Mistrzostwa Polski Łomża 30.09.2006 - maraton

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
kmieto7

Post autor: kmieto7 » ndz października 01, 2006 12:13

ALAN54 pisze: A może zrobić MP w czasie Maratony Berlińskiego?
...a może teoretycznie( tak między nami nie formalnie jeśli w Łomży nie było dystansu 42km) Maraton w Poznaniu uznać za MP. Przecież (to największy maraton dla rolkarzy) ma być duża frekwencja, a już na pewno cała czołówka :?:

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » ndz października 01, 2006 12:17

A co będzie jak w Poznaniu wygra Włoch lub Niemiec i bedzie Mistrzem Polski?????? :evil: :evil: :D :D :D :D :D :D
Właśnie za oknem bangaladesz! Co by było jakby wczoraj banglało w Łomży :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

kiewicz
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: wt października 25, 2005 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2005
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kiewicz » ndz października 01, 2006 12:27

Już po zawodach ...
organizacja nie była ciekawa ... auta jezdzace swobodnie po trasie ... odchody ... i pare szczegułów

kmieto7

Post autor: kmieto7 » ndz października 01, 2006 12:40

ALAN54 pisze:A co będzie jak w Poznaniu wygra Włoch lub Niemiec i bedzie Mistrzem Polski?????? :evil: :evil: :D :D :D :D :D :D
Właśnie za oknem bangaladesz! Co by było jakby wczoraj banglało w Łomży :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
...poprostu Międzynarodowe Mistrzostwa Polski :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » ndz października 01, 2006 2:10

ALAN54 pisze:A co będzie jak w Poznaniu wygra Włoch lub Niemiec i bedzie Mistrzem Polski?????? :evil: :evil: :D :D :D :D :D :D
Właśnie za oknem bangaladesz! Co by było jakby wczoraj banglało w Łomży :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Można tak zrobić. Polacy wtedy są brani pod uwagę, nieraz już tak było.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
małysz
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 193
Rejestracja: śr marca 23, 2005 4:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski, chwilowo Poznań
Kontakt:

Post autor: małysz » ndz października 01, 2006 5:05

A najlepsze jest to, że burmistrz Łomzy jest kolegą Byka i Byk mu zrobił zawody( pewnie chodzi o tegoroczne wybory)...
"Bruk to nasz wróg"
Pozdrawiam
Damian

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » ndz października 01, 2006 6:09

Czy ma ktoś wyniki z tej przesłonecznej Łomży? Niech wrzuci. POZDRo ALAN54

Awatar użytkownika
Marcus2902
Czterokółkowiec
Posty: 93
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 11:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Marcus2902 » ndz października 01, 2006 6:15

Obejrzałem sobie zdjecia z "mistrzostw" (cudzysłów zamirzony !! )
Widziałem krowy. traktor. babcie o lasce a nawet kilkoro jadacych rolkarzy. A Wy tak narzekacie. Najładniejsze zdjecie, to ten nieco wprawdzie zwietrzały, ale pieknie przyozdobiony wystajacymi kamykami asfalcik. :D
Pozdro.

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » ndz października 01, 2006 6:30

Marcus2902 pisze:Obejrzałem sobie zdjecia z "mistrzostw" (cudzysłów zamirzony !! )
Widziałem krowy. traktor. babcie o lasce a nawet kilkoro jadacych rolkarzy. A Wy tak narzekacie. Najładniejsze zdjecie, to ten nieco wprawdzie zwietrzały, ale pieknie przyozdobiony wystajacymi kamykami asfalcik. :D
Pozdro.
Co znaczy obejrzałem samolubie? :evil: :evil: :evil: A my?? :evil: :evil: My też chcemy :!: :!: Daj popatrzeć. Wrzuć na strone. Bo ci rolki pogryziemy.
Z innej beczki:
Patronat honorowy biegów wrotkarskich – Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Teraz wiem skąd ten element folkloru na starcie w Wiźnie :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :evil:

