Mistrzostwa Polski w Słomczynie.

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Polski w Słomczynie.

Post autor: WFH » wt czerwca 16, 2009 12:26

LTM pisze:Filmiki fajne, szkoda, że brakuje tego najkrótszego tj. Daniela, który wygrał 300m.
Ale Ty jesteś to się ciesz :twisted:

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Polski w Słomczynie.

Post autor: Drzastwa » wt czerwca 16, 2009 8:12

Janusz pisze:To jeszcze kilka filmów z najszybszymi na 300TT: Artur Nogal, Jan Szymański, Paweł Milewski, Damian Gwadera, Daniel Mazurek, Paweł Kordas i last but not least Piotrek Drzastwa.

Kurde dopiero teraz widać ze załozyłem nie te koła co miałem te wjazdy dwu oporowo na torze to była masakra wolałem przystopowac niz sie wywalic... :evil: potem załozyłem juz twarde koła i było o wiele lepiej.
http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

LTM
Ścigant 4x110mm
Posty: 356
Rejestracja: śr maja 31, 2006 9:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Polski w Słomczynie.

Post autor: LTM » wt czerwca 16, 2009 8:17

WFH pisze:
LTM pisze:Filmiki fajne, szkoda, że brakuje tego najkrótszego tj. Daniela, który wygrał 300m.
Ale Ty jesteś to się ciesz :twisted:

No cieszę się że jestem, mam uśmiech od ucha do ucha, tylko jakość mojej jazdy mnie trochę smuci. :evil:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Polski w Słomczynie.

Post autor: WFH » śr czerwca 17, 2009 10:26

LTM pisze:
WFH pisze:
LTM pisze:Filmiki fajne, szkoda, że brakuje tego najkrótszego tj. Daniela, który wygrał 300m.
Ale Ty jesteś to się ciesz :twisted:

No cieszę się że jestem, mam uśmiech od ucha do ucha, tylko jakość mojej jazdy mnie trochę smuci. :evil:
To trzeba ta jakość poprawiac, a nie się smucić :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”