2007 Junior & Cadets European Championships, Heerde, NED
Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave
Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
2007 Junior & Cadets European Championships, Heerde, NED
http://www.skatepodium.com/Video
http://www.skatepodium.com/Event/EKHeerde
fajne strona i na bieżąco aktualizowana
http://www.skatepodium.com/Event/EKHeerde
fajne strona i na bieżąco aktualizowana
- WFH
- Prześcignął Chuck`a...
- Posty: 2994
- Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
- Moje rolki: Cavalli
- Jeżdżę od: 01 cze 1995
- Lokalizacja: STO(L)ICA
- Kontakt:
Ja bym dodal jeszcze jedna ciekawa - http://www.euro-inline.nl/index.php?lang=en
Wyniki sa dosyc szybko. Jak widac takze w tym roku nasi zawodnicy beda startowac tylko na ulicy...A poki co dominuja Wlosi. Francuzi poki co sie nie pojawili - nadal chyba protestuja przeciw tak dlugim, kosztownym mistrzostwom...
Wyniki sa dosyc szybko. Jak widac takze w tym roku nasi zawodnicy beda startowac tylko na ulicy...A poki co dominuja Wlosi. Francuzi poki co sie nie pojawili - nadal chyba protestuja przeciw tak dlugim, kosztownym mistrzostwom...
No i pierwsze starty Polaków
Finale 200 meter
1 141 Giulia Bongiorno Ita 20,508
2 31 Madeleine Graupner Dui 20,716
3 27 Deborah Keel Zwi 20,751
4 3 Mandy Groot Nld 20,800
5 147 Carlotta Siri Ita 21,105
6 34 Laura Sachs Dui 21,258
7 142 Chiara Brunelli Ita 21,260
8 33 Katharina Rumpus Dui 21,322
9 30 Ramona Auf der Maur Zwi 21,742
10 201 Elizabete Batalim Por 21,841
11 5 Bo van de Werff Nld 21,999
12 191 Martyna Oficjalska Pol 22,123
Finale 200 meter:
1 152 Michael Locci Ita 18,781
2 150 Mauro Corselli Ita 19,094
3 207 Márcio Costa Por 19,465
4 24 Wesley Lommers Nld 19,747
5 153 Diego Mancin Ita 19,881
6 123 Santeri Arousva Fin 19,932
7 71 Niels Provoost Bel 20,031
8 9 Bouwe Meijer Nld 20,194
9 73 Jore van den Berghe Bel 20,195
10 186 Daniel Mazurek Pol 20,324
11 181 Lars Ruoss Zwi 20,615
12 187 Piotr Januszkiewicz Pol 20,697
Finale 200 meter
1 141 Giulia Bongiorno Ita 20,508
2 31 Madeleine Graupner Dui 20,716
3 27 Deborah Keel Zwi 20,751
4 3 Mandy Groot Nld 20,800
5 147 Carlotta Siri Ita 21,105
6 34 Laura Sachs Dui 21,258
7 142 Chiara Brunelli Ita 21,260
8 33 Katharina Rumpus Dui 21,322
9 30 Ramona Auf der Maur Zwi 21,742
10 201 Elizabete Batalim Por 21,841
11 5 Bo van de Werff Nld 21,999
12 191 Martyna Oficjalska Pol 22,123
Finale 200 meter:
1 152 Michael Locci Ita 18,781
2 150 Mauro Corselli Ita 19,094
3 207 Márcio Costa Por 19,465
4 24 Wesley Lommers Nld 19,747
5 153 Diego Mancin Ita 19,881
6 123 Santeri Arousva Fin 19,932
7 71 Niels Provoost Bel 20,031
8 9 Bouwe Meijer Nld 20,194
9 73 Jore van den Berghe Bel 20,195
10 186 Daniel Mazurek Pol 20,324
11 181 Lars Ruoss Zwi 20,615
12 187 Piotr Januszkiewicz Pol 20,697
-
- Pięciokółkowiec 84mm
- Posty: 221
- Rejestracja: czw marca 03, 2005 8:46
- Jeżdżę od: 02 sty 2010
- Lokalizacja: Warszwa
- Kontakt:
Pełne wyniki wszystkich kategorii na 200m.
