"chcemy się pokazać...."

Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
interma
Posty: 4
Rejestracja: pt stycznia 14, 2005 11:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Kontakt:

"chcemy się pokazać...."

Post autor: interma » ndz stycznia 16, 2005 3:31

w dzale "Zawody w Polsce" jest taka informacja - "III Cracovia Maraton (chcemy się pokazać na rolkach!)"
czy to oznacza ze bedziecie sie rejestrowac jak do normalnego biegu czy zglaszacie sie jako rolkarze?
co na to organizator? puszcza was osobno?
jak to wygląda?

jaca

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn stycznia 17, 2005 12:57

Będziemy negocjować. W Łodzi oraz Trójmieście wystartowaliśmy, kiedy nie mieliśmy własnej kategorii. W Łodzi dostaliśmy medale (nie zapisywaliśmy się na wyścig), a w Trójmieście w ostatniej chwili było dla nas podium i nagroda. Wszystko było robione z biegu, ale oczywiście zapytanie poszło na początek - zgoda była bez problemu. To samo może się uda w Krakowie (w Warszawie się nie udało - za późno się zgłosiliśmy, 3 tygodnie przed startem. W Pile nie przeszło - nie chcą, ale spróbujemy dalej.

W Łodzi i Trójmieście będą dla nas kategorie, w tym drugim już jest oficjalnie.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Bartolini
Posty: 21
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 10:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bartolini » ndz maja 01, 2005 10:54

Hej Zico.

Jak z tym Maratonem Krakowskim??
To już tuż tuż.
7 maj - coś wynegocjowaliście ??

Sam jestem z Krakowa,nie jestem asem,ale dla idei mogłbym was wspomóc na moich "tylko 4 kołkach".
kto smaruje ten jedzie :-P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków Cracovia Maraton - historia od 2006 r. oraz najświeższe informacje”