Awatar użytkownika
Marcus2902
Czterokółkowiec
Posty: 93
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 11:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Marcus2902 » ndz października 01, 2006 6:36

Link do zdjęć jest kila postów wczesniej. Ale nie ma sprawy http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=9045

Skulik
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 8:02
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: Skulik » ndz października 01, 2006 6:52

Ma ktoś moze wyniki z Łomży?? Jeśli tak niech wrzuci na forum :wink:

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » ndz października 01, 2006 7:00

Marcus2902 pisze:Link do zdjęć jest kila postów wczesniej. Ale nie ma sprawy http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=9045
Przepraszam za przyszczypa ale nie zauważyłem. Obejrzą sobie i będę grzeczny. Przyrzekam.

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » ndz października 01, 2006 8:53

Alan, wybaczamy :D
Skulik, ja bym się wyników nie spodziewał, ew. pierwsze 5 osób :wink:
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Polak potrafi

Post autor: romanwrotkarz » pn października 02, 2006 12:20

Tak mogę skwitować te zawody. Jeśli chodzi o testowy przejazd trasy, to PZSW dwukrotnie prosił czołówkę zawodników, raz w lecie, drugi raz na 2 tygodnie przed zawodami. ale zawodnicy się nie zdecydowali. Więc pretensje do zawodników. :(
Co do próby jakiej zostaliśmy wszyscy, łącznie z organizatorami poddani, to wykazała niezbicie, że Polak potrafi - przejechać na wrotkach wyścigowych trasę crossową, z krowim łajnem, slalomem między kupkami piachu, dziurami i popękanym asfaltem. Teraz już nie mam wątpliwości, że zawody długodystansowe na wrotkach można zrobić gdziekolwiek w Polsce, a nawet trzeba, aby ludziska dowiedzieli się, że w ogóle istnieje takie coś jk rolki i tacy dziwni ludzie jak rolkarze szybcy a nie rampowi. Jesteśmy prawie o krok od zorganizowania Tour de Pologne na wrotkach - najlepiej puścić to na Eurosporcie jako imprezę ekstremalną. Oglądalność co najmniej jak na Formule I z Kubicą. Podziwiam determinację z jaką forumowicze kwitują, że trasa nie była oznakowana. Ja pomimo trudów i niebezpieczeństw zauważyłem co kilkaset metrów rozstawionych strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy stanowili orientację, że jesteśmy na właściwej trasie. Słyszałem też oklaski od nich i od małych grupek kibiców na niebiezpiecznych zakrętach.
PS. Podziękowanie dla sędziów za wyrozumiałość dla zestresowanych zawodników i zaprzęgnięcie do pracy fotokamery. Bez niej nie dałoby się określić miejsc i czasów na mecie. Walka była bardziej zażarta, niż na olimpiadzie o czym świadczą wyniki wewnątrz kolejnych grupek wpadających na metę. Gratuluję zawodnikom samozaparcia i żelaznej siły woli. Do zaobaczenia na następnych zawodach. Może ktoś z was ma chody w ministerstwie tranportu i komunikacji czy infrastruktury i wyciśnie z nich kasę na polskie drogi - a przynajmniej na te, na których mamy zamiar się scigać :lol:
A propos- zachęcam wszystkich sfrustrowanych do wpisania ma moim forum co nieco i zorganizowania idealnego maratonu pod każdym względem. Może by tak któryś sam zorganizował najlepszy maraton wrotkarski świata ze wszystkimi bajerami, kulturą, super nawierzchnią, orkierstrami na trasie, tysiącami starujących zawodników, setkami tysięcy kibiców jak na Tour de France, wspaniałymi nagrodami, bezpośrenimi transmisjami na żywo na Eurosporcie.

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Post autor: dzosef » pn października 02, 2006 12:32

Roman, po co organizowac?? Do Berlina nie jest aż tak daleko na szczęscie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”