Kadetki:
1 141 Giulia Bongiorno Ita 19,805 12
2 27 Deborah Keel Zwi 20,014 11
3 147 Carlotta Siri Ita 20,068 10
4 3 Mandy Groot Nld 20,291 9
5 31 Madeleine Graupner Dui 20,361 8
6 5 Bo van de Werff Nld 20,542 7
7 34 Laura Sachs Dui 20,964 6
8 142 Chiara Brunelli Ita 20,976 5
9 201 Elizabete Batalim Por 20,990 4
10 191 Martyna Oficjalska Pol 21,001 3
11 33 Katharina Rumpus Dui 21,060 2
12 30 Ramona Auf der Maur Zwi 21,292 1
13 70 Anna Kollár Hon 22,181 1
14 202 Rafaela Sousa Por 22,240 1
15 87 Stine Andersen Den 22,306 1
16 26 Somira Schaffner Zwi 22,308 1
17 228 Ana Odlazek Slo 22,316 1
18 86 Sascha Egeberg Den 22,427 1
19 192 Paulina Kowalik Pol 22,458 1
20 88 Comilla Røn Den 22,468 1
21 69 Laura Streittmann Hon 22,690 1
22 227 Klara Gradiar Slo 22,807 1
23 226 Tadeja Donko Slo 22,819 1
24 56 Darja Kneissl Oos 22,897 1
25 100 Jenni Kis Hon 23,029 1
26 57 Miriam Hager Oos 23,263 1
27 189 Ewa Kusz Pol 23,301 1
28 116 Evelin Idorand Est 23,993 1
29 204 Daniela Esteves Por 24,052 1
Kadeci:
1 152 Michael Locci Ita 17,862 12
2 150 Mauro Corselli Ita 18,288 11
3 207 Márcio Costa Por 18,626 10
4 153 Diego Mancin Ita 18,718 9
4 73 Jore van den Berghe Bel 18,718 9
6 71 Niels Provoost Bel 18,906 7
7 24 Wesley Lommers Nld 18,916 6
8 186 Daniel Mazurek Pol 19,044 5
9 123 Santeri Arousva Fin 19,405 4
10 187 Piotr Januszkiewicz Pol 19,443 3
11 9 Bouwe Meijer Nld 19,643 2
12 181 Lars Ruoss Zwi 19,919 1
13 195 Bartosz Chojnacki Pol 20,749 1
14 8 Wim Dillen Nld 20,751 1
15 61 Christopher Kaloczi Oos 20,791 1
16 90 Nicolai Kjeldsen Den 20,802 1
17 236 Mattias Lindbohm Zwe 20,805 1
18 36 Richard Bittner Dui 20,854 1
19 184 Josef Marius Stirnimann Zwi 20,866 1
20 185 Fabian Gyr Zwi 21,315 1
21 229 Luka Mihelic Slo 21,526 1
22 58 Armin Hager Oos 21,669 1
23 120 Robin Máté Ipach Hon 21,727 1
24 208 João Pinho Por 21,790 1
25 122 Taneli Erola Fin 21,797 1
26 81 Bruno Tkalcic Kro 22,315 1
27 83 Sven Skec Kro 22,364 1
28 93 Stefan Schmidt Den 22,788 1
29 115 Bence Dékány Hon 23,367 1
30 92 Mathias Christophersen Den 23,810 1
Juniorki:
1 164 Andrea Trafeli Ita 19,491 12
2 163 Erika Santoro Ita 19,549 11
3 42 Maike Senft Dui 19,691 10
4 37 Sabine Berg Dui 19,813 9
5 38 Stephanie Dreyer Dui 19,816 8
6 101 Saioa Elzaburu Spa 19,889 7
7 74 Annabel de Cleer Bel 19,966 6
8 157 Francesca Bettrone Ita 19,996 5
9 128 Pauline Jegouic Fra 20,443 4
10 105 Sara Fernández Spa 20,486 3
11 126 Jessica Abeille Fra 20,490 2
12 230 Nastja Gradisar Slo 20,811 1
13 194 Anita Parkot Pol 21,998 1
14 139 Eszter Kéri Hon 22,051 1
15 140 Daniella Ipach Hon 25,480 1
Juniorzy:
1 168 Leonardo Bonato Ita 17,674 12
2 171 Stefano Spraefico Ita 17,940 11
3 132 Elton de Souza Fra 18,018 10
4 172 Marco Zanetti Ita 18,137 9
5 76 Jens Maertens Bel 18,147 8
6 135 Maxime Talbourdet Fra 18,363 7
7 131 Ronan Brard Fra 18,526 6
8 214 Emanuel Fernandes Por 18,533 5
9 107 Roger Vallverdú Spa 18,723 4
10 48 Pascal Demant Dui 18,776 3
11 62 Richard Petras Oos 18,799 2
12 231 Nejc Movsar Slo 18,810 1
13 188 Daniel Gwadera Pol 19,636 1
14 49 Tobias Hecht Dui 19,815 1
