnikom. Ten bieg był dla Was i tylko dzięki Wam było tak fajnie (bo było, prawda??) :!: Przepraszamy za wszystko co Wam się nie podobało - prosimy o uwagi - w przyszłości postaramy się wyeliminować niedociągnięcia. Dziękujemy za świetną atmosferę i dobrą zabawę. Oczywiście ZAPRASZAMY ZA ROK :!:

Radek już pracuje nad zdjęciami. Będą inne niż te dotychczas zaprezentowane przez forumowiczów, bo będziecie mogli podziwiać na nich siebie na trasie :D , wśród zieloności lasów Dylewskiej Góry :!:

Awatar użytkownika
radesz
Czterokółkowiec
Posty: 90
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 5:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: radesz » czw czerwca 19, 2008 9:28

Radesz, napisałbyś parę słów jak odbieracie imprezę z punktu widzenia organizatorów?
Przywołany do tablicy odpowiadam...
W zeszłym roku stanęliśmy przed problemem organizowania zawodów po raz pierwszy i okazało sie że jest cała masa papierków do wypełnienia... Ciągnęło sie to troszkę, bo właścicieli dróg jest kilku, przebiega przez teren 3 gmin, częścią zarządzają Lasy Państwowe, Policja do obstawy, Zarząd Dróg - zamknięcie drogi, informacja do powiatów, szpitala, regulaminy, obstawa trasy (OSP + przyjaciele i rodzina), obsługa medyczna (tu mieliśmy ułatwienie ;) ), biuro zawodów, zapisy, noclegi, a wcześniej załatwianie koszulek i medali (z włączeniem projektu ofkors) - wszystko za swoje pieniądze na dzień dobry - ale poszło... Uczestnikom zeszłorocznej Dylewskiej brakowało telebimu na mecie aby pokazywać zmagania z trasy (teraz też sie nie udało, choć robiłem zdjęcia z trasy)
W tym roku wydawało się że powinniśmy okrzepnąć... Faktycznie z papierami nie było większych problemów (chyba. :oops: ) ale mój wyjazd z kraju i załatwianie wszystkiego (koszulki i medale) na odległość nie pomagał (Monika dzielnie sie spisała).
Założyliśmy że przygotujemy się na przyjęcie 50 uczestników (licząc na zeszłorocznych zadowolonych rolkarzy) - tym bardziej ze zgłoszeń na kilka dani przed imprezą mieliśmy 32... W tym czasie przyjechało Was 57 osób, a 3 nie dojechały...Na szczęście wykonawca medali dołożył sam od siebie jeszcze 10 sztuk (jasnowidz? ale nie altruista - skasował za 60 mino że zamówienie opiewało na 50...).
I tu Kochani uczestnicy mamy do Was DUUUUUUUUUUUŻĄ PROŚBĘ - otóż (ja wiem że czasem coś wypada niespodziewanego) ale prosimy abyście zgłaszali sie przed biegiem nieco wcześniej via internet lub komórki (w tym roku słaba informacja to była moja/nasza wina). Nie chodzi nawet o wcześniejsze wpłaty, lecz o możliwość ustalenia przybliżonej liczby uczestników. Dzięki przewidywaniom gościa od medali mieliśmy ich jak sie okazało na styk, a dzięki wyrozumiałości ekipy Twistera brakujące koszulki nie stanowiły problemu... Ponieważ wpisowe obejmuje tylko część pieniędzy przeznaczonych na medale i koszulki, a sponsorów było tylu ile było, ustalenie liczby uczestników jest w ekonomii biegu kluczowym problemem.
Jak już zaczęliście sie zjeżdżać - to zaczęła się najfajniejsza część imprezy, pasta party (tu Monika może sie wypowiedzieć - walczyła przy makaronie)... potem ognisko i piwko (niejedno) w barze...Mieliśmy tylko małe obawy związane z pogodą... ale ta dopisała.
A w dniu startu wszystko dzięki wzorcowej organizacji :wink: zagrało...
W tym roku jako obstawa medyczna postanowiłem poudawać rolkarza, dzięki temu mogłem pstryknąć kilka fotek a te są do obejrzenia TUTAJ...
Następnie wręczanie nagród i mała wyżerka w Klonowie... To było łatwiejsze bo podobne spotkania już się organizowało...
Potem zostało tylko czekać na Wasze oceny, a dzięki nim wiemy, że w przyszłym roku znów w ostatni łikend roku szkolnego, zaprosimy Was na zmaganie się z niełatwa trasą.
Tak to Arielu wyglądało z naszego/mojego orgowego punktu widzenia... Miało być parę słów a tu cała epistoła wyszła...
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam za rok
Radesz
"A ja myślę - rzekł ostro rycerz z Grabowa - ze całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi, całkiem ku temu nie mających predyspozycji" A.Sapkowski Narrenturm

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: Toudi » czw czerwca 19, 2008 9:38

Rzeczywiście... mi też najbardziej brakowało telebimu. :)
Myślę, że kapkę wyższa opłata za zgłoszenie w dniu startu mogłaby mnie zmotywować bardziej do wcześniejszego zgłoszenia. :bom:
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
viejo
Czterokółkowiec
Posty: 84
Rejestracja: śr maja 16, 2007 7:28
Moje rolki: Prus,Viking,Bont,Powerslide
Jeżdżę od: 02 sty 1968
Lokalizacja: Olsztyn

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: viejo » czw czerwca 19, 2008 1:05

Krzysztof pisze:Fotki do obejrzenia i pobrania już są.

Zdjęcia ze startu i mety wykonywała para fotografów: Dagmara (start i meta) oraz Filip (meta), dzięki temu zdjęcia z mety są wykonane z dwóch stron :D
Dzięki bwana kubwa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: Ariel » czw czerwca 19, 2008 4:36

Dzięki Radku, ciekawie się czytało. Może będzie to pomocne dla kogoś, kto w przyszłości chciałby zorganizować wyścig.
Telebim? Dobre :lol:

Co do wysokości opłat to wydawało mi się, że od początku czerwca miały być wyższe.

Może dałoby się w przyszłości jakoś wyrównać, oznaczyć, albo zwęzić jezdnię w miejscu kółek w asfalcie widocznych na zdjęciu 87 (IMG_2029.JPG
)? Jak się nie da to trudno.
Miłość wzrasta poprzez miłość

Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: kajman » czw czerwca 19, 2008 8:28

Ariel gratuluję wspaniałego wyniku !!!!
Jak byś mógł zdradzić w innym wątku tajemnicę jak wypracować taką formę - dieta, treningi, sprzęt :wink:

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: II Półmaraton Mała Dylewska 2008

Post autor: Toudi » czw czerwca 19, 2008 11:45

W tym wywiadzie Ariel mówił, co jest potrzebne.
Pozdrawiam
Piotr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mała Dylewska Półmaraton - historia od 2007 r. oraz najświeższe informacje.”