15 54 Stefan Rumpus Dui 19,905 1
16 182 Raphael Röthlisberger Zwi 19,915 1
17 109 Victor Martínez Spa 19,933 1
18 244 Yves Reist Zwi 19,958 1
19 78 Wannes van Praet Bel 19,969 1
20 20 Adriaan van Velde Nld 20,071 1
21 124 Niko Räsänen Fin 20,123 1
22 190 Artur Nogal Pol 20,361 1
23 212 João Fernandes Por 20,370 1
24 219 Ádäm Udvarhelyi Hon 20,404 1
25 21 Jan Bloemert Nld 20,413 1
26 96 Magnus Asping Den 20,618 1
27 180 Simon Feer Zwi 20,675 1
28 97 Jonas Pedersen Den 20,736 1
29 117 Eerik Darand Est 20,922 1
30 95 Robin Sigl Den 20,945 1
31 196 Łukasz Górski Pol 21,004 1
32 66 Johannes Hahnekamp Oos 21,265 1
33 64 Michael Puffing Oos 21,331 1
34 221 Matej Krupka Tsj 21,418 1
Kadetki:
1 141 Giulia Bongiorno Ita 19,805 12
2 27 Deborah Keel Zwi 20,014 11
3 147 Carlotta Siri Ita 20,068 10
4 3 Mandy Groot Nld 20,291 9
5 31 Madeleine Graupner Dui 20,361 8
6 5 Bo van de Werff Nld 20,542 7
7 34 Laura Sachs Dui 20,964 6
8 142 Chiara Brunelli Ita 20,976 5
9 201 Elizabete Batalim Por 20,990 4
10 191 Martyna Oficjalska Pol 21,001 3
11 33 Katharina Rumpus Dui 21,060 2
12 30 Ramona Auf der Maur Zwi 21,292 1
13 70 Anna Kollár Hon 22,181 1
14 202 Rafaela Sousa Por 22,240 1
15 87 Stine Andersen Den 22,306 1
16 26 Somira Schaffner Zwi 22,308 1
17 228 Ana Odlazek Slo 22,316 1
18 86 Sascha Egeberg Den 22,427 1
19 192 Paulina Kowalik Pol 22,458 1
20 88 Comilla Røn Den 22,468 1
21 69 Laura Streittmann Hon 22,690 1
22 227 Klara Gradiar Slo 22,807 1
23 226 Tadeja Donko Slo 22,819 1
24 56 Darja Kneissl Oos 22,897 1
25 100 Jenni Kis Hon 23,029 1
26 57 Miriam Hager Oos 23,263 1
27 189 Ewa Kusz Pol 23,301 1
28 116 Evelin Idorand Est 23,993 1
29 204 Daniela Esteves Por 24,052 1
Kadeci:
1 152 Michael Locci Ita 17,862 12
2 150 Mauro Corselli Ita 18,288 11
3 207 Márcio Costa Por 18,626 10
4 153 Diego Mancin Ita 18,718 9
4 73 Jore van den Berghe Bel 18,718 9
6 71 Niels Provoost Bel 18,906 7
7 24 Wesley Lommers Nld 18,916 6
8 186 Daniel Mazurek Pol 19,044 5
9 123 Santeri Arousva Fin 19,405 4
10 187 Piotr Januszkiewicz Pol 19,443 3
11 9 Bouwe Meijer Nld 19,643 2
12 181 Lars Ruoss Zwi 19,919 1
13 195 Bartosz Chojnacki Pol 20,749 1
14 8 Wim Dillen Nld 20,751 1
15 61 Christopher Kaloczi Oos 20,791 1
16 90 Nicolai Kjeldsen Den 20,802 1
17 236 Mattias Lindbohm Zwe 20,805 1
18 36 Richard Bittner Dui 20,854 1
19 184 Josef Marius Stirnimann Zwi 20,866 1
20 185 Fabian Gyr Zwi 21,315 1
21 229 Luka Mihelic Slo 21,526 1
22 58 Armin Hager Oos 21,669 1
23 120 Robin Máté Ipach Hon 21,727 1
24 208 João Pinho Por 21,790 1
25 122 Taneli Erola Fin 21,797 1
26 81 Bruno Tkalcic Kro 22,315 1
27 83 Sven Skec Kro 22,364 1
28 93 Stefan Schmidt Den 22,788 1
29 115 Bence Dékány Hon 23,367 1
30 92 Mathias Christophersen Den 23,810 1
Juniorki:
1 164 Andrea Trafeli Ita 19,491 12
2 163 Erika Santoro Ita 19,549 11
3 42 Maike Senft Dui 19,691 10
4 37 Sabine Berg Dui 19,813 9
5 38 Stephanie Dreyer Dui 19,816 8
6 101 Saioa Elzaburu Spa 19,889 7
7 74 Annabel de Cleer Bel 19,966 6
8 157 Francesca Bettrone Ita 19,996 5
9 128 Pauline Jegouic Fra 20,443 4
10 105 Sara Fernández Spa 20,486 3
11 126 Jessica Abeille Fra 20,490 2
12 230 Nastja Gradisar Slo 20,811 1
13 194 Anita Parkot Pol 21,998 1
14 139 Eszter Kéri Hon 22,051 1
15 140 Daniella Ipach Hon 25,480 1
Juniorzy:
1 168 Leonardo Bonato Ita 17,674 12
2 171 Stefano Spraefico Ita 17,940 11
3 132 Elton de Souza Fra 18,018 10
4 172 Marco Zanetti Ita 18,137 9
5 76 Jens Maertens Bel 18,147 8
6 135 Maxime Talbourdet Fra 18,363 7
7 131 Ronan Brard Fra 18,526 6
8 214 Emanuel Fernandes Por 18,533 5
9 107 Roger Vallverdú Spa 18,723 4
10 48 Pascal Demant Dui 18,776 3
11 62 Richard Petras Oos 18,799 2
12 231 Nejc Movsar Slo 18,810 1
13 188 Daniel Gwadera Pol 19,636 1
14 49 Tobias Hecht Dui 19,815 1
15 54 Stefan Rumpus Dui 19,905 1
16 182 Raphael Röthlisberger Zwi 19,915 1
17 109 Victor Martínez Spa 19,933 1
18 244 Yves Reist Zwi 19,958 1
19 78 Wannes van Praet Bel 19,969 1
20 20 Adriaan van Velde Nld 20,071 1
21 124 Niko Räsänen Fin 20,123 1
22 190 Artur Nogal Pol 20,361 1
23 212 João Fernandes Por 20,370 1
24 219 Ádäm Udvarhelyi Hon 20,404 1
25 21 Jan Bloemert Nld 20,413 1
26 96 Magnus Asping Den 20,618 1
27 180 Simon Feer Zwi 20,675 1
28 97 Jonas Pedersen Den 20,736 1
29 117 Eerik Darand Est 20,922 1
30 95 Robin Sigl Den 20,945 1
31 196 Łukasz Górski Pol 21,004 1
32 66 Johannes Hahnekamp Oos 21,265 1
33 64 Michael Puffing Oos 21,331 1
34 221 Matej Krupka Tsj 21,418 1
Inline Speedskating - A way of life
Pozdrawiam - kandydat do zbanowania...
Pozdrawiam - kandydat do zbanowania...
-
- Pięciokółkowiec 84mm
- Posty: 221
- Rejestracja: czw marca 03, 2005 8:46
- Jeżdżę od: 02 sty 2010
- Lokalizacja: Warszwa
- Kontakt:
Krótki komentarz do wyników na 200m.
Kadetki:
Bardzo dobry występ Martyny Oficjalskiej, która ma jeszcze przed sobą dwa lata w kategorii kadetek. Jej awans do finału jest z pewnością sporym, ale miłym zaskoczeniem. Przyzwoity występ Pauliny Kowalik, która nie należy przecież do sprinterek.
Kadeci:
Bardzo dobre wyniki Daniela Mazurka oraz Piotra Januszkiewicza. Teoretycznie najszybszy z nich Bartosz Chojnacki nie awansował do finału.
Juniorki:
Anita nie awansowała do czołowej dwunastki, ale sądząc po wyniku był to efekt jakiś problemów po drodze.
Juniorzy:
Tutaj spodziewaliśmy się najlepszego miejsca, tymczasem Daniel Gwadera zajął pechowe trzynaste miejsce - pierwsze nie premiowane awansem do finałowej serii. Artur Nogal 22 oraz Łukasz Górski 31.
Wyniki wskazują na bardzo trudne warunki w seriach eliminacyjnych, które niestety były trochę loterią. Natomiast finały odbywały się w zdecydowanie lepszych warunkach.
Kadetki:
Bardzo dobry występ Martyny Oficjalskiej, która ma jeszcze przed sobą dwa lata w kategorii kadetek. Jej awans do finału jest z pewnością sporym, ale miłym zaskoczeniem. Przyzwoity występ Pauliny Kowalik, która nie należy przecież do sprinterek.
Kadeci:
Bardzo dobre wyniki Daniela Mazurka oraz Piotra Januszkiewicza. Teoretycznie najszybszy z nich Bartosz Chojnacki nie awansował do finału.
Juniorki:
Anita nie awansowała do czołowej dwunastki, ale sądząc po wyniku był to efekt jakiś problemów po drodze.
Juniorzy:
Tutaj spodziewaliśmy się najlepszego miejsca, tymczasem Daniel Gwadera zajął pechowe trzynaste miejsce - pierwsze nie premiowane awansem do finałowej serii. Artur Nogal 22 oraz Łukasz Górski 31.
Wyniki wskazują na bardzo trudne warunki w seriach eliminacyjnych, które niestety były trochę loterią. Natomiast finały odbywały się w zdecydowanie lepszych warunkach.
Inline Speedskating - A way of life
Pozdrawiam - kandydat do zbanowania...
Pozdrawiam - kandydat do zbanowania...
Warunki nie były równe dla wszystkich... Najgorzej mieli Ci co startowali pierwsi ponieważ przed startem(kadetów) padał desz... A ja startowalem jako pierwszy kadet ze wszystkich...
Wyniki 10km na eliminacje Kadetki Kusz Ewa 14 Kowalik Paulina 7
Adamski Andrzej 24 Januszkiewicz Piotr 23 Chojancki Bartosz 20
Wyniki 10km na eliminacje Kadetki Kusz Ewa 14 Kowalik Paulina 7
Adamski Andrzej 24 Januszkiewicz Piotr 23 Chojancki Bartosz 20
na 34 miejscusws pisze:Wyniki super, ale zastanawia mnie tylko jedno - gdzie się podziewa Piotr Zielinski ...
Live Update EJK dag 4
21.11 uur:
Officiële resultaten junioren heren 20 km. afvalkoers:
1 166 Davide Amabilli Ita
2 170 Marco Rebagliatti Ita
3 169 Riccardo Bugari Ita
4 16 Koen Verweij Nld
5 77 Bart Swings Bel
6 53 Felix Rijhnen Dui
7 211 Diogo Marreiros Por
8 78 Wannes van Praet Bel
9 133 Brian Lepine Fra
10 50 Gregor Hofmann Dui
11 136 Axel Terrien Fra
12 134 Gwendal Lepivert Fra
13 17 Jurrian Haasjes Nld
14 108 Jorge Fernández Spa
15 63 Jakob Ulreich Oos
16 110 Aarón Beneitez Spa
17 19 Simon Schouten Nld
18 95 Robin Sigl Den
19 243 Yannis Oudhini Zwi
20 221 Matej Krupka Tsj
21 51 Niclas Kleyling Dui
22 244 Yves Reist Zwi
23 79 Yannick Verleene Bel
24 245 Janick Schalch Zwi
25 62 Richard Petras Oos
26 96 Magnus Asping Den
27 219 Ádäm Udvarhelyi Hon
28 117 Eerik Darand Est
29 124 Niko Räsänen Fin
30 112 Johnatan López Spa
31 97 Jonas Pedersen Den
32 188 Daniel Gwadera Pol
33 219 Ádäm Udvarhelyi Hon
34 193 Piotr Zielinski Pol
35 196 Lukasz Górski Pol
36 65 Patrick Galehr Oos
- WFH
- Prześcignął Chuck`a...
- Posty: 2994
- Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
- Moje rolki: Cavalli
- Jeżdżę od: 01 cze 1995
- Lokalizacja: STO(L)ICA
- Kontakt:
Wczorajsze wyniki:
CATĖGORIE: CADETS GIRLS FINAL
DISCIPLINE: 1.000m ROAD
DATE: JULY 12, 2007
Clas. Dorsal Nom Pays Temps Points Annot(*)
1 31 Madeleine Graupner Dui 1:39.780 12 A
2 1 Manon Kamminga Nld 1:39.791 11
3 142 Chiara Brunelli Ita 1:39.835 10
4 145 Francesca Liberati Ita 1:40.096 9
5 33 Katharina Rumpus Dui 1:40.434 8
6 141 Giulia Bongiorno Ita 1:44.979 7
7 201 Elizabete Batalim Por 1:41.751 6
8 192 Paulina Kowalik Pol 1:41.838 5
9 34 Laura Sachs Dui 1:42.198 4
10 3 Mandy Groot Nld 1:42.290 3 A
11 189 Ewa Kusz Pol 1:42.386 2
12 5 Bo van de Werff Nld 1 DNF
13 88 Comilla Røn Den 1:42.529 1
14 30 Ramona Auf der Maur Zwi 1:42.684 1
15 69 Laura Streittmann Hon 1:43.922 1
16 86 Sascha Egeberg Den 1:44.238 1
17 56 Darja Kneissl Oos 1:44.322 1
18 203 Patricia Soares Por 1:45.017 1
19 70 Anna Kollár Hon 1:45.140 1
20 57 Miriam Hager Oos 1:45.697 1
21 227 Klara Gradiar Slo 1:45.944 1
22 204 Daniela Esteves Por 1:46.056 1
23 27 Deborah Keel Zwi 1:47.444 1
24 226 Tadeja Donko Slo 1:47.678 1
25 100 Jenni Kis Hon 1:47.688 1
26 228 Ana Odlazek Slo 1:47.760 1
27 28 Michelle Beck Zwi 1:47.820 1
28 87 Stine Andersen Den 1:48.767 1
29 116 Evelin Idorand Est 1:50.933 1
Kadeci:
CATĖGORIE: CADETS BOYS FINAL
DISCIPLINE: 1.000m ROAD
DATE: JULY 12, 2007
Clas. Dorsal Nom Pays Temps Points Annot(*)
1 73 Jore van den Berghe Bel 1:31.877 12
2 152 Michael Locci Ita 1:31.881 11
3 150 Mauro Corselli Ita 1:33.012 10
4 10 Maurice Vriend Nld 1:33.548 9
5 205 Martijn Dias Por 1:34.117 8
6 8 Wim Dillen Nld 1:36.984 7
7 24 Wesley Lommers Nld 1:30.120 6
8 71 Niels Provoost Bel 1:30.257 5
9 156 Andrea Vallorani Ita 1:30.278 4 A
10 61 Christopher Kaloczi Oos 1:31.832 3
11 186 Daniel Mazurek Pol 1:34.060 2
12 207 Márcio Costa Por 1 DNS
13 36 Richard Bittner Dui 1:32.836 1
14 121 Dennis Saikkonen Fin 1:33.317 1
15 181 Lars Ruoss Zwi 1:34.068 1
16 183 Livio Wenger Zwi 1:34.173 1
17 187 Piotr Januszkiewicz Pol 1:34.213 1
18 90 Nicolai Kjeldsen Den 1:34.224 1
19 184 Josef Marius Stirnimann Zwi 1:34.389 1
20 236 Mattias Lindbohm Zwe 1:34.402 1
21 58 Armin Hager Oos 1:34.502 1
22 120 Robin Máté Ipach Hon 1:34.634 1
23 123 Santeri Arousva Fin 1:35.997 1
24 81 Bruno Tkalcic Kro 1:36.105 1
25 91 Mikkel Højer Den 1:36.295 1
26 60 Tristan Ulreich Oos 1:36.349 1
27 122 Taneli Erola Fin 1:36.414 1
28 195 Bartosz Chojnacki Pol 1:37.154 1 A
29 229 Luka Mihelic Slo 1:37.566 1
30 206 Tiago Mateus Por 1:38.123 1
31 115 Bence Dékány Hon 1:38.494 1
32 93 Stefan Schmidt Den 1:40.535 1
33 83 Sven Skec Kro 1:40.826 1
Juniorki:
CATĖGORIE: JUNIOR GIRLS
DISCIPLINE: 10.000M POINTS ROAD
DATE: JULY 12, 2007 FINAL
Clas. Dorsal Nom Pays Point Course Temps Points Clas. Annot(*)
1 158 Roberta Casu Ita 10 16:35.647 12
2 43 Mareike Thum Dui 7 16:35.691 11
3 129 Lucie Peruzzetto Fra 7 16:35.745 10
4 37 Sabine Berg Dui 5 9
5 137 Halbout Clemence Fra 5 8
6 102 Maite Ancín Spa 2 7
7 127 Fanny Delpy Fra 1 6
8 12 Rowenna de Boer Nld 5
9 210 Rita Batista Por 4 A
10 104 Jesica Rodríguez Spa 3
11 160 Chiara Mandelli Ita 2
12 230 Nastja Gradisar Slo 1
13 41 Carolin Rost Dui 1
14 103 Maialen Oñate Spa 1
15 162 Gabriella Serrittu Ita 1
16 13 Marita Hut Nld 1
17 241 Nadja Wenger Zwi 1
18 194 Anita Parkot Pol 1
19 11 Anita Crediet Nld 1
20 139 Eszter Kéri Hon 1
21 140 Daniella Ipach Hon 1
Juniorzy:
CATĖGORIE: JUNIOR BOYS
DISCIPLINE: 10.000M POINTS ROAD
DATE: JULY 12, 2007 FINAL
Clas. Dorsal Nom Pays Point Course Temps Points Clas. Annot(*)
1 170 Marco Rebagliatti Ita 14 15:01.627 12
2 77 Bart Swings Bel 9 15:00.944 11
3 16 Koen Verweij Nld 8 15:01.890 10
4 166 Davide Amabilli Ita 5 9
5 53 Felix Rijhnen Dui 4 8
6 133 Brian Lepine Fra 2 7
7 211 Diogo Marreiros Por 6
8 167 Andrea Andreotti Ita 5
9 50 Gregor Hofmann Dui 4
10 78 Wannes van Praet Bel 3
11 19 Simon Schouten Nld 2
12 51 Niclas Kleyling Dui 1
13 136 Axel Terrien Fra 1
14 63 Jakob Ulreich Oos 1
15 243 Yannis Oudhini Zwi 1
16 221 Matej Krupka Tsj 1
17 124 Niko Räsänen Fin 1
18 79 Yannick Verleene Bel 1
19 110 Aarón Beneitez Spa 1
20 18 Sjaak Schipper Nld 1
21 231 Nejc Movsar Slo 1
22 66 Johannes Hahnekamp Oos 1
23 188 Daniel Gwadera Pol 1
24 117 Eerik Darand Est 1
25 196 Łukasz Górski Pol 1
26 96 Magnus Asping Den 1
27 95 Robin Sigl Den 1
28 245 Janick Schalch Zwi 1
29 135 Maxime Talbourdet Fra 1
30 107 Roger Vallverdú Spa 1
31 213 Jorge Macarrão Por 1
32 180 Simon Feer Zwi 1
33 112 Johnatan López Spa 1
34 97 Jonas Pedersen Den 1
35 193 Piotr Zieliński Pol 1
36 219 Ádäm Udvarhelyi Hon 1
37 64 Michael Puffing Oos 1
Gratulacje!!!
Zwlaszcza dla kadetek!
CATĖGORIE: CADETS GIRLS FINAL
DISCIPLINE: 1.000m ROAD
DATE: JULY 12, 2007
Clas. Dorsal Nom Pays Temps Points Annot(*)
1 31 Madeleine Graupner Dui 1:39.780 12 A
2 1 Manon Kamminga Nld 1:39.791 11
3 142 Chiara Brunelli Ita 1:39.835 10
4 145 Francesca Liberati Ita 1:40.096 9
5 33 Katharina Rumpus Dui 1:40.434 8
6 141 Giulia Bongiorno Ita 1:44.979 7
7 201 Elizabete Batalim Por 1:41.751 6
8 192 Paulina Kowalik Pol 1:41.838 5
9 34 Laura Sachs Dui 1:42.198 4
10 3 Mandy Groot Nld 1:42.290 3 A
11 189 Ewa Kusz Pol 1:42.386 2
12 5 Bo van de Werff Nld 1 DNF
13 88 Comilla Røn Den 1:42.529 1
14 30 Ramona Auf der Maur Zwi 1:42.684 1
15 69 Laura Streittmann Hon 1:43.922 1
16 86 Sascha Egeberg Den 1:44.238 1
17 56 Darja Kneissl Oos 1:44.322 1
18 203 Patricia Soares Por 1:45.017 1
19 70 Anna Kollár Hon 1:45.140 1
20 57 Miriam Hager Oos 1:45.697 1
21 227 Klara Gradiar Slo 1:45.944 1
22 204 Daniela Esteves Por 1:46.056 1
23 27 Deborah Keel Zwi 1:47.444 1
24 226 Tadeja Donko Slo 1:47.678 1
25 100 Jenni Kis Hon 1:47.688 1
26 228 Ana Odlazek Slo 1:47.760 1
27 28 Michelle Beck Zwi 1:47.820 1
28 87 Stine Andersen Den 1:48.767 1
29 116 Evelin Idorand Est 1:50.933 1
Kadeci:
CATĖGORIE: CADETS BOYS FINAL
DISCIPLINE: 1.000m ROAD
DATE: JULY 12, 2007
Clas. Dorsal Nom Pays Temps Points Annot(*)
1 73 Jore van den Berghe Bel 1:31.877 12
2 152 Michael Locci Ita 1:31.881 11
3 150 Mauro Corselli Ita 1:33.012 10
4 10 Maurice Vriend Nld 1:33.548 9
5 205 Martijn Dias Por 1:34.117 8
6 8 Wim Dillen Nld 1:36.984 7
7 24 Wesley Lommers Nld 1:30.120 6
8 71 Niels Provoost Bel 1:30.257 5
9 156 Andrea Vallorani Ita 1:30.278 4 A
10 61 Christopher Kaloczi Oos 1:31.832 3
11 186 Daniel Mazurek Pol 1:34.060 2
12 207 Márcio Costa Por 1 DNS
13 36 Richard Bittner Dui 1:32.836 1
14 121 Dennis Saikkonen Fin 1:33.317 1
15 181 Lars Ruoss Zwi 1:34.068 1
16 183 Livio Wenger Zwi 1:34.173 1
17 187 Piotr Januszkiewicz Pol 1:34.213 1
18 90 Nicolai Kjeldsen Den 1:34.224 1
19 184 Josef Marius Stirnimann Zwi 1:34.389 1
20 236 Mattias Lindbohm Zwe 1:34.402 1
21 58 Armin Hager Oos 1:34.502 1
22 120 Robin Máté Ipach Hon 1:34.634 1
23 123 Santeri Arousva Fin 1:35.997 1
24 81 Bruno Tkalcic Kro 1:36.105 1
25 91 Mikkel Højer Den 1:36.295 1
26 60 Tristan Ulreich Oos 1:36.349 1
27 122 Taneli Erola Fin 1:36.414 1
28 195 Bartosz Chojnacki Pol 1:37.154 1 A
29 229 Luka Mihelic Slo 1:37.566 1
30 206 Tiago Mateus Por 1:38.123 1
31 115 Bence Dékány Hon 1:38.494 1
32 93 Stefan Schmidt Den 1:40.535 1
33 83 Sven Skec Kro 1:40.826 1
Juniorki:
CATĖGORIE: JUNIOR GIRLS
DISCIPLINE: 10.000M POINTS ROAD
DATE: JULY 12, 2007 FINAL
Clas. Dorsal Nom Pays Point Course Temps Points Clas. Annot(*)
1 158 Roberta Casu Ita 10 16:35.647 12
2 43 Mareike Thum Dui 7 16:35.691 11
3 129 Lucie Peruzzetto Fra 7 16:35.745 10
4 37 Sabine Berg Dui 5 9
5 137 Halbout Clemence Fra 5 8
6 102 Maite Ancín Spa 2 7
7 127 Fanny Delpy Fra 1 6
8 12 Rowenna de Boer Nld 5
9 210 Rita Batista Por 4 A
10 104 Jesica Rodríguez Spa 3
11 160 Chiara Mandelli Ita 2
12 230 Nastja Gradisar Slo 1
13 41 Carolin Rost Dui 1
14 103 Maialen Oñate Spa 1
15 162 Gabriella Serrittu Ita 1
16 13 Marita Hut Nld 1
17 241 Nadja Wenger Zwi 1
18 194 Anita Parkot Pol 1
19 11 Anita Crediet Nld 1
20 139 Eszter Kéri Hon 1
21 140 Daniella Ipach Hon 1
Juniorzy:
CATĖGORIE: JUNIOR BOYS
DISCIPLINE: 10.000M POINTS ROAD
DATE: JULY 12, 2007 FINAL
Clas. Dorsal Nom Pays Point Course Temps Points Clas. Annot(*)
1 170 Marco Rebagliatti Ita 14 15:01.627 12
2 77 Bart Swings Bel 9 15:00.944 11
3 16 Koen Verweij Nld 8 15:01.890 10
4 166 Davide Amabilli Ita 5 9
5 53 Felix Rijhnen Dui 4 8
6 133 Brian Lepine Fra 2 7
7 211 Diogo Marreiros Por 6
8 167 Andrea Andreotti Ita 5
9 50 Gregor Hofmann Dui 4
10 78 Wannes van Praet Bel 3
11 19 Simon Schouten Nld 2
12 51 Niclas Kleyling Dui 1
13 136 Axel Terrien Fra 1
14 63 Jakob Ulreich Oos 1
15 243 Yannis Oudhini Zwi 1
16 221 Matej Krupka Tsj 1
17 124 Niko Räsänen Fin 1
18 79 Yannick Verleene Bel 1
19 110 Aarón Beneitez Spa 1
20 18 Sjaak Schipper Nld 1
21 231 Nejc Movsar Slo 1
22 66 Johannes Hahnekamp Oos 1
23 188 Daniel Gwadera Pol 1
24 117 Eerik Darand Est 1
25 196 Łukasz Górski Pol 1
26 96 Magnus Asping Den 1
27 95 Robin Sigl Den 1
28 245 Janick Schalch Zwi 1
29 135 Maxime Talbourdet Fra 1
30 107 Roger Vallverdú Spa 1
31 213 Jorge Macarrão Por 1
32 180 Simon Feer Zwi 1
33 112 Johnatan López Spa 1
34 97 Jonas Pedersen Den 1
35 193 Piotr Zieliński Pol 1
36 219 Ádäm Udvarhelyi Hon 1
37 64 Michael Puffing Oos 1
Gratulacje!!!
Zwlaszcza dla kadetek!
Fajne zdjęcia i nawet nasi są na pierwszy planie na niektórych zdjęciach http://www.skatepodium.com/Fotos/Skeele ... _dag_2_weg
http://www.skatepodium.com/Fotos/Skeele ... _weg_afval
http://www.skatepodium.com/Fotos/Skeele ... _weg